رنگ لباس مناسب براى عکس انداختن

رنگ لباس مناسب براى عکس انداختن

هنگام عکس گرفتن باید از رنگها و لباسهایی استفاده کنید که بیش از حد جلب توجه نکنند

عکس سیاه و سفید

اگر عکس سفید و سیاه می‌اندازید باید از پوشیدن لباس سفید و یا سیاه خودداری کنید زیرا اگر عکاستان مجبور شود در طول روتوش یا چاپ عکس، آن را روشن تر و یا تیره تر کند ممکن است با مشکل مواجه شود. به جای استفاده کردن از رنگهای سفید و سیاه، از رنگهای سایه دار مثل سبز تیره، قرمز و بنفش که در عکس سیاه و سفید به رنگ مشکی و خاکستری دیده می‌شوند استفاده کنید.

لباسهای ساده و رنگهای آرام استفاده کنید:

چه عکس سیاه و سفید می‌اندازید و چه عکس رنگی، باید از رنگها و لباسهایی استفاده کنید که بیش از حد جلب توجه نکنند تا به جای لباسهایتان، صورت زیبای شما جلب توجه کند و در مرکز دید بیننده قرار بگیرد. لباسهای ساده و رنگهای آرام باعث می‌شود صورت شما بیشتر جلوه کند.

البته در موقع انتخاب لباس حتما” به تن رنگی پوستتان هم توجه کنید و لباسی انتخاب کنید که مناسب رنگ پوستتان باشد. مثلا” آنهایی که پوست سبزه دارند با پوشیدن لباسهای سفید و کرم فوق العاده می‌شوند در حالیکه کسانی که پوست روشن تری دارند با لباسهای پر رنگ تر زیباتر می‌شوند. در نهایت مهم تر از همه این است که از لباسی استفاده کنید که در آن کاملا” اعتماد به نفس دارید زیرا همه می‌دانیم که هیچ چیز زیباتر از اعتماد به نفس نیست.

منبع: بیتوته