مزایای استفاده از قفل دیجیتال به جای قفل‌‌‌های معمولی

مزایای استفاده از قفل دیجیتال به جای قفل‌‌‌های معمولی

مزایای استفاده از قفل دیجیتال

1- با استفاده از قفل دیجیتال دیگر نیازی نیست نگران گم شدن کلیدتان باشید. در صورتی که کارت مخصوص باز کردن قفل دیجیتالتان را گم کردید به راحتی و در عرض چند ثانیه میتوان آن کارت را از کار بیندازید تا دیگر کسی با استفاده از آن کارت نتواند قفل درب ضد سرقت شما را باز کند.

2- با استفاده از قفل هوشمند درب ضد سرقت دیگر نگران قفل نکردن درب خود پس از بستن آن نیستید زیرا قفل هوشمند ضد سرقت چند ثانیه پس از بسته شدن درب به صورت اتوماتیک قفل میشود.

3- با استفاده از درب ضد سرقت هوشمند دیگر نیازی به حمل کلید ندارید تنها رمز ورود اختصاصی شما کلید ورودی شما خواهد بود آن هم در ذهن شما جا دارد.

4-در صورتی که از قفل ضد سرقت هوشمند کارتی استفاده میکنید نیز نگرانی بابت حمل کارت‌‌‌های ورودی آن نخواهید داشت شما میتوانید با سفارش کلید کارت‌‌‌های برچسبی کارت مخصوص ورودی خود را به موبایل و یا وسایلی که همیشه همراهتان هستند بچسبانید و همواره همراه خود داشته باشید.

5- در صورت درخواست شما میتوان کارت متروی شما را به کارت ورودیتان تبدیل کرد تا از کارت مترو برای ورود به منزلتان نیز استفاده کنید

6- اگر دقت کرده باشید ضعف قفل‌‌‌های معمولی در زیر صفحات داخلی و خارجی قفل می‌باشد این در حالی است که قفل ضد سرقت هوشمند در زیر صفحات داخلی و خارجی خود دو صفحه ی فلزی محکم و بزرگ دارد که با پیچ‌‌‌های مخصوصی به هم دیگر متصل شده اند و مقاومت درب را چندین برابر می‌کنند.

7- تمامی‌قفلهای ضد سرقت ریموت کنترل مخصوص به خود را دارند که در صورت تمایل میتوانید آنرا نیز سفارش دهید.

8- در صورتی که به طور متوسط 10 بار در روز از قفل درب ضد سرقت خود استفاده نمایید باتری‌‌‌های به کار رفته شده در قفل میتوانند تا یکسال پاسخگوی نیاز شما باشند و این نشان از کم مصرف و بهینه بودن مصرف این قفل‌ها می‌باشد.

9- در صورتی که شارژ باتری‌‌‌های به کار رفته شده در قفل ضد سرقت رو به اتمام باشد دستگاه یک هفته الی ده روز مانده به اتمام باتری‌ها به شما اخطار‌‌‌های لازم جهت جایگذین کردن باتری‌ها را می‌دهد.

10- درصورتی که هنگام آلارم دهی قفل ضد سرقت در منزل نبودید و یا به آنها توجهی نکردید و شارژ باتری‌ها تمام شد شما میتوانید با استفاده از کلید یدکی که توصیه ما بر این است که این کلید را در جایی خارج از خانه قرار دهید استفاده کرده و وارد منزل خود شوید.

11- در صورتی که شارژ باتری‌‌‌های به کار رفته شده در قفل درب ضد سرقت تمام شده بود و کلید یدکی آن نیز در دسترس شما نبود میتوانید با استفاده از یک باتری کتابی و رابطی که بر روی قفل قرار دارد برق موقتی به قفل رسانده و با استفاده از رمز عبور، اثر انگشت و یا کارت‌‌‌های عبوری درب ضد سرقت را باز نمایید و سپس اقدام به جایگذین کردن باتری‌‌‌های نو با قدیمی‌کنید.

12- سیستم ضد سرقت قفل به گونه ای تعبیه شده است که در صورتی که ضربه شدیدی به درب یا به قفل وارد شود آژیر خطر آن به صدا درامده و تا یک دقیقه نیز ادامه خواهد داشت.

13- در صورتی که درب ضد سرقت بیشتر از حد معمول باز بماند قفل ضد سرقت با سه بار اعلان شما را مطلع مینماید.

14- قفل‌‌‌های دیجیتال همگی قابلیت نصب بروی درب ضد سرقت راست باز شو و چپ باز شو را دارند.

15- در صورتی که دمای محیطی که قفل ضد سرقت در آن به کار رفته است از 55 درجه سانتی گراد بیشتر شود سیستم اعلام حریق آن به صورت اتوماتیک فعال شده و شما را مطلع میسازد.

16- قفل‌‌‌های هوشمند همگی دارای استاندارد‌‌‌های لازمه ی معتبر از کشور کره می‌باشند.

منبع:antitheftdoor