نیم بوت‌‌‌های محبوب زمستان 94

نیم بوت‌‌‌های محبوب زمستان 94

بوت فانتزی

zmat- kafshsmajlesi29

برای طراحی این بوت‌ها طراحان از خلاقیت زیادی استفاده کرده اند و با رعایت نکات کوچکی برای شما تنوع و جذابیت را  به ارمغان آورده اند. طرح‌‌‌های جناغی، دوخت‌‌‌های فانتزی، زنجیر، دکمه، کش، گل میخ، زیپ و. . . عناصری فانتزی هستند که سبک متفاوتی را  ارائه می‌دهند. تمرکز اکثر طراحان بر ارائه نیم بوت‌‌‌های فانتزی با پاشنه و ساق کوتاه است تا کاربرد غیررسمی‌به آنها ببخشد و استفاده شان را آسان کند.

بوت بنددار

zmat- kafshsmajlesi30

یکی دیگر از مدل‌‌‌های ارائه شده امسال، بوت‌‌‌های بند دار است. این یکی از مدل‌‌‌های کلاسیکی است که امسال توجه طراحان مد را به خود جلب کرده و گزینه بسیار مناسبی برای کسانی است که دوست دارند پیشروی مد و در عین حال متفاوت باشند.

پاشنه غیرعادی

zmat- kafshsmajlesi31

این مدل جدیدترین و محبوب ترین طرح بوت برای پاییز و زمستان امسال است. امسال پاشنه شیشه ای و پاشنه با طرح فانتزی و غیرمعمول در آثار برندهای معروف تولید کیف و کفش دیده می‌شود.
اگر نیم بوتی دارید که پاشنه غیرعادی دارد یا حتی با پولک، پشم و چیزهای دیگر تزئین شده است به طور اتفاقی در مسیر مد امسال قرار گرفته اید؛ پس با اعتمادبه نفس بالا آن را بپوشید.

پارچه متفاوت

zmat- kafshsmajlesi32

یکی از سبک‌‌‌های پرطرفدار فصل‌‌‌های سرد سال، تفاوت ساختاری پارچه‌‌‌های به کار رفته در پوشاک است. این ویژگی برای نیم بوت هم کاربرد زیادی دارد و بسیار پرطرفدار است. ترکیب چرم و جیر، خز و چرم  یا رنگ‌ها و طرح‌‌‌های مختلف چرم از معروف ترین و پرطرفدارترین طراحی‌‌‌های نیم بوت است. این مدل علاوه بر اینکه یکنواختی را از شما دور می‌کند امکان ست کردن مناسب تری را هم برای شما فراهم می‌کند.

خز، پشم و پوست

zmat- kafshsmajlesi33

اگر تا سال‌‌‌های پیش پوست عنصر اصلی سازنده کفش بود، طراحان زمستان امسال از پوست به عنوان وسیله ای برای تزئین بهره برده اند. خز و پشم هم روی مچ پا طراحی شده اند. رنگ قهوه ای این مدل بوت بسیار پرطرفدار است؛ گرچه به درد روزهای بارانی نمی‌خورد اما در آن احساس راحتی و گرما خواهید داشت.

پاشنه بلند

zmat- kafshsmajlesi34

بااینکه اکثر طراحان معتقدند نیم بوت‌‌‌های پاشنه بلند مناسب فصل سرد نیست اما  این نیم بوت‌ها در مجموعه همه برند‌ها دیده می‌شوند. پاشنه تیز و لژ بلند در مد امسال هم دیده می‌شود. نکته مهم در پوشیدن بوت پاشنه بلند، توجه به کاربرد مناسب آن است؛ یعنی در روزهای بارانی و برای رفتن به سالن سینما یا خرید بهتر است سراغ این مدل بوت‌ها نروید و در مهمانی و قرارهای رسمی‌با پوشیدن یک بوت پاشنه بلند در هاله ای از جذابیت و وقار بدرخشید.

منبع: www.akairan.com