پروفیل‌های وینسا، پنجره برتر  درباره ما

درباره ما

شرکت تولیدی در و پنجره UPVC وینسا در سال 1998 توسط هولدینگ سابانچی در شهر آداپازاری کشور ترکیه تاسیس گردید. این شرکت تا سال 2004 در آداپازاری به فعالیت مشغول بود تا اینکه در سال 2008 با تاسیس شرکت «اِگی پروفیل سان وِتیک»، کارخانه خود را به شهر کاراتپه منتقل نمود.
محصولات وینسا با به‌کارگیری تجهیزات و فرآیندهای حرفه‌ای، با کیفیت و دقت بسیار بالا تولید و عرضه می‌گردند. کارخانه‌ی ما مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات و ماشین‌آلات است و در منطقه‌ای به وسعت 40 هزار متر مربع و زیربنای 34 هزار متر مربع به فعالیت می‌پردازد. 
کلیه‌ی فرآیندهای تولید، از لحظه ورود مواد اولیه تا لحظه بارگیری و ارسال سفارشات، تحت نظارت و کنترل کیفیت دقیق، مطابق با استانداردهای بین‌المللی قرار دارند. برند ما، که اهمیت زیادی برای محیط زیست قائل است، به تولید محصولات دوست‌دار محیط زیست، با طراحی نوآورانه، کیفیت و دوام بالا، و کارآیی مناسب توجه ویژه‌ای دارد. ما همواره در حال طراحی و معرفی محصولات جدیدی هستیم که مطابق با نیاز مشتریان و بازار مصرف است.
شرکت در و پنجره پی‌وی‌سی وینسا دارای 250 همکار، توزیع‌کننده و عامل فروش در داخل ترکیه است. این باعث شده که محصولات ما به راحتی در دسترس متقاضیان قرار گیرد. ما دارای نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های متمایزی هستیم که خدمات حرفه‌ای و مناسبی را به مشتریان در ارائه پیشنهاد و راهکار، فروش محصول، و خدمات پس از فروش، ارائه می‌دهند. این ویژگی‌ها باعث شده که وینسا از رقبای خود متمایز گردد. 
وینسا محصولی را تولید می‌کند که خواسته و انتظارات مصرف‌کننده‌ی نهایی، معماران، و مهندسان را به خوبی برآورده سازد. محصولاتی که در ترکیه تولید می‌شود عبارتند از «رِوُتِک گُلد» که ضخامت پروفیل آن 90 میلیمتر است و «رِوُتِک سیستم» که پروفیل آن 84 میلیمتر است؛ «دورادو گُلد» که دارای ظاهر فلزی با خواص عایق‌بندی فوق‌العاده است، و همینطور دیگر سری محصولات، از جمله «دورادو گُلد شیلد»، «سفیر»، «کارینا»، «پاناروما HS76 (هِبِسشیب)»، «کامفورت اسلاید»، «وِلا گُلد» و «وِلا اسلایدینگ سیستم» که پنجره‌های پی‌وی‌سی آلومینیوم هستند.
علاوه بر این، ما با داشتن بیش از 150 نوع پرفیل در 23 رنگ مختلف، پیشنهادها و راهکارهای متنوع با عملکرد بالایی را برای سیستم‌های در و پنجره ارائه می‌دهیم. شرکت وینسا محصولات پروفیل خود را کاملا مطابق با استانداردهای بین‌المللی نظیر استانداردهای EN، RAL، و TSE تولید می‌کند. این استانداردها کلیه‌ی مراحل و فرآیندها را، از پیش تولید تا تولید و خدمات پس از فروش، در بر می‌گیرد. 
با وجود اینکه هدف هر کسب‌وکار تجاری، بقا و سودآوری است، که حتما باید به این هدف توجه داشت، اما ایجاد ارزش، کمک به توسعه کشور و بخش‌های مختلف آن، و پایبندی به اصول و ارزش‌ها به منظور کسب رضایتمندی مشتریان، مواردی است که در شرکت وینسا نهادینه گردیده. این، هدف و عقیده‌ی بنیادین ما در وینسا است
⚜⚜گروه صنعتی پنجره نمای سیفیه ⚜⚜
⚜⚜⚜کیفیت برتر نشان کار ماست ⚜⚜
@nahavand_upvc_pns

Fees & Tickets
Free
$0,00