آموزشگاه زبان پارسا

🔹 فعالیت خود را با شعار ارتقای مهارت های کلیدی زبان آموزان آغاز نمود. جهت دستیابی به این مهم، از ابتدا سیستم آموزشی خود را بر اساس سیستم استاندارد و شناخته شده آکادمی آکسفورد OXFORD ACADEMY کشور انگلستان تدوین نموده و از کتاب های معتبر انتشارات یورک YORK PUBLICATIONS، که برای سالیان متمادی ناشر تخصصی کتاب های آموزش زبان بوده است، بهره گرفته است.

🔹 از هدف های اصلی آموزشگاه زبان، آموزش تخصصی زبان، ارائه سرویس های تحصیلی کاربردی همگام با پیشرفت های روزافزون دنیای امروز و هدفمند نمودن این پروسه می باشد. از دیگر اهداف موسسه زبان می توان به پشتیبانی، مشاوره و همراهی مستمر با والدین زبان آموزان در همه مراحل آموزشی فرزندان ایشان اشاره کرد تا از حصول نتیجه دلخواه و پیشرفت فرزندان دلبند خود اطمینان حاصل کرده و بستری امن، پویا و مؤثر را برای تمرکز بر یادگیری فراهم نمایند.

موسسه زبان ، یکی از بهترین مراکز آموزش زبان در سطح استان است و برای جذاب نمودن آموزش برای گروه های سنی خردسال و کودک، آموزش زبان انگلیسی با شعر و آموزش زبان انگلیسی همراه با بازی را در دستور کار خود قرار داده است.

🔹 این موسسه زبان انگلیسی معتقد است که آینده این مرز و بوم، توسط فرزندان تلاشگر و مصمم خانواده های ایرانی شکل خواهد گرفت و با تکیه بر سابقه ی ۱۰ ساله ی فعالیت در سطح اول آموزش زبان کشور از یک سو و بهره گیری از اساتید مجرب، متعهد و متخصص از سوی دیگر، در این مسیر گام بر می دارد. برای آسایش و دسترسی راحت زبان آموزان و با به کارگیری متدهای آموزشی مدرن و پیشرفته در راستای ارتقای سطح دانش مردم عزیز گام بر می دارد

مدیریت: گنجی پور

 

 

بهترین آموزشگاه زبان , کدام آموزشگاه زبان بهتر است , آموزشگاه زبان , 

ساعات کار

شنبه

8 الی 12 و عصر 16 الی 21

یک‌شنبه

8 الی 12 و عصر 16 الی 21

دوشنبه

8 الی 12 و عصر 16 الی 21

سه‌شنبه

8 الی 12 و عصر 16 الی 21

چهارشنبه

8 الی 12 و عصر 16 الی 21

پنج‌شنبه

16 الی 21

جمعه

-

آدرس

آدرس:

بندرعباس ، داماهی ، گوهران هفت

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields