آینه های ونیزی و آینه کاری

🔶 ۱- ارائه دهنده و تولید کننده‌ انواع شیشه‌های تزئینی ساختمانی(استین گلاس، تیفانی، فیوزگلاس و…) در زمینه فروش و قیمت محصولات شیشه لطفا” با ما در تماس باشید.

🔶 ۲- ارائه دهنده و تولیدکننده‌ انواع شیشه‌های دکوراتیو-پارتیشن و.. (فیوزگلاس و…)

🔶 ۳- تولیدکننده‌ و ساخت انواع شیشه‌های تزئینی نورگیر، سقف کاذب، گنبد شیشه ای

🔶 ۴- مشاوره،طراحی ، اجرای و سازنده شیشه‌های رنگی و پنجره های سنتی

🔶 ۵- اجرای پرو‍‍ ژه های مرمت و بازسازی پنجره‌های رنگی سنتی و اماکن تاریخی

🔶 ۶- طراحی و اجرای شیشه های لمینیت، شامل: نما- نورگیر- ویترینی

🔶 ۷- ارائه دهنده و تولید کننده انواع آینه‌ها شامل: آینه تزئینی-آینه ونیزی-آینه آنتیک و سایر سازه های آینه کاری و هنری

نحوه انجام کار:

ابتدا قبل از انجام هر کاری اساتید ما در مکان شما بصورت رایگان جهت اندازه گیری دقیق حضور میابند و بعد از بررسی های لازم اقدام به آماده سازی زیر کار پرداخته که این زیر کار شامل: گره چینی برجسته، مقرنس، قطار سازی، انواع رسمی بندی می باشد.

بعد از زیر کار سازی ما سراغ طراحی هندسی آن می رویم که بعد از شناسایی نقش و نگارها به سراغ مواردی چون: هماهنگی با محیط کار، دوام ( مانند مناطق مرطوب و خشک)، زیبایی کار، دوام و عمر کار، تمیز کردن آسان و …. را مورد توجه قرار می دهیم تا محل شما به بهترین نحو ممکن انجام شود.

اگر آن دسته از مشتریانی هستید که نیاز سریع به آینه کاری دارید و زمان کمی دارید، ما تا آنجا که در توانمان باشد در سریعترین زمان ممکن آینه کاری مکان شما را بهترین کیفیت انجام می دهیم.

اگر شما ایده و یا طرح خاصی برای آینه کاری در ذهنتان دارید ما به پیاده سازی ایده شما کمک می کنیم و کلیه سفارشات آینه کاری شما پذیرفته می شود.

آینه کاری یکی از هنرهای تزئینی ایران می باشد و از ابداع های هنرمندان ایرانی می باشد و آینه کاری از دوره ساسانیان رایج بوده است.
آینه و آب در فرهنگ ما ایرانیان نماد روشنایی و پاکی و همچنین نماد صفا و صداقت می باشد که کاربرد آینه کاری در معماری ایرانی همین معنا را دارد.

 

مدیریت: یاسر پولادی

 

 

قیمت اینه کاری,قیمت آینه کاری در منازل,آینه کاری مدرن,آموزش آینه کاری روی دیوار,آینه کاری دیوار پذیرایی,قیمت آینه کاری روی دیوار,آینه کاری سنتی,قیمت آینه کاری ساختمان

ساعات کار

شنبه

9 الی 20

یک‌شنبه

9 الی 20

دوشنبه

9 الی 20

سه‌شنبه

9 الی 20

چهارشنبه

9 الی 20

پنج‌شنبه

9 الی 20

جمعه

-

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields