اجاره دستگاه زردی نوزاد و شیر دوش برقی در مرکز امید زندگی

09155057731📞

✨اجاره دستگاه زردی نوزاد، دستگاه شیردوش و دستگاه اکسیژن ساز

🔴دستگاه زردی نوزاد

🔹دستگاه زردی نوزاد یا همان دستگاه فتوتراپی که در واقع وسیله ای است که با تابش نور مخصوص به بدن کودک موجب شکسته شدن بیلی روبین تجمع یافته در زیر پوست نوزاد میشود و باعث شکسته شدن بیلی روبین شده و از طریق مدفوع دفع میشود.

🔹در طول درمان ارسال دستگاه‌‌‌های تمام پیشرفته و مدرن درب منزل شما به همراه کارشناس مجرب و کار آزموده که بعد از ویزیت نوزاد شما مشاوره‌‌‌های لازم جهت چگونگی کار کرد دستگاه مخصوص نوزاد شما و نحوه درمان را به صورت عملی به والدین اآموزش میدهد و پس از تحویل و اجاره دستگاه زردی نوزاد در بیست و چهار ساعت شبانه روزی تیم پزشکی ما آماده پاسخگویی سوالات پیش آمده مربوط به درمان و عملکرد دستگاه هستند یعنی والدین کودک از طریق تماس تلفنی با کارشناس و پزشک مربوطه تمام مسائل را درمیان خواهند گذاشت.

🔹تمام این اقدامات جهت آسایش خاطر والدین فراهم شده از بابت اینکه کوچکترین نگرانی از روند درمان نوزادشان نداشته باشند و با خیالی آسوده در منزلشان تحت نظر تیم پزشکی ما نوزادشان را درمان کنند.

🔴دستگاه شیردوش

استفاده از شیردوش برقی امروزه به علل گوناگون در میان مادران رواج پیدا کرده است. به ویژه مادرانی که به مدت طولانی بیرون از منزل هستند و مسئولیت نگه داری از فرزند شیرخوارشان را به پرستار یا فرد دیگری می‌سپارند، با کمک شیردوش برقی می‌توانند شیر خود را دوشیده و در یخچال یا فریزر طبق درستورالعمل مربوطه نگه داری کنند تا در مواقع لزوم پرستار با کمک شیر ذخیره شده نوزاد را تغذیه کند.

🔴مزایای استفاده از شیردوش برقی

🔸برای مادرانی که ضیق وقت دارند، شیردوش برقی وسیله مفیدی است. برای دوشیدن مقدار مشخص شیر به کمک شیر دوش‌‌‌های برقی، نسبت به نوع دستی آن، وقت کمتری صرف می‌شود.

🔸از آنجا که در شیر دوش برقی، دو پمپ تعبیه شده است، به طور همزمان می‌توان از هر دو پستان پمپاژ را انجام داد و در وقت مادر صرفه جویی کرد.

🔸مادرانی که باید روزانه و به طور منظم شیر بدوشند، این کار را با زحمت کمتری انجام می‌دهند.

🔸شیردوش برقی به صورت دو پمپه و با پمپ بیمارستانی در بازار وجود دارد.

🔸تمیز کردن و ضد عفونی کردن شیردوش برقی بسیار آسان است. اغلب کیسه و دستمال بخار مایکروویو به همراه دستگاه عرضه می‌شود.

به مدیریت:خانم دهستانی

 

09155057731

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

دستگاه زردی نوزاد , دستگاه شیردوش , اجاره دستگاه زردی نوزاد , اجاره دستگاه شیردوش , هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد , اجاره دستگاه زردی نوزاد و دستگاه شیردوش دستانی در مشهد , اعزام پزشک و پرستار , اجاره دستگاه اکسیژن ساز ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed