اجاره ماشین عروس کلاسیک کروک خاطره

🔴اجاره ماشین عروس کلاسیک کروک

🔴بهمراه گل آرایی

🔴با امکانات رفاهی (کولر، بخاری)

🔴جهت مراسم عروسی، فیلم برداری، تیزرهای تبلیغاتی و …

✳️ساختن یک‌شب خاطره‌انگیز آرزوی همه‌ی زوج‌های جوانی است که می‌خواهند ازدواج کنند. برای برگزاری یک مراسم بی‌عیب و نقص برای عروس و دامادها باید جزئیات زیادی در نظر گرفته شود. از مهم‌ترین مسائلی که باید به آن توجه شود انتخاب درست و دقیق ماشین عروس می‌باشد که تأثیر آن در عکاسی و فیلم‌برداری نیز بسیار زیاد است. اجاره ماشین عروس آذرمهر مجموعه بی نظیری از خودروهای مدرن و روز دنیا را نیز برای اجاره به عروس خانوم‌ها و آقا داماد‌ها در اختیار دارد.

💠ماشین‌های کلاسیک دارای ظاهری زیبا و متفاوت با عموم خودروها هستند از این‌رو جلوه‌ای خاص به مراسم عروسی شما می‌بخشند و فیلم و عکس‌های روز عروسی را بسیار تماشایی می‌کنند.

💥چرا ماشین عروس اجاره کنیم؟

✨شب عروسی، شب ویژه ای است که عروس و داماد، به زیبایی تمام در آن می‌درخشند. این درخشش توسط دوربین‌‌‌های فیلمبرداری و عکاسی، ثبت می‌شود و چه بهتر که همه چیز کامل باشد. کرایه خودرویی لاکچری کمک می‌کند تا فیلم عروسی شما، ویژه تر شود. حتی ممکن است که شما خودرویی ایده آل و مدل جدید را به نام خودتان داشته باشید اما دلتان بخواهد از اتومبیل‌‌‌های قدیمی‌و کلاسیک استفاده کنید.

✨این را هم در نظر بگیرید که شما می‌توانید هر مدل خودرویی که دوست دارید انتخاب کنید. هزینه کرایه ماشین عروس متناسب با بودجه ایست که شما در نظر گرفته اید. شما می‌توانید با هر بودجه ای که دارید، اتومبیل انتخاب کنید، از سراتو گرفته تا مازراتی و پورشه. شاید شما دوست داشته باشید که تجربه رانندگی در یک خودرو مدل بالا را در شب عروسیتان داشته باشید. با کرایه ماشین عروس می‌توانید در اتومبیل رویاهایتان رانندگی کنید.

 

شماره تماس
۰۹۳۵۵۳۲۱۳۲۰

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸

 

شماره تماس
۰۹۱۰۸۷۹۲۶۹۳

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

 

 

اجاره ماشین عروس کلاسیک کروک خاطره  , اجاره ماشین عروس کلاسیک در تهران , اجاره ماشین عروس در تهران , ماشین عروس کلاسیک کروک , قیمت اجاره ماشین عروس , قیمت اجاره ماشین عروس کلاسیک , قیمت اجاره ماشین عروس کروک ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed