Address & Contact

Our Address

تهران

Telephone

تولیدکننده گل آپارتمانی تزئینی،درخت میوه سایه ای و اجرای محوطه سازی و نگهداری باغچه و باغ،ویلا سیتروس در تهران و کشور

✨گل و گیاه سیتروس:

🌺 تولیدکننده گل‌‌‌های آپارتمانی و تزئینی،درختان میوه و سایه ای

🌺 تولید اول در شمال کشور (رامسر) و دارای 22 شعبه

🌺پاسداران،تجریش،نیاوران،اقدسیه،جردن،بازار گل غرب و شرق کشور،سعادت آباد و پونک،شهرک غرب،پل فردیس،عظیمیه کرج،دیباجی جنوبی

🌺دارای کل فروشی و محوطه سازی فضای سبز

🌺ساخت  آبنما سنگی و گلدان‌‌‌های سنگی

🌺با بیش از 42 سال تجربه آماده جهت همکاری و قرارداد با مجموعه‌‌‌های پیمانکاری،شرکت‌ها و ارگان ها

❇️گل آپارتمانی، گیاهی است که در محیط‌‌‌های در بسته، مانند؛ خانه ها، ادارات و … نگهداری می‌شود. گل آپارتمانی، باعث سر زندگی و شادابی فضای داخلی منزل شما می‌شود. گلهای آپارتمانی، معمولا با اهداف تزیینی، تاثیراتِ مثبتِ روان شناسانه، تازه نگه داشتن هوا و … وارد منازل می‌شوند. بسیاری از خانم‌‌‌های عزیز، با این که در آپارتمان زندگی می‌کنند، به نگهداری از گل آپارتمانی علاقمندند. پس بهتر است گلهای آپارتمانی مناسب، برای محل‌‌‌های مختلف منزل خود را شناسایی نموده تا هر چه بهتر، از پسِ نگهداری آن، بر آیند.

❇️با توجه به استرس و مشکلاتی که این روزه همه ما را درگیر خود کرده، اضافه کردن گیاهان به محیط خانه(مخصوصا اتاق خواب)، می‌تواند پیشنهاد خوبی برای تعدیل هوای محل زندگیمان باشد.

🔴کاربرد گیاه آپارتمانی در دکوراسیون منزل:

☘️محصور کردن فضا

با قرار دادن گیاهان خانگی در فضاهای مختلف خانه می‌توان بخش هایی از خانه را به لحاظ بصری تفکیک نموده و دید را تا حدی به بخش‌‌‌های دیگر محدود گردانید.برای مثال در جلوی شیشه ی تراس حتی به جای پرده نیز می‌توانید از درختچه‌‌‌های متناسب با ارتفاع آپارتمان استفاده کنید و دید را محدود کنید.هر چه گیاهان مورد استفاده متراکم تر باشند دید را محدود تر کرده و هر چه دارای خلل و فرج بیشتری باشند محیط بازتری را بوجود خواهند آورد.

☘️ تقسیم فضا

میتوانیم از گیاهانی با ارتفاع بلند استفاده کنیم و فضا را از لحاظ فیزیکی محصور کنیم. همچنین میتوانید با طراحی فضایی برای کاشت مانند یک باغچه ی خانگی و باریک یک فضای بزرگ را به ۲ فضای کوچک تقسیم کنیم و یا با قرار دادن این مسیر کاشت در طول یک مسیر، مسیری مشخص برای تردد در میان فضاها ایجاد کنیم.

☘️عمق بخشیدن به فضا

وجود بافت در هر فضایی و ترکیب مناسب آن می‌تواند به عمق بخشیدن به آن فضا کمک کرده و تنوع خوبی ایجاد نماید.استفاده از گیاهان میتواند به بافت بخشیدن به یک فضا کمک کند و رنگ سبز گیاهان میتواند ترکیب رنگی زیبایی با دکوراسیون خانه ی شما داشته باشد.به منظور ترکیب فضا و بخشیدن عمق به آن می‌توان از گیاهان با بافت ریز مانند گیاهان با برگ‌‌‌های ریز و یا کاکتوس‌ها در پس زمینه و گیاهان با بافت درشت مانند درختچه‌ها و گیاهان برگ درشت در جلوی دید و پیش زمینه استفاده نمود تا عمق بصری را افزایش دهند.

☘️پوشاندن معایب

برای پر کردن گوشه هایی از فضا نیز که خالی مانده اند می‌توان از گیاهان پرشاخ و برگ و متراکم استفاده نمود.از سویی تابش نور حورشید در ساعات مختلف روز بر روی گیاهان منجر به شکل گیری سایه روشن هایی بر روی دیوارها خواهد شد که بر زیبایی فضا می‌افزاید.همچنین میتوانید معایبی مانند لوله‌‌‌های رو کار، گچ بری‌‌‌های ریخته شده توسط قرار دادن گیاهان در این مکان‌ها بپوشانید.

به مدیریت:مرادی

 

 

 

گل , انواع گل , گیاهان آپارتمانی , گل و گیاه سیتروس برادران مرادی در تهران , اجرای آبنما فلزی فضای سبز در تهران , قیمت انواع گل آپارتمانی در تهران , کاربرد انواع گل و گیاه , محوطه سازی فضای سبز , تولید درختان میوه سایه ای در تهران , محوطه سازی باغ و ویلا ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed