Address & Contact

Our Address

تنکابن ، نشتارود ، خیابان ۱۵خرداد جنب تراشکاری پلاک۱۱۵

Telephone

طراحی و اجرای ساخت استخر و سونا جکوزی

🌀 ساخت استخر شیشه ای – طراحی و ساخت جکوزی

🌀 ساخت استخر یکی از شاخه‌‌‌های مهندسی معماری می‌باشد و همچنین امروزه از محبوب ترین اقدامات ساخت و ساز می‌باشد.

🌀 ساخت استخر شیشه ای و طراحی و ساخت جکوزی و همچنین نور پردازی استخر 

🌀  اجرای تخصصی برق استخر، کاشی کاری استخر و … از خدمات این مجموعه می‌باشد

🌀 اجرای استخر شیشه ای در دکوراسیون جدید ساختمان‌ها جلوه ای زیبا و خاص به ساختمان‌ها می‌بخشد. اجرای استخر شیشه ای در مکان‌‌‌های مختلف مانند هتل ها، منازل مسکونی، ادارات، مطب‌ها و بسیاری از مکان‌‌‌های دیگر طرفدارن بسیاری دارد. اگر دقت کرده باشید در این چند سال اخیر برای استیج تالارها، استودیوها، رستوران‌ها و در بسیاری از برنامه‌‌‌های تلویزیونی استفاده از شیشه‌‌‌های دکوراتیو با زیبایی بسیار است.

🌀 برای نصب و اجرای استخر شیشه ای از شیشه‌‌‌های نشکن لمینت یا سکوریت با ضخامت‌‌‌های متفاوت استفاده می‌شود که توان و تحمل بالایی در برابر ضربه و فشار زیاد را دارد به همین دلیل به راحتی می‌توان با نصب در دیواره‌ها و یا کف فشار وارده را تحمل کرد. برای افزایش جلوه و زیبایی بیشتر از شیشه ای طرح دار نیز به وفور استفاده می‌شود.

🌀 استخر شیشه ای نسل جدیدی از شیشه بالکن‌ها می‌باشد که به عنوان پوششی اطراف استخر را محاصره می‌کند تا در هنگام گرما به صورت تاشو، جمع شود و از هوای لذت بخش آفتابی استفاده نمود و در هنگام سرما، جلوی نفوذ سرما را به داخل استخر شیشه ای بگیرد.

🌀 در استخر شیشه‌ای بخش زیادی از استخر به ‌وسیله شیشه طراحی می‌شود و یا حفاظ دور استخر را توسط شیشه‌ کار می‌کنند. برای این‌گونه استخرها اجرای استخر کف شیشه‌ای موجب جذابیت بیشتر استخر می‌شوند. دلیل این جذابیت را می‌توان در انعکاس نور و ایجاد تلالو حاصل از بازتابش نور از شیشه استخر می‌شود که حتی نوعی حس خطر و افزایش زیبایی بصری و ایجاد هیجان در شناگر می‌شود.

مدیریت:مهندس مهدی رودگر

 

استخر روباز تنکابن , استخر مجتمع رشد تنکابن , استخر ترافیک نشتارود , استخر عمومی‌, استخر , استخرسر پوشیدمتحرک با قابلیت جمع شدن و باز شدن کاملااتوماتیک و 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed