فروش انواع پودر سخت کننده اردوخانی در قزوین

⭕️اجرای بتن با ماله پروانه ای

⭕️بتن استمپی، دکوراتیو، خشکه پاش، ملاتی

⭕️فروش انواع پودر سفت کننده (رنگی) به قیمت روز

✳️برای انجام بتن ریزی با ماله پروانه ای ابتدا لازم است با دستگاه ماله پروانه و روش کار آن آشنایی کامل داشت. ماله پروانه نام علمی‌یا تجاری نیست بلکه علت این نوع نام گذاری طریقه کار آن می‌باشد و پیمانکاران و سازندگان از این نام استفاده می‌کنند. ماله پروانه در چهار نوع از جمله ماله برقی، ماله موتوری، ماله دیزلی و ماله بنزینی شناخته می‌شود که استفاده از نوع موتوری آن رایج تر است. نام دیگر ماله پروانه ماله هلیکوپتری می‌باشد. موتور ماله دیزنی برای حرکت کردن نیازمند گازوئیل می‌باشد.

✳️بتن ریزی با ماله پروانه ای در واقع سیستمی‌است که در آن بتن با الیاف و افزودنی‌ها مکانیزه و تقویت شده و با دستگاه تراز لیزری گسترش یافته است. سرانجام سطح بتن با ماله پروانه صاف و صیقلی می‌شود.امروزه با توجه به مزایای بتن ریزی با ماله پروانه ای از این روش استقبال بیشتری می‌شود.

💢مراحل بتن ریزی با ماله پروانه ای

🔸بتن ریزی با ماله پروانه ای شامل چند مرحله می‌شود که عبارتند از:

🔸به عمل آوردن بتن ریزی با بتن آماده

🔸قالب و آرماتور بندی با شیب، تراز و دوربین لیزری

🔸پرداخت کردن سطح بتن

🔸تسطیح بتن با روش شمشه کشی با شمشه برقی

🔸ایجاد کردن درز انبساط بر روی سطح بتن توسط دستگاه کاتر در اندازه‌‌‌های دلخواه

🔸بتن ریزی با ماله پروانه ای سخت و ایجاد کفپوش بتنی و استفاده از پودر رنگی برای جلوگیری از ساییدگی

🔸پودر ضد سایش بتن برای کف سازی مکان‌‌‌های صنعتی به کار گرفته می‌شود و در کارخانه ها، سوله ها، انبارها، پارکینگ‌ها و مکان نگهداری ماشین آلات کاربرد دارد. پس از ریختن پودر برای ترکیب و درآمیختن پودر با بتن، سطح بتن را ابتدا با ماله چوبی و سپس با ماله پروانه، ماله کشی می‌کنیم.

به مدیریت: بهرام اردوخانی

 

 

 

اجرای بتن ریزی با ماله پروانه در قزوین , بتن استمپی , دکوراتیو , خشکه پاش , ملاتی  ,  فروش انواع پودر سفت کننده در قزوین , بتن  , اجرای بتن ریزی در قزوین  , قیمت پودر سفت کننده ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed