سقف کشسان کناف و کاغذ پوستر دیواری نوین سازان شاه مرادی

🔰گروه صنعتی نوین سازان🔰 

✅ اجرای صفر تا صد خدمات ساختمان شامل
〽️کناف
〽️پوستر و کاغذ دیواری
〽️کفپوش‌‌‌های اپوکسی
〽️سقف کشسان
〽️برق کشی
〽️کمد و کابینت
〽️نقاشی

🛋 گروه صنعتی دکوراسیون داخلی نوین سازان با کادری مجرب و متعهد و سابقه ای درخشان با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه و به روزترین طرح‌ها و مدل‌ها و تکنولوژی روز دنیا، آماده ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به شما عزیزان می‌باشد.

🛋 طراحی دکوراسیون منزل , دکوراسیون اداری , دکوراسیون مغازه ,
نمای ساختمان و طراحی داخلی تخصص ماست 🛋

🛋 خیلی از مردم به دلیل بالا بودن قیمت ساخت و ساز قادر به خرید خانه جدید یا محل کار جدید و… نیستند در نتیجه برای ایجاد تغییر در محل زندگی یا کار خود دست به بازسازی دکوراسیون داخلی میزنند. بازسازی به منظور دوباره ساختن آن چیزی که خراب یا فرسوده شده است در یک بنا صورت میگیرد.

🛋 بازسازی اماکن مسکونی جذابیت را برای ساکنین یا اعضای خانواده به ارمغان می‌آورد.مخارج انجام شده برای بازسازی دکوراسیون داخلی در صورت کار با شرکت دکوراسیون داخلی مناسب، می‌تواند مقرون به صرفه باشد.

🛋 مواردی که در بازسازی باید به آن‌ها توجه شود شامل سیستم‌‌‌های گرمایش و سرمایش،کاغذ دیواری،ساختار کف زمین اعمال تغییرات در دکوراسیون آشپزخانه به ویژه عوض کردن کابینت‌ها و …می‌باشد.

🛋اگر به دنبال تغییر دکوراسیون داخلی و طراحی چیدمان خانه، محل کار و فضای زندگی خود هستید، ما تجربه ای متفاوت از خلق فضا و کیفیت زندگی را برایتان فراهم می‌کنیم. شما سبک طراحی و سلیقه‌ای که بیشتر می‌پسندید را انتخاب نموده، بودجه مورد نظرتان را تعیین می‌کنید. سپس بر‌اساس خواسته‌‌‌های شما و نوع بسته‌طراحی انتخاب شده، چند ایده اولیه توسط معماران و طراحان ما ارائه می‌شود

مدیریت: آقای شاه مرادی

سقف کشسان(باریسول)

پوستر و کاغذ دیواری

کناف

کمد دیواری و کابینت

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی , رشته طراحی دکوراسیون داخلی , درآمد شغل طراحی دکوراسیون داخلی , تیم طراحی دکوراسیون داخلی , نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی , مراحل طراحی دکوراسیون داخلی , بازسازی و طراحی داخلی , دکوراسیون داخلی پذیرایی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed