اجرای کناف امپراطور

? نصب و فروش انواع کناف:

?کناف سقف

?کناف دیوار

?دیوار جداکننده

?کناف سقف کاذب (آسمان مجازی،کاذب کشسان)

?کناف آشپزخانه

?کناف اتاق خواب

?دکوراسیون امپراطور اجرای انواع خدمات:(کناف.۶۰×۶۰،آسمان مجازی،سقف کشسان،نقاشی،برقکاری،پارکت،کاغذ دیواری،سنگ آنتیک،و….)

❇️کناف چیست؟

با پیشرفت علم در تمامی‌حوزه‌ها مصالح ساختمانی نیز دیگر به صورت سنتی استفاده نمی‌شود و بیشتر از مصالح نوین استفاده می‌شود. اولین بار در سال ۱۳۷۸ در ایران سیستم ساخت و ساز خشک به نام کناف توزیع شد. کناف در واقع نوعی صفحه به صورت روکش دار گچی است که در قسمت‌‌‌های مختلف مانند سقف‌‌‌های کاذب، دیوارهای جدا کننده و دیوارهای پوششی استفاده می‌شود.

❇️مزایای کناف کاری

?سبک بودن کناف کاری کاهش بار ساختمان است و بین ده تا پانزده برابر از مصالح سنتی سبکتر است. با توجه به این ویژگی می‌توان مقاومت را در برابر زلزله بالا برد و همچنین اگر ساختمان تخریب شود خطرات جانی کمتری دارد.

?نحوه اتصال کناف‌ها بسیار انعطاف پذیر است و به راحتی به زیر سازهای فلزی و پروفیلی متصل می‌شود که این مزیت نیز بر روی بالا بردن مقاومت در برابر زلزله کمک می‌کند.

?به دلیل سبک بودن وزن کناف‌ها حمل آنها آسان است و همین امر باعث می‌شود که سرعت اجرای کار بالا برود.

?یکی از مزیت‌‌‌های اصلی کناف کاری این است که می‌توانید به راحتی به تاسیسات الکتریکی و مکانیکی دسترسی داشته باشید. این مزیت باعث بالا رفتن طول عمر سازه‌‌‌های کناف می‌شود زیرا مانند مصالح سنتی گذشته نیاز به خرابکاری ندارد.

?مصالح ساختمانی سنتی معمولا نیاز دارد که بعد از اجرا مدتی را برای خشک شدن کامل آنها صبر کنید این در حالی است که اگر بخواهید دیوار و یا سقف را رنگ کنید باید حداقل زمانی بین ۵ تا ده روز با توجه به شرایط آب و هوایی صبر کنید اما زمانی که از کناف کاری استفاده می‌کنید می‌توانید بلافاصله بعد از نصب، رنگ آمیزی کنید و یا حتی کاشی کاری و یا کاغذ دیواری نصب نمایید.

?در زمان کناف کاری از نوار درزگیر استفاده می‌شود به همین دلیل از ترک هایی که به مرور زمان بر روی دیوار ایجاد می‌شود دیگر خبری نیست.

?کناف‌ها یک عایق خوب برای صدا و حرارت هستند به همین دلیل امروزه بیشتر در آپارتمان‌ها از این مصالح نوین استفاده می‌شود تا علاوه بر جلوگیری از مزاحمت برای همسایگان در برابر حرارت نیز عایق خوبی باشند. برای اینکه این مزیت تقویت شود از عایق‌‌‌های پلی استایرن و پشم سنگ در بین دو پانل گچی استفاده می‌شود.

?یکی از مزیت‌‌‌های کناف کاری این است که مانند روش‌‌‌های سنتی دیگر زباله‌‌‌های ساختمانی تولید نمی‌شود و همین امر علاوه بر صرفه جویی در هزینه‌ها باعث حفاظت از محیط زیست می‌شود.

به مدیریت:آقای یوسفی
09194831915
09393593307

 

 

 

 

 

کناف , کناف کاری در ارومیه ,  اجرای کناف و آسمان مجازی در ارومیه ,  مزایای کناف ,  سقف کاذب ,  انواع سقف کاذب ,  انواع خدمات کناف در ارومیه ,  قیمت اجرای کناف در ارومیه , تایل , آسمان مجازی , اجرای کناف امپراطور در ارومیه , کناف دیوار ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed