Address & Contact

Our Address

مشهد ،ابوطالب، ابوطالب 3،پلاک455

کناف ایران موسوی

💢 دکوراتیو سقف کاذب

💢اجرای سقف کاذب ، دیوارپوش ، جا تی وی ، آسمان مجازی ، آسمان کشسان ، دیوار جداکننده ، پارتیشن

💢اجرای تایل 60*60 باکیفیت

💢دارای کادری مجرب و با تجربه

💢 قیمت مناسب با حذف واسطه ها

🔴 دکوراسیون داخلی

💠اگر به دنبال تغییر دکوراسیون داخلی و طراحی چیدمان خانه، محل کار و فضای زندگی خود هستید، ما تجربه ای متفاوت از خلق فضا و کیفیت زندگی را برایتان فراهم می کنیم.

💠شما سبک طراحی و سلیقه‌ای که بیشتر می‌پسندید را انتخاب نموده، بودجه مورد نظرتان را تعیین می کنید. سپس بر‌اساس خواسته های شما و نوع بسته‌طراحی انتخاب شده، چند ایده اولیه توسط معماران و طراحان ما ارائه می‌شود

💠 طراحی دکوراسیون داخلی امری تخصصی است و باید توسط کارشناسان و متخصصین امر انجام گیرد. ما سال‌هاست که در زمینه طراحی دکوراسیون منازل، ادارات و… فعالیت داریم و توانسته ایم رضایت مشتریان را جلب کنیم

🔴کناف چیست ؟

💎ساخت و ساز و دکوراسیون‌های مدرن امروزی کارها را زیباتر، راحت‌تر و ایمن‌تر کرده‌است. این مسئله باعث شده تا طراحان و معماران داخلی به جای استفاده از مصالح سنتی از مصالح جدید و به روز استفاده کنند.

💎کناف ها یکی از همین این مصالح ساختمانی مدرن هستند که در طراحی دکوراسیون داخلی به وفور استفاده می‌گردند. این صفحات روکش‌دار گچی یا “گچ‌برگ‌ها” را می‌توان در دیوارها و سقف‌های کاذب برای دکوراسیون استفاده کرد و طرح‌ و مدل‌های مختلف ایجاد نمود.

🔴آسمان مجازی

🔅طبیعتاً سقف نیز مانند دیوار، کف و بقیه اجزای ساختمان در دکوراسیون داخلی دارای اهمیت بسیاری است و از قدیم با استفاده از روشهای متنوع و متریالهای مختلف سعی در زیبا کردن این جزء از ساختمان می کردند. گچبری، نقاشی سقفی، پوستر سقفی و انواع سقف کاذب راهکارهایی برای زیباتر کردن سقف در محیط های مختلف می باشد.

🔅یکی از این انواع سقف کاذب، سقف آسمان مجازی است که علاوه بر مزایای مشخص و کاربردی سقف کاذب، دارای مزیت زیبایی و نور پردازی نیز میباشد.

🔅سقف آسمان مجازی از تایلهای پلکسی (طلق مقاوم) تشکیل شده که با روشهای مختلفی مانند بک لایت، استیکر و چاپ مستقیم روی آن طرحهای مختلفی اجرا می شود و این تایلهای پلکسی توسط شبکه بندی فلزی و یا قاب گچی دور آن نگه داشته می شود. ابعاد این تایل های آسمان مجازی بطور استاندارد 60×60 سانتیمتر و ضخامت آن 2 میلیمتر می باشد که امکان سفارش در ابعاد مختلف و ضخامتهای مختلف وجود دارد و بر حسب ابعاد درخواستی مشتری ضخامت تایلها تعیین میگردد.

به مدیریت :آقای موسوی

 

اجرای کناف و دکوراسیون داخلی در مشهد , کناف و دکوراسیون داخلی موسوی , دکوراتیو سقف کاذب  , اجرای تایل 60*60 , آسمان مجازی , کناف ایران موسوی , دکوراسیون داخلی , قیمت کناف ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
امیر حسین سلامی فر 12 دی 1399 1:05 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

بسیار کار تمیر و خوب در اومده ممنون از آقای موسوی

کناف سید محمد موسوی 9 دی 1399 1:29 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

عالی هستن در همه چون دلالها وقیمتشونو حذف کردن خیلی به صرفه وکار تمیز
۰۹۳۵۸۲۱۹۰۹۷ شمارشونه