مجری طرح های آبیاری و عمرانی میراب استحکام 

🔹احداث استخرهای کشاورزی

🔹با برند فرنام بسپار طهران و عایق بسپار نیکان

🔰امروزه استخر های ذخیره آب کشاورزی درایران و به خصوص مناطقی که دارای آب و هوای خشک و نیمه خشک است مورد توجه کشاورزان عزیز قرار گرفته است که دلیل این امرکاربردهای این استخر هاست که دراغلب موارد،جهت ذخیره مدت زمان مشخصی از حقابه قنات ها و چاه در ایامی که فصل آبیاری نیست و یا ذخیره آب باران و برف منطقه ای مورد استفاده قرار میگیرد تا در ماه های آتی بتوانند از آب ذخیره شده در استخر جهت برطرف سازی نیاز آبی خود در سیستم های ابیاری نوین تحت فشار و دیگر روش ها بهره گیرند.

🔻کاربرد استخر کشاورزی

🌀امروزه استخر های ذخیره آب کشاورزی درایران و به خصوص مناطقی که دارای آب و هوای خشک و نیمه خشک است مورد توجه کشاورزان عزیز قرار گرفته است که دلیل این امرکاربردهای این استخر هاست که دراغلب موارد،جهت ذخیره مدت زمان مشخصی از حقابه قنات ها و چاه در ایامی که فصل آبیاری نیست و یا ذخیره آب باران و برف منطقه ای مورد استفاده قرار میگیرد تا در ماه های آتی بتوانند از آب ذخیره شده در استخر جهت برطرف سازی نیاز آبی خود در سیستم های ابیاری نوین تحت فشار و دیگر روش ها بهره گیرند.

🔻استخر کشاورزی

💠استخر ذخیره آب در کشاورزی نوین به عنوان یک عضو اصلی سیستم آبیاری مطرح است، به گونه ای که این استخر ها منبع اصلی ذخیره آب بوده و به دو روش مرسوم زیر حجم مورد نیاز آب را به سطح زیر کشت و مزارع میرسانند.

1-استفاده از سیستم پمپاژ آب که از طریق کف کش ها و موتور های پمپاژ جریان آب وارد سیستم لوله گذاری و … میشود.

2-طراحی استخر در ارتفاع مثبت از سطح و لوله گذاری کف استخر که جریان آب بوسیله فشار حجم آب بالایی خارج شده و به سطوح مورد نیاز میرسد.

🔻از دیگر کاربرد های استخر کشاورزی میتوان به دو منظوره کردن استخر اشاره کرد.

✳️در این روش ابزی پروری هم در استخر ذخیره آب صورت میگیرد و از آن به عنوان استخر پرورش ماهی استفاده می شود. در این روش میتوان با تغذیه مناسب و برنامه مناسب ابزی پروری علاوه بر کسب درامد از پرورش ابزیان، از آب غنی شده بوسیله کود ابزیان سود و فواید فراوان و نادری را به خاک زیر کشت و گیاهان مزارع خود برسانید.

به مدیریت : صالح محمدنیا

 

 

 

 

 

احداث استخرهای کشاورزی میراب استحکام , استخر کشاورزی , مجری طرح های آبیاری و عمرانی میراب استحکام  , استخر کشاورزی , کاربرد استخر کشاورزی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed