Address & Contact

Our Address

تهران ، خیابان دماوند ، خیابان تهران نو ، خیابان وحیدیه ، کوچه فواریان ، پلاک 11

Telephone

ارتفاع کاران نارونی

🔰اجرای تمامی کارهای ساختمانی در ارتفاع در شرق تهران

⭕️خدمات کار در ارتفاع:

🔸نظافت و شستشوی نمای ساختمان

🔸پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان برای تثبیت و فیکس کردن نما

🔸خدمات کار بر روی طناب و پوشش درز انقطاع و ورود پرندگان به داخل ساختمان

🔸خدمات نقاشی ساختمان

🔸آببندی و پوشش درز های روی نما

⭕️خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

🔹در این روش محکم سازی سنگ نما پس از اجرای سنگ‌ کاری انجام می‌گردد و بدین‌ صورت می‌باشد که به‌ وسیله دستگاه دریل در چند نقطه سنگ پلاک سوراخی در آن ایجاد می‌گردد و سپس با جاگذاری رولپلاک در سوراخ سنگ و دیواره سنگ با بستن پیچ به دیوار پشت آن مهار می‌گردد و جهت تثبیت بهتر سنگ نمای ساختمان از واشر نيز استفاده می‌شود. باید توجه داشت که از پیچ و واشر از نوع ضد زنگ استفاده گردد تا از زنگ‌ زدگی و پوسیدگی آن به‌ مرورزمان جلوگیری شود.

🔹پیچ و رولپلاک برای نگه داشتن بسیاری از اجسام استفاده میشود گاه برای نصب یک تابلو در منزل واشیاء متفرقه وگاه برای اسکوپ سنگهای نما و یا محکم نمودن سنگ های نمای ساختمان جهت جلوگیری از ریزش ،برای جلوگیری از به هم خوردن زیبایی نمای ساختمان و یا حوادث ناگوار که باعث صدمه به عابرین و یا سقوط سنگ بر روی وسایل نقلیه مورد استفاده قرار میگیرد.

🔹پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما و نماشویی ساختمان با روش درسترسی با طناب که امنترین و راحت ترین روش و کم هزینه ترین روش در بین روش های موجود است.

⭕️شستشوی نمای ساختمان

💠یکی از خدمات نمای ساختمان بدون داربست شستشوی نمای ساختمان بدون داربست در تهران است که امروز نیاز بسیاری از برج ها و ساختمان ها می باشد. با ساخت و ساز های بسیاری که در تهران صورت می گیرد و انواع ساختمان های چند طبقه شستشوی نمای آن ها با مشکلات بسیاری همراه می باشد.

💠 تهران شهری پر از آلودگی می باشد و این آلاینده ها و کثیفی بر روی نمای ساختمان ها می نشینند و نمای ساختمان را زشت و کثیف می کنند و علاوه بر آن شستشوی نمای ساختمان به دلیل بالا بردن عمر نمای ساختمان یا برج ها نیز بسیار با اهمیت می باشد و باعث می شود هزینه های تعمیرات برای نمای ساختمان در آینده را بسیار کاهش دهد.

 

🔰یکی از مشکل ترین و پر ریسک ترین کارهایی که انسان ها با آن سر و کار دارند کار در ارتفاع است.

🔰پر ریسک برای این میگوییم که کار هرکسی نیست و بسیار ایمن نیز میباشد.

🔰هیجان و ترس ارتفاعی که روی آن هستیم بسیار بالا است و باور کنید جاهایی کار کردیم که کار فرما با گرفتن یک میلیارد نیز حاضر نبود یک بار در ان ارتفاع اویزان شود و این برای ما یک افتخار است.

🔰ما از طریق همین طناب میتوانیم به سخت ترین خدمات شما پاسخ مثبت بدهیم.

🔰انجام کار روی طناب به مراتب راحت تر از داربست میباشد.جا به جایی تخته و در گیر نبودن بدن افراد در حال کار یکی از دلایل منسوخ شدن داربست است.

🔰این کار تا اندازه ای اهمیت دارد که بارها و بارها مقالات علمی و موسسات مختلف بین المللی در خصوص آن توضیحات زیادی ارائه نموده و آموزش کار در ارتفاع را در دوره های مختلف برنامه ریزی کرده اند.

🔰این رشته کاری اولین بار در کشور انگلستان اختراع شد و چه اختراع بسیار خوبی بود که امروزه تمام برج های غول پیکر دنیا را اینگونه تمیز میکنند.

⭕️اصول کار در ارتفاع

🔸وقتی موضوع کار در ارتفاع مطرح باشد اصول ایمنی همیشه مهم ترین رکن انجام کار می باشد

🔸درز انقطاع

🔸ایزوگام نما

🔸پیچ رولپلاک نما

🔸نصب تابلوهایه تبلیغاتی

🔸رنگ امیزی مخازن صنعتی

🔸جوشکاری، برشکاری، برقکاری درارتفاع

🔸اجرای کنیتکس نما

⭕️پیچ و رولپلاک نما:

🔸اجرای پیچ رلپلاک نمای ساختمان به منظور جلوگیری از ریزش سنگ ها انجام میشود و روش دسترسی با طناب به دلیل امنیت بالایی که دارد و سرعتی که به کار می دهد، کاملا جایگزین روش سنتی با داربست شده است

🔸روش اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان به این صورت است که ابتدا سنگ با دریل سوراخ میشود سپس پیچ های گالوانیزه(ضد زنگ) و رولپلاک متناسب آن، سنگ رو در جای خود ثابت و محکم می کند. برای جلوگیری از نازیبا شدن نمای ساختمان، پیچ را بوسیله رنگ یا بتونه همرنگ سنگ می کنیم

⭕️اجرای کنیتکس نما:

🔸کنیتکس نیز نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می‌شود. این محصول تركیبی از كربنات كلسیم ، پیگمنت‌های AntiUV ، رزین آكریلیك ، تالك ، روان

⭕️ایزوگام نما :

🔸ایزوگام طرح دار همان ایزوگام روکش دار بوده که البته روکش آن از فویل طرح دار و با استفاده از ماشین آلات و فرمولاسیون خاص تولید می گردد …

⭕️درز انقطاع چیست؟

🔸درز انقطاع فضای خالی است جهت جدا سازی بین سازه های دو ساختمان ، برای جلوگیری از خسارت و کاهش خرابی ناشی از ضربه ساختمانهای مجاور به یکدیگر، به ویژه در زمان وقوع زلزله، براساس آیین نامه ۲۸۰۰ومقررات ملی ساختمان ، ساختمانهایی که دارای ارتفاع بیش از ۱۲ متر یا دارای بیش از ۴ طبقه هستند، باید به وسیله درز انقطاع از ساختمانهای مجاور جدا شوند؛ که در موقع زلزله از برخورد دو سازه به هم و ایجاد خسارت مضاعف توسط ضربه سازه ها بهم جلوگیری می نماید.

⭕️جوشکاری برشکاری و برقکاری در ارتفاع:

🔸تنها روشی که جوشکاری در ارتفاع را به طور قطع ایمن و سریع می کند روش دسترسی با طناب است. جوشکاری که یکی از روشهای اتصال قطعات فلزی، سرامیکی، …

 

به مدیریت :حسین نیک پور

 

 

 

ارتفاع کاران نارونی در شرق تهران , ارتفاع کاران  , ارتفاع کاران در شرق تهران  , نظافت و شستشوی نمای ساختمان , خدمات نقاشی ساختمان , پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed