ارگ قلعه بالا

اقامتگاه بومگردی ارگ قلعه بالا در ارتفاعات روستای قلعه بالا واقع شده است این اقامتگاه دارای ۴ اتاق حمام سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و همچنین فضای اختصاصی آتشونی میباشد از خدمات این اقامتگاه میتوان به سرو غذاهای محلی ، چای آتشی و دمنوشهای گیاهی ، روستا گردی و بازدید از حیات وحش توران ( دومین ذخیره گاه حیات وحش دنیا ) اشاره نمود.

اقامتی روءیایی و سفری به یاد ماندنی در نگین خشتی قلعه بالا و توران زمین “سرزمین یوزپلنگ و گورخر ایرانی” چشم اندازی فوق العاده زیبا از کوه و دشت و درخت و روستا همراه با غذاهای سنتی.

سمنان-شاهرود- روستای گردشگری قلعه بالا . کیقبادی ۰۹۱۲۷۷۳۰۵۵۹

شاید بارها از مسیر تهران – مشهد گذر کرده ایم و از روستایی زیبا و فرح بخش در این مسیر بی اطلاعیم . با عبور از شاهرود و طی مسافت ۷۰ کیلومتر به محلی به نام زائرسرای امام جواد تابلویی شما را به سمت بیارجمند راهنمایی میکند که پس از طی مسیر ۵۵ کیلومتری با عبور از شهر بیارجمند و روستای خانخودی به روستای گردشگری قلعه بالا میرسیم روستایی بسیار زیبا با بافت پلکانی ، خانه های کاهگلی ، کوچه باغهای دیدنی ،کوچه های تنگ و سنگ فرش شده با مردمانی با صفا و مهمان نواز ( که این را می شود از درهای باز و کلید های روی در فهمید ).
زیباییهای خاص این روستا در دل کویر و همجواری آن با پارک ملی توران ” دومین ذخیره گاه حیات وحش دنیا پس از سرنگیتی تانزانیا” همه ساله پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است .در ارتفاعات این روستا اقامتگاهی ست ویژه مهمانان با همان فضایی از خاطرات خانه پدربزرگ و مادربزرگانمان . 🏡🏡🏡
اقامتگاه ارگ قلعه بالا با قدمتی بالغ بر ۱۵۰ سال با چشم اندازی فوق العاده زیبا از کوه و دشت و درخت و روستا و محیطی زیبا و سرشار از آرامش و دوستی همراه با طعام محلی سفرتان را به یاد ماندنی و اقامتتان را روءیایی خواهد کرد. و شما را به تماشای حیات وحش توران ( گور خر ایرانی ، یوزپلنگ ایرانی ، زاغ بور و …) خواهد برد.
راههای ارتباط با اقامتگاه ارگ قلعه بالا
تلفن ۰۹۱۲ ۷۷۳۰۵۵۹ کیقبادی مدیر اقامتگاه
@argghale
@argghalehbala

بازدید از روستای قلعه بالا و روستاگردی

بازدید از منطقه حفاظت شده توران

دومین ذخیره گاه زیست کره حیات وحش دنیا

اقامت با صرف غذا همراه کلیه امکانات

به مدیریت:آقای عبدالله کیقبادی

 

 

اقامتگاه در شاهرود , مهمانسرای شاهرود , مسافرخانه های شاهرود , لیست مهمانسراهای شاهرود ,

 

 

ساعات کار

شنبه

24 ساعته

یک‌شنبه

24 ساعته

دوشنبه

24 ساعته

سه‌شنبه

24 ساعته

چهارشنبه

24 ساعته

پنج‌شنبه

24 ساعته

جمعه

24 ساعته

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields