اقامتگاه بوم گردی روخانکول

اقامتگاه بوم گردی روخانکول در روستای براگور شهرستان رودبار ، استان گیلان واقع شده است که قدمت آن به پنجاه سال پیش باز میگردد. این اقامتگاه به صورت سنتی ، با چوب و در دو طبقه ساخته شده و دارای ۲ اتاق ۷ نفره ، یک سالن ۱۵ نفره و یک تراس بزرگ میباشد که نمایی زیبا رو به طبیعت سرسبز و زیبای روستا دارد. در صورت درخواست گردش و راهنمای تور، به ازای هر گشت برای تعداد کمتر از ۱۵ نفر، ۱۰۰هزار تومان دریافت شده و برای تعداد بیشتر تخفیف نیز داده میشود. اقامت برای کودکان زیر ۷ سال رایگان میباشد.

اقامتگاه بوم گردی روخانکول در روستای براگور شهرستان رودبار ، استان گیلان واقع شده است که قدمت آن به پنجاه سال پیش باز می گردد. این اقامتگاه به صورت سنتی ، با چوب و در دو طبقه ساخته شده و دارای ۲ اتاق ۷ نفره ، یک سالن ۱۵ نفره و یک تراس بزرگ می باشد که نمایی زیبا رو به طبیعت سرسبز و زیبای روستا دارد.

در این اقامتگاه یک سرویس بهداشتی ایرانی و حمامم و یک سرویس بهداشتی فرنگی سیار بصورت مشترک برای مسافران قابل استفاده می باشد. پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای تور و آشپزخانه عمومی با امکان آشپزی مسافران، از سایر امکانات این اقامتگاه می باشند.

درباره روستا براگور

روستای براگور روبه روی روستای امام زاده هاشم قرار دارد و وجود جاذبه های طبیعی و گردشگری همچون آبشار گوسالگاشار(مکان کشف نشده) در دل جنگل های هیرکان، دریاچه شهربیجار، دشت کُردِ میر، جنگل های هیرکانی در این روستا موجب رشد صنعت اکوتوریسم این منطقه شده است. در این روستا مرقد مطهر دو امام زاده به نام امام زاده صالح(ع) و امام زاده ابراهیم(ع) قرار دارد.

امکان سرو انواع غذاهای سنتی و بومی مثل باقالا قاتوق، میرزا قاسمی، فسنجان، سیرقلی، سیر کوکو و… برای گردشگران فراهم شده ، همچنین گردشگران می توانند در تفریحاتی چون جنگل نوردی و گشت محلی شرکت کنند همچنین مکان هایی برای شنا وجود دارد.

در صورت درخواست گردش و راهنمای تور، به ازای هر گشت برای تعداد کمتر از ۱۵ نفر، ۱۰۰هزار تومان دریافت شده و برای تعداد بیشتر تخفیف نیز داده می شود.

درباره شهر رودبار

این شهر با مناظر زیبا و آب و هوای مطلوب در اکثر ماه های سال همه ساله پذیرای تعداد زیادی از گردشگران است. زیتون یکی از محصولاتی ست که در این شهر به مقدار زیادی تولید می شود. این شهر که قدمتی ۶ هزار ساله دارد دارای جاذبه های گردشگری و طبیعی زیادی همچون روستای داماش، روستای سیبن، چشمه آبگرم ماستخور، پل تاریخی لوشان، چشمه آب معدنی سنگرود، غار دربند رشی، تپه مارلیک، امام زاده محمد حنیفه، غار اسپهبدان، غار اشتنیف، غار کبوتر، غار یخی درفک و غار سیاه می باشد.

برای گذراندن اقامتی خوش در این بوم گردی زیبا و رزرو آنلاین اقامتگاه از سایت یواسپیس می توانید اقدام نمایید

مدیریت:آقای آقاجانی

 

 

روخانکول کجاست , اقامتگاه بوم گردی رشت , روستای براگور , یواسپیس ,

ساعات کار

شنبه

تمام وقت

یک‌شنبه

تمام وقت

دوشنبه

تمام وقت

سه‌شنبه

تمام وقت

چهارشنبه

تمام وقت

پنج‌شنبه

تمام وقت

جمعه

تمام وقت

آدرس

آدرس:

آزادراه قزوین رشت ، 20 کیلومتری رشت ، امامزاده هاشم ، پل بلوکات ، روستای براگور

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields