اقامتگاه بومگردی چشمه نقره

🔹 اقامتگاه بوم گردی چشمه نقره در روستای طرق، شهر کاشمر استان خراسان رضوی واقع شده است. این اقامتگاه در بافت سنتی این روستای دیدنی ساخته شده است و دارای چشم اندازی بسار زیبا، رو به طبیعت و بافت تاریخی روستای طرق می باشد. این روستا کاملا به صورت پلکانی و صخره ای بنا شده است و گردشگران عزیز می بایست فاصله ای را به صورت پیاده به سمت اقامتگاه طی کنند. همچنین برای افراد سالمند و مسن نیز ویلچری تدارک دیده شده است تا به کمک آن به این اقامتگاه زیبا بیایند و از مناظر دیدنی روستا و زندگی در این خانه ی بومی لذت ببرند.

🔹 اقامتگاه سنتی چشمه نقره با ظرفیت کلی پذیرش و اسکان ۴۰ گردشگر، دارای ۸ باب اتاق سنتی و روستایی است که از این تعداد ۱ باب اتاق ۹ متری، ۲ باب اتاق ۷ متری، ۱ باب اتاق ۱۵ متری، ۲ باب ۱۲ متری، ۱ باب ۶ متری و ۱ باب اتاق ۸ متری می باشد.

🔹 لازم به ذکر است سرویس خواب در تمامی اتاق های این اقامتگاه به صورت سرویس کف خواب و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی نیز به صورت مشترک در محوطه اقامتگاه قابل استفاده می باشد.

🔹 از جمله دیگر امکانات و خدمات ارائه شده در این خانه ی بومی می توان به آشپزخانه جهت پخت و پز مستقل گردشگران، غذاهای محلی، راهنمای تور های گردشگری، وسایل گرمایشی شامل پتو و…، سیستم های سرمایشی و گرمایشی شامل شومینه هیزمی، کرسی، چراغ نفتی و بخاری نفتی اشاره کرد.

🔹 لازم به ذکر است در صورت هماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه امکان سفارش انواع غذاهای محلی و بومی این منطقه نظیر آبگوشت، آش کوهیا، تاس کباب، بنه گی، قورمه، آرد بریون، اشکنه، قورمه سبزی و مرغ وجود دارد.

🔹 گفتنی است تمامی فصل ها برای سفر به این منطقه مناسب می باشد، در فصل بهار زیبایی درختان پرشکوفه و عطر گل های بهاری، در تابستان سرسبزی انبوه درختان و میوه های خوشمزه روستا و در فصل پاییز طبیعت رنگارنگ باغستان های آن چشم انداز هایی بسیار زیبا پدید می آورند که دیدن آنها بسیار لذت بخش خواهد بود. همچنین یک رودخانه ی جوشان نیز در پایین دست روستای طرق قرار دارد و مکان های تفریحی بسیاری به وجود آورده است

مدیریت:آقای محمودیان

 

اقامتگاه بومگردی چشمه نقره در خراسان رضوی , اقامتگاه بومگردی چشمه نقره , اقامتگاه بومگردی در خراسان رضوی , اقامتگاه بومگردی ,

ساعات کار

شنبه

تمام وقت

یک‌شنبه

تمام وقت

دوشنبه

تمام وقت

سه‌شنبه

تمام وقت

چهارشنبه

تمام وقت

پنج‌شنبه

تمام وقت

جمعه

تمام وقت

آدرس

آدرس:

خراسان رضوی ، شهرستان کاشمر ، بخش کوهسرخ درویش ، روستای زیبای پلکانی و تاریخی طَرق

تلفن:
وب سایت:

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields