اقامتگاه بومگردی ژین

🔴 اقامتگاه بوم گردی ژین در روستای دولاب، شهر سنندج، استان کردستان قرار دارد. این خانه در دل روستایی سر سبز به قدمت ۹۰۰ ساله با آب و هوایی مناسب که در بهترین فصلش میزبان شمار زیادی از گردشگران و علاقه مندان به طبیعت می‌باشد. این خانه ی بومی‌با ظرفیت کلی اسکان و پذیرش ۶۰ گردشگر، دارای ۱ باب خانه ی سنتی با ۱ باب اتاق ۱۲ متری و یک پذیرایی ۱۵ متری، سرویس بهداشتی و حمام، آشپزخانه مجزا، یخچال و تلویزیون به همراه سرویس کف خواب می‌باشد. به علاوه ۱ باب خانه ی دیگر دارای ۱ باب اتاق ۱۲ متری و پذیرایی ۲۴ متری با کلیه امکانات ذکر شده می‌باشد

🔴 اقامتگاه بوم گردی ژین در روستای دولاب، شهر سنندج، استان کردستان قرار دارد. این خانه در دل روستایی سر سبز به قدمت ۹۰۰ ساله با آب و هوایی مناسب که در بهترین فصلش میزبان شمار زیادی از گردشگران و علاقه مندان به طبیعت می‌باشد.

🔴 این خانه ی بومی‌با ظرفیت کلی اسکان و پذیرش ۶۰ گردشگر، دارای ۱ باب خانه ی سنتی با ۱ باب اتاق ۱۲ متری و یک پذیرایی ۱۵ متری، سرویس بهداشتی و حمام، آشپزخانه مجزا، یخچال و تلویزیون به همراه سرویس کف خواب می‌باشد. به علاوه ۱ باب خانه ی دیگر دارای ۱ باب اتاق ۱۲ متری و پذیرایی ۲۴ متری با کلیه امکانات ذکر شده می‌باشد.

امکانات اقامتگاه بوم گردی ژین

🔷 گفتنی است اقامت در این اقامتگاه همراه با ارائه صبحانه ی محلی شامل نان داغ محلی، مربای خانگی و انواع محصولات دامی، کره و پنیر محلی است. از دیگر امکانات و خدمات ارائه شده در این اقامتگاه می‌توان به پارکینگ غیرمسقف اختصاصی، سیستم‌‌‌های سرمایشی و گرمایشی شامل بخاری نفتی و کولر آبی، وسایل گرمایشی شامل پتو و … و راهنمای تور‌‌‌های گردشگری و محلی اشاره کرد.

🔷 لازم به ذکر است شما گردشگران عزیز همچنین می‌توانید در با اقامت در این اقامتگاه سنتی و با هماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه انواع غذاهای محلی نظیر دلمه گوشت، دوینه، دوخوا، شلمین، هالاو، کلانه که همگی با مواد اولیه ارگانیگ و محلی تهیه و طبخ می‌شود را سفارش و سرو نمایید.

🔷 پیشنهاد ما به شما گردشگران عزیز سفر به این منطقه در بهترین فصلش برای لذت بردن از آب و هوایی خنک و طبیعتی زیبا است، روستای دولاب در فصول پاییز و بهار بسیار دیدنی خواهد بود.

🔷 از جمله جاذبه‌‌‌های تاریخی و طبیعی این روستای قدیمی‌که در نزدیکی این اقامتگاه قرار گرفته اند می‌توان کوه اوالان، کوچه باغ‌‌‌های بافت تاریخی روستا، و امام زاده این روستا را نام برد. همچنین عمارت آصف خان وزیری ( خانه کرد )، حمام قدیمی‌خان، عمارت خسرو آباد، مجموعه تفریحی آبیدر، عمارت سالار سعید، حمام شیشه و دریاچه‌ ی سد وحدت از جمله دیگر جاذبه‌‌‌های توریستی منطقه سنندج هستند که بازدید از آن‌ها را نباید از دست بدهید.

مدیریت:آقای خباز بزان

 

 

 

 

 

 

بوم گردی سنندج , اقامتگاه سنندج , اقامتگاه بوم گردی , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed