اقامتگاه خانه باغ شاکر

✅اقامت، غذای محلی، تور آفرود، شتر سواری، فروش محصولات و صنایع دستی محلی

✅مجموعه خانه باغ شاکر یکی از زیباترین اثرهای فرهنگی-تاریخی شهرستان آران و بیدگل می باشد که در اوایل دوره قاجار منطبق با اصول معماری سنتی مناطق کویری، در زمینی به مساحت تقریبی ۸۰۰۰ متر مربع و با فرم هندسی ذوزنقه طراحی و احداث گردیده است.
این مجموعه مشتمل بر سه عنصر فضائی باغ، عمارت و برج و بارو می باشد که در جبهه شمالی باغ، برج و بارو و در جبهه جنوبی آن، عمارت بادگیر قرار دارد.

✅اقامتگاه بوم گردی خانه باغ شاکر دومین اقامتگاه بوم گردی دارای مجوز از سازمان میراث فرهنگی در شهرستان آران و بیدگل می باشد، عنوان کرد:

✅این اقامتگاه اولین اقامتگاه بوم گردی استان اصفهان است که دارای بیمه مسئولیت مدنی می باشد.

✅این اقامتگاه که در ۵ کیلومتری شمال شهرستان آران و بیدگل و در دشت حسین آباد قرار دارد.

فعلا با ۸ اتاق ظرفیت پذیرش ۴۰ نفر را داراست و در فاز توسعه این اقامتگاه، تعداد ۳۰ اتاق دیگر، رستوران، سفره خانه سنتی، سالن اجتماعات، پارکینگ اختصاصی، نمایشگاه صنایع دستی و تاکسیدرمی و کمپینگ اجرا خواهد شد.

این اقامتگاه که با مدیریت و سرمایه گذارى آقای علی شاکر آرانی راه اندازی شده بعنوان اولین خانه باغ در شهرستان آران و بیدگل می باشد که احیاء و به تاسیسات گردشگری تبدیل گردیده است و در حال حاضر برای ۶ نفر بصورت مستقیم و ۴ نفر بصورت غیر مستقیم اشتغالزائی ایجاد کرده است.

مجموعه خانه باغ شاکر یکی از زیباترین اثرهای فرهنگی-تاریخی شهرستان آران و بیدگل می باشد.

که در اوایل دوره قاجار منطبق با اصول معماری سنتی مناطق کویری، در زمینی به مساحت تقریبی ۸۰۰۰ متر مربع و با فرم هندسی ذوزنقه طراحی و احداث گردیده است.

✅این مجموعه مشتمل بر سه عنصر فضائی باغ، عمارت و برج و بارو می باشد که در جبهه شمالی باغ، برج و بارو و در جبهه جنوبی آن، عمارت بادگیر قرار دارد.

✅خانه باغ شاکر در تاریخ ۹۵/۱/۲۳ به شماره ۳۱۴۵۰ در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است.

به مدیریت آقای علی شاکر

برای اطلاعات بیشتر از سایت رسمی ما دیدن کنید.

http://shakergarden.com

 

 

ساعات کار

شنبه

24 ساعته

یک‌شنبه

24 ساعته

دوشنبه

24 ساعته

سه‌شنبه

24 ساعته

چهارشنبه

24 ساعته

پنج‌شنبه

24 ساعته

جمعه

24 ساعته

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields