اقامتگاه گیلان تاج

🏡اطلاعات اقامتگاه

🟢 اقامتگاه بوم گردی گیلان تاج در روستای کندلات، رودبار، استان گیلان واقع شده است که در نزدیکی امام زاده هاشم قرار دارد. کلبه ای چوبی و بسیار زیبا که در دل دشت های سرسبز منطقه کندلات بنا شده است.

🏡درباره این اقامتگاه

🔴این اقامتگاه یک کلبه چوبی کاهگلی است که یک باب اتاق با سرویس تخت خواب دو نفره، سالن و یک آشپزخانه عمومی جهت پخت و پز مستقل گردشگران دارد که مجهز به تمامی امکانات آشپزی می باشد و در مجموع ظرفیت پذیرایی از 6 گردشگر را دارد. این کلبه چوبی که 2500 متر مربع مساحت دارد تمامی امکانات نظیر پارکینگ غیرمسقف اختصاصی، توالت ایرانی و فرنگی، کباب پز، آلاچیق، بالکن دارد و سیستم های گرمایشی و سرمایشی اتاق های اقامتگاه نیز بخاری هیزمی و اسپیلیت می باشد.

🔷لازم به ذکر است شما گردشگران عزیز می توانید با اقامت در این اقامتگاه انواع غذا های محلی و لذیذ نظیر باقالاقاتوق، فسنجون، سیر قلیه و میزا قاسمی در صورت رزرو و هماهنگی قبلی با پرسنل ایم مجموعه اقامتی سفارش و سرو نمایید.
گردشگران با اقامت در این کلبه که نمایی زیبا به طبیعت اطراف دارد، می توانند تجربه زندگی به سبک روستایی در محیطی آرام، زیبا و سرسبز به دور از هیاهوی شهر داشته باشند.

🏡روستای دیدنی کندلات

🔰این روستای زیبا و سرسبز در بخش بلوکات شهرستان رودبار واقع شده است و آب و هوای بسیار خوبی دارد که برای رسیدن به جنگل های زیبای هیرکانی در صورت روشن بودن هوا مسیر مناسبی است.

🏡درباره شهر رودبار

🔱این شهر با مناظر زیبا و آب و هوای مطلوب در اکثر ماه های سال همه ساله پذیرای تعداد زیادی از گردشگران است. زیتون یکی از محصولاتی ست که در این شهر به مقدار زیادی تولید می شود. این شهر که قدمتی 6 هزار ساله دارد دارای جاذبه های گردشگری و طبیعی زیادی همچون روستای داماش، روستای سیبن، چشمه آبگرم ماستخور، پل تاریخی لوشان، چشمه آب معدنی سنگرود، غار تاریخی دربند رشی، تپه مارلیک، امام زاده محمد حنیفه، غار اسپهبدان، غار اشتنیف، غار قدیمی کبوتر، غار یخی درفک و غار سیاه می باشد.

به مدیریت : محمد احمدی

 

 

اقامتگاه گیلان تاج در گیلان , اقامتگاه گیلان تاج , اقامتگاه , اقامتگاه در گیلان , کلبه چوبی کاهگلی در گیلان , رزرو اقامتگاه در گیلان ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed