مجتمع تولیدی صنعتی الکترو آلومینیوم

🔹 انواع پروفیل های آلومینیومی ،صنعتی و ساختمانی

🔹 با بیشترین تنوع رنگ دکورال در ایران دارای بیشترین تنوع رنگ دکورال در ایران

پروفیل آلومینیوم

🔹 فلز آلومینیوم و همچنین پروفیل آلومینیوم یکی از یکی از پرکاربرد ترین فلزات در صنایع مختلف است. این فلز که بیشتر در قالب پروفیل آلومینیوم مورد استفاده قرار میگیرد توانسته است به خوبی جایگاه خود را در صنایع بیاید و نقش بسزایی در رشد صنایع داشته باشد.

🔹 از مهمترین ویژگیهای این فلز شکل پذیر بودن پروفیل آلومینیوم می باشد که توانسته جای آهن را پر نماید.

🔹 وزن سبک و مناسب پروفیل آلومینیوم از دیگر ویژگی های کاربردی است که در صنایع هوایی خائز اهمیت است.

🔹 پروفیل آلومینیوم جایگاه خود را همواره حفظ کرده و در دو زمینه ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

🔹 ویژگی دیگر آن تبادل دماست که یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های پروفیل آلومینیوم با آهن در این است که پنجره‌های آهنی انرژی بیشتری را هدر می‌دهند، ولی پنجره‌های آلومینیومی اینطور عمل نمیکنند و این در بهینه‌سازی مصرف انرژی بسیار مهم است،

🔹 زیبایی آلومینیوم خاطر رنگ روشن و سفیدش حس زیبایی و تمیزی بیشتری به ساکنان خانه می‌دهد

کرکره برقی مورداستفاده برای درب و ورودی پارکینگ‌ها را می‌توان در انواع مختلف تیغه و ابعاد استفاده کرد. رنگ تیغه‌های مورداستفاده را می‌توان بر اساس پالت رنگی محل نصب انتخاب و سفارش داد که اغلب این تیغه‌ها از جنس آلومینیوم و یا فولاد می‌باشد که مقاوم در برابر ضربه و تغییرات جوی و همچنین تغییرات ناگهانی دما می‌باشند، که نشان از طولانی بودن مدت‌زمان استفاده و کار آرایی کرکره برقی هست. موتور استفاده‌شده اغلب از نوع تیوبلار می‌باشد مگر در شرایطی که عرض درب پارکینگ زیاد باشد در این صورت از موتور ساید استفاده می‌شود.

انواع کرکره برقی پارکینگ در انواع و اندازه و شکل‌های مختلفی وجود دارند که می‌توان آن را به‌راحتی در مکان‌های مختلف به اجرا درآورد. ویژگی‌های متنوع این محصول به میزان قابل‌توجهی افزایش داده و باعث می‌شود که تقریباً در هر نوع فضای ساختمانی مورداستفاده قرار گیرد. کرکره‌های برقی در انواع مختلف از فلزات آلومینیوم، فولاد ضدزنگ، فولاد گالوانیزه، فولاد پوشش داده‌شده و غیره می‌باشد.

مدیریت:آقای جعفری

 

آدرس: تهران ، شهریار ، بعد از صبا باتری ، پشت کلانتری ابوطالب

 

پروفیل آلومینیوم صنعتی , مقاطع پروفیل آلومینیوم , لیست قیمت پروفیل آلومینیوم , پروفیل آلومینیوم قیمت , قیمت روز پروفیل آلومینیوم , فروش پروفیل آلومینیوم , کاتالوگ پروفیل آلومینیوم , قیمت پروفیل قوطی آلومینیوم , 

 

آدرس

آدرس:

تهران ، شهریار ، بعد از صبا باتری ، پشت کلانتری ابوطالب

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields