Address & Contact

Our Address

تنکابن

باربری و حمل و نقل اثاثیه منزل اسماعیل زاده 

🚛 باربری به همراه کارگر خوب و باتجربه جهت بسته بندی و حمل و نقل اثباب اثاثیه منزل

🚛 ارائه دهنده خدمات حمل و نقل درسراسر استان مازندران با تجهیزات کامل و ماشین کامیون شهری و برون شهری، نیسان، مزدا و وانت

🚛 ۲۴ ساعته پاسخگو و آماده خدمت رسانی

🚛 کارگر متخصص

🚛 دارای بیمه نامه حوادث و بارنامه

🚛افرادی که در باربری اسماعیل زاده  فعالیت می کنند از با تجربه ترین افرادی هستند که می توانند اثاث منزل شما را بدون دغدغه و نگرانی جابجا کنند.

🚛 تیم اجرایی باربری اسماعیل زاده بار با مسئولیت پذیری از جانب شما عزیزان خود را موظف می دانند تا یک اسباب کشی بی دردسر و به یاد ماندی را برای شما هدیه دهند و شما در سریع ترین زمان ممکن جابجایی اثاثیه منزل را انجام دهید.

🚛 بسته بندی و حمل بار به ظاهر ساده هستند. ولی این خدمات تخصصی هستند و از خدمات سنگین به حساب می آیند. لذا می طلبد خدمات بسته بندی و حمل اثاثیه خود را به وانت تلفنی استقلال بار بسپارید تا اثاثیه شما به سلامت به مقصد برسد.

🚛 برای حمل بار و تضمین سلامت اثاثیه در زمان جابجایی، تعداد و نوع جعبه ها اهیمت دارند. همچنین، تفکیک کردن وسایل، وسایل مورد نیاز بسته بندی، مدت زمان مورد نیاز و خیلی فاکتورهای دیگر در امر بسته بندی نیاز به توجه دارند.

🚛 تیم باربری اسماعیل زاده بار با تجربه چند ساله به شما کمک می کند که اسباب کشی بدون دردسر داشته باشید. همچنین حمل اثاثیه سنگین به شما آسیب می رساند و لازم است از تیم با تجربه با برنامه زمانی دقیق کمک بگیرید.

مدیریت : آقای اسماعیل زاده 

شماره های تماس:

۰۹۱۱۴۵۴۳۶۵۲

۰۹۱۱۶۸۱۵۴۵۶

 

قیمت باربری , اپلیکیشن باربری , باربری اینترنتی , اسنپ باربری , باربری بابل , بهترین باربری برای اسباب کشی , باربری بابل , باربری کامیون , باربری و اتوبار تضمین بار ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed