ساخت درب فلزی و آهنی و نما لیزری گروه صنعتی تهران برش

? برش لیزری فلزات 
? ساخت درب و نماهای لیزری
? اجرای درب‌‌‌های لوکس ساختمانی 
? اجرای حفاظ شاخ گوزنی 
? اجرای نماهای مدرن فلزی 

? برش فلزات، برش لیزری فلز، نمای فلزی، برش تخصصی فلزات، لیزر، واترجت، پلاسما، هوابرش، شیت متال فلزی، رنگ الکترو استاتیک، رنگ کوره ای 

? در زمینه، برش لیزر و خمکاری با بهره‌گیری از تجهیزات و ماشین‌آلات روز دنیا، بر اساس استانداردهای بین‌المللی و همچنین با به کارگیری نیروی انسانی مجرب و متخصص آغاز نمود. مجموعه صنعتی برش لیزر تهران به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت برش فلزات به وسیله دستگاه‌های برش لیزر، خط مشی خود را در جهت ارتقای صنعت کشور و افزایش سطح کیفی محصولات مرتبط قرار داده است.

? مزایای برش لیزر

? مهمترین مزیت برش با لیزر نسبت به روشهای دیگر دقت، سرعت، هزینه کمتر و کیفیت بالای سطح این نوع برش است. این روش با دقتی در حد دهم میلی متر تا حتی در مواردی صدم میلی متر می‌تواند فلزات گوناگون تا ضخامت‌‌‌های مختلف را برش دهد. بنابراین در مواقعی که تلرانس ابعادی سخت گیرانه است، این روش تنها انتخاب ممکن است.

? برش کانتورهای بسیار پیچیده و تیز و قابلیت ایجاد سوراخهای بسیار ریز در ورق‌‌‌های ضخیم با کمترین تغییر در قطر سوراخ از مزایای منحصر به فرد برش لیزر می‌باشد.

? مرکز برش لیزر تهران با ارائه انواع خدمات برش لیزر برای فلزات گوناگون، همواره سعی در ارائه بهترین راهکار‌ها برای تولیدات دقیق و به صرفه است.

? صافی سطح و عدم اکسید شدن سطح برش و عدم تولید پلیسه سبب شده که نیاز به فرآیند ماشینکاری ثانویه نباشد که صرفه جویی در هزینه و زمان را به همراه دارد.

 

مدیریت:مهندس نظری 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خدمات برش لیزر فلزات شرق تهران , خدمات برش لیزر فلزات , برش لیزر فلز تهران , خدمات برش لیزر فلزات , برش لیزر  , برش لیزری فلزات , خدمات برش لیزر فایبر , خدمات برش لیزر پروفیل , ساخت آلاچیق , حفاظ شاخ گوزنی , حفاظ درب , ساخت درب ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
علیزاده 6 خرداد 1400 1:03 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

ممنون از همکاری خوبتون

نظری 18 اردیبهشت 1400 1:16 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

سپاس فراوان

There are 3 next ratings View Next Ratings