تاسیسات فنی ساختمانی و نصب شیرآلات و شوفاژ نیوکی

🔰 مجری و طراح تاسیسات ساختمانی لوکس 

🔰 نصب شیرآلات توکار، گرمایش از کف 

🔰 فاضلاب خاکستری، استخر، جکوزی 

🔰 طراحی و اجرای سیستم جاروبرقی مرکزی 

🌀 تاسیسات فنی ساختمانی و نصب شیرآلات و شوفاژ نیوکی با پشتوانه و تکیه بر سوابق طولانی علمی‌و اجرایی کادر مدیریتی و پرسنل متخصص و مجرب، فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات مهندسی آغاز نموده است. این گروه مهندسی با هدف فعالیت مثبت و موثر در صنعت آب و فاضلاب کشور و پیشبرد پروژه‌های عمرانی و زیر ساختی موجود تاسیس شده که به منظور دستیابی به این اهداف، مجموعه‌ای از کارشناسان خبره و با سابقه این صنعت که در شرکتها و عرصه‌های مختلف و معتبر فعالیت داشته و کسب تجربه نموده‌اند، در این شرکت گردهم آمده‌اند.

🌀 پرسنل و کادر اجرایی این شرکت با تجربه بیش از چندین سال در این صنعت و حضور در شرکت‌های فعال و بزرگ مهندسی آب و فاضلاب بوده که در حال حاضر تحت نام گروه مهندسی‌کویر ارائه خدمات می‌نمایند.

🔰 مزایای گرمایش از کف:
۱) در گرمایش از کف از انرژی به شیوه‌ای بهینه استفاده می‌کنید

رادیاتورهای سنتی برای این‌که بتوانند یک اتاق را گرم نگه دارند نیاز دارند تا ۱۴۹-۱۶۷ درجه فارنهایت یا ۶۵-۷۵ درجه سانتیگراد گرم شوند، اما در گرمایش از طریق کف تنها به ۸۴ درجه فارنهایت یا ۲۹ درجه سانتیگراد نیاز هست.

به این ترتیب، با سیستم گرمایش از کف به منظور گرم کردن اتاق، انرژی کمتری مصرف می‌شود.

علاوه بر این، در اتاق‌هایی که توسط رادیاتورها گرم می‌شوند، تفاوت دمایی وجود دارد، به عنوان مثال، دمای اطراف رادیاتور با دمای کنار پنجره‌ها کاملا متمایز است. اما در گرمایش از کف، گرما از سمت کف اتاق به بالا حرکت می‌کند، بدون این‌که در نقطه‌ای از اتاق، اختلاف دمایی وجود داشته باشد.

۲) راحت و بدون هیچ دردسری از این سیستم گرمایشی استفاده کنید

پس از نصب سیستم گرمایش از کف به تعمیر و نگهداری نیاز نخواهید داشت و ۳۰ سال به راحتی می‌توانید از آن به صورت تضمین شده استفاده کنید.در این سیستم با استفاده از شیرآلات قطع و وصل متصل شده به خروجی‌‌‌های هر کلکتور، در جعبه مربوطه، امکان کنترل منطقه‌‌‌های حرارتی به صورت دستی امکان پذیر می‌گردد. از مزایای این سیستم می‌توان ب اقتصادی بودن و ساده بودن سیستم کنترلی، اشاره نمود.

۳) فضای بیشتری در اختیار دارید و برای اجرای هر دکوراسیونی آزاد هستید

زمانی‌که سیستم گرمایشی شما از کف اتاق منتقل می‌شود، دیگر نیازی به رادیاتور یا شوفاژهای سنتی نخواهید داشت. بنابراین لازم نیست نگران دکوراسیون و ست بودن آن با رادیاتورتان باشید.

۴) با ایمنی و راحتی بیشتری مواجه هستید

یکی از خطرناک‌ترین نقاط خانه برای فرزندان کوچک کنار شوفاژ و بخاری است. زمانی‌که از سیستم‌های گرمایش از کف استفاده می‌کنید، دیگر لازم نیست نگران آسیب دیدن فرزندتان باشید.

مدیریت:آقای میثم نیوکی

 

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

 

منظور از آب خاکستری چیست انسان و محیط زیست , بازیافت فاضلاب , آب خاکستر , قیمت گرمایش از کف , مزایا و معایب گرمایش از کف , لیست قیمت گرمایش از کف , پمپ گرمایش از کف , سیستم گرمایش از کف الکتریکی , انواع گرمایش از کف , قیمت سیستم گرمایش از کف برقی , هزینه گرمایش از کف سال , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed