تالار صحرایی بایداق 

? این مجموعه باکادری سیار آماده سرویس دهی به مجالس شما در هر مکان به صورت سنتی و کلاسیک می‌باشد.
? برگزاری جشن‌‌‌های عروسی، عقد و مهمانی
? آماده سازی مجلس متناسب با هزینه درنظر گرفته از طرف شما
?بکارگیری کادر پرسنلی زبده و کارآزموده طی سالها تجربه که همگی آنها تحت نظارت سرپرستانی با تجربه و با لباس فرم متحدالشکل و با ادب و احترام خاصی پذیرایی مجالس شما را به عهده می‌گیرند.

?‍❤️‍?  مراسم روز عروسی قشقایی ها:

?یکی از مهمترین مراسمات روز عروسی ایل قشقایی آوردن عروس به پیش داماد بوده که به روش خاصی این مراسم برگذار می‌شود.

?برای این کار میهمانان عروس را بر روی اسبی سوار کرده و با آواز و رقص به سمت داماد حرکت می‌کنند. عروس در روز عروسی چادر سفید بر سر داشته و سوار بر اسب به پیش رفته و جهیزیه اون نیز پشت سر حمل می‌شود.

?قشقایی‌ها در زمان آوردن عروس، پسر بچه ای را پشت عروس بر روی اسب سوار کرده و معتقدند که این کار سبب می‌گردد پسر اول این وصلت پسر شود.

?این مراسم و آواز خانی و ساز نوازی تا مقابل چادر داماد ادامه داشته و پس از رسیدن عروس به مقابل چادر داماد عروس خود را از روی اسب پیاده کرده و در همین حین مادر داماد با ریختن سکه بر روی سر عروس داماد آرزوی شاید و برکت برای این زوج می‌کند.

?درزمان انتقال عروس بازی‌‌‌های مهیج محلی قشقایی‌ها مانند قیقاج انجام شده و همچنین همراهان علاوه بر شادمانی به تیراندازی و اسب سواری می‌پردازند.

با مدیریت آقای اشکان نصیری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شماره‌‌‌های تماس:
۰۹۱۷۳۱۵۹۰۳۴
۰۷۱۳۸۷۲۵۴۹۳

 

 

 

تالار , تالار پذیرایی , تالار صحرایی بایداق  , تالار صحرایی بایداق در شیراز , مراسم عروسی , مراسم نامزدی , برگزاری جشن عروسی در صحرا , تشریفات مجالس ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed