تالار پذیرایی تشریفات❤️ 

روز عروسی روزیست فراموش نشدنی متعلق به شما، روزی که کنار هم عهد میبندید، روزی که همه افرادی را که دوستشان داریدکنار هم جمع میکنید. تالار پذیرایی تشریفات با سالها تجربه مجری و طراح افکار شما عزیزان برای هر چه با شکوه تر و مجلل شدن این روز میباشد.

تالار پذیرایی تشریفاتی گلپایگان با ظرفیت ۷۸۰ نفر با مدیریت خانم معظمی واقع در گلپایگان آماده پذیرایی از مهمانان شما عزیزان می باشد.

❤️امکانات “تالار تشریفات ۷۰۰ نفره گلپایگان”

🔸مراسم ورود عروس و داماد
🔸 جایگاه عروس و داماد
🔸 پارکینگ
🔸 استیج نورپردازی و لیزرشو
🔸 اتاق پرو
🔸 تزیینات ورودی عروس و داماد
🔸 نمازخانه
🔸 شمع آرایی
🔸 آتشبازی سرد
🔸 آتشبازی گرم
🔸 پرسنل با لباس فرم مخصوص
🔸 گل آرایی
🔸 بادکنک آرایی
🔸 نمایش و شعبده بازی
🔸 مداحی
🔸 موتور برق اضطراری
🔸 سردخانه

❤️پذیرایی و تشریفات

🔸 مراسم استقبال و دف و گلریزان
🔸 میز شام سلف سرویس
🔸 شربت، کیک، بستنی و نسکافه
🔸 شام و دسرمیوه و شیرینی
🔸 معرفی آتلیه فیلم و عکس
🔸 معرفی کیک و شیرینی
🔸 معرفی مزون عروس
🔸 معرفی پیرایش داماد
🔸 معرفی دسته گل و ماشین عروس
🔸 معرفی آرایشگاه عروس
🔸 معرفی عاقد

❤️انواع مراسم عروسی

🔸 عقد
🔸  نامزدی
🔸 تولد
🔸 ولیمه حجاج
🔸 ولیمه افطاری
🔸 مجالس عزاداری اهل بیت
🔸 همایش
🔸 سمینار
🔸 افتتاحیه
🔸 معرفی نامه
🔸 بزرگ داشت
🔸 مجلس ترحیم و شب هفت

 

مدیریت: آقای معظمی

*********************************************************************************************************

خدماتی که تالارها ارائه می دهند:

خدماتی که تالار عروسی یا باغ تالار عروسی در حین برگزاری مراسم عروسی به مهمانان ارایه میدهد نقش به سزایی در ایجاد یک فضای دل نشین هم برای میزبان و هم برای مهمانان به عهده دارد. نقش تالار یا باغ تالار در ارایه خدمات به قدری مهم است که میتواند از میزان استرس میزبانان بکاهد و خاطره ای خوش را در ذهن مهمانان به جای بگذارد.

خدماتی که معمولا تالار یا باغ تالار به زوجین ارایه میدهند عبارت اند از:
ارایه سفره عقد:

یکی از عواملی که در ایجاد چشم نوازی مراسم ازدواج نقش مهمی را ایفا میکند، سنت زیبای سفره عقد میباشد. هر باغ عروسی یا تالاری سفره عقد مناسبی را دارا میباشد. حال ممکن است این سفره عقد طبق سلیقه زوجین نباشد. بنابراین زوجین می توانند با صحبت ها و هماهنگی های قبلی طبق سلیقه خود سفره عقد را تهیه نمایند.

ارایه منوهای مختلف غذا

بنا بر سلیقه و بودجه ای که زوجین در نظر دارند، میتوان از منوهای مختلفی که در اختیار آنان قرار میگیرند استفاده کنند. ارایه سلف سرویس، انواع نوشیدنی ها، فینگر فود و دسرها نیز شامل این خدمات میباشد.

تزیینات داخلی تالار یا باغ تالار

زوجین قبل از انتخاب محل مورد نظر برای برگزاری مراسم ازدواج خود می توانند با بازدید به طور مستقیم از محل با نحوه ی چیدمان و تزیینات داخلی آن آشنا شوند. نحوه ی چیدمان میز و صندلی ها، پرده ها، گل آرایی سالن، نورپردازی، ظروف پذیرایی و انواع وسایل تزیینی بر روی میزها و اطراف سالن، از جمله مواردی است که باید به آنها توجه نمود. زوجین در صورت عدم رضایت می توانند سلیقه خود برای اعمال تزیینات مورد نظر را با مدیریت سالن پذیرایی بازگو نمایند.

فیلم برداری و عکاسی

اگر استودیو یا آتلیه عکاسی یا فیلم برداری مراسم خود سراغ ندارید یا انتخاب برایتان بسیار سخت است می توانید با مکانی که برای برگزاری مراسم خود هماهنگ کردید صحبت کنید. چرا که امروزه یکی از خدماتی که سالن های برگزاری مراسم ازدواج به عهده دارند عکاسی و فیلم برداری از مجالس میباشد.

آتش بازی

یکی از خدماتی که امروزه باغ تالارها به زوجین ارایه میدهند آتش بازی در پایان مراسم عروسی است. آتش بازی با توجه به بزرگی و مدت زمان آن می تواند هزینه های مختلفی را دارا باشد. اگر بودجه تان برای آتش بازی در پایان مراسم عروسی کفایت میکند از این گزینه هیجان انگیز در پایان مراسم غافل نشوید. یادتان باشد اگر تمایل به آتش بازی در مراسم عروسی تان دارید حتما راجع به ارایه آن از مدیریت سوال بپرسید.

ماشین عروس

یکی از دغدغه های بزرگی که معمولا باغ تالار یا تالارها می توانند از استرس زوجین نسبت به آن کم کنند ارایه ماشین عروس میباشد. شما می توانید در ابتدای بررسی خود برای انتخاب محل برگزاری مراسم از مدل و نوع تزیین ماشین عروس اطلاع کافی کسب نمایید.

پخش موزیک و نورپردازی

ایجاد فضای شاد و پر هیجان یکی دیگر از خدماتی است که به عهده مکان برگزاری مراسم میباشد. سلیقه در موزیک انتخابی و همچنین هماهنگ بودن آن با نورپردازی سالن میتواند هیجان را چند برابر کند. شما می توانید از قبل موزیک های پیشنهادی مکان مورد نظر خود را چک کرده و در صورت نیاز سلیقه خود را بازگو کنید.

کارت عروسی

تعدادی از تالار یا باغ تالارها برای ارایه خدمات بیشتر به زوجین، در تهیه و چاپ کارت عروسی نیز پیش قدم هستند. شما می توانید با ارایه متنی زیبا و انتخاب طرح مورد نظر، کارت عروسی خود را انتخاب نمایید.

معرفی مزون لباس و آرایشگاه عروس

اگر از جست و جو برای انتخاب مزون مناسب برای لباس مراسم عروسی خود خسته شده اید و یا سالن زیبایی دلخواه و مناسب خود را انتخاب نکردید حتما به توصیه ها و پیشنهادات تالار یا باغ تالار در این زمینه توجه کنید. بعضی از مکان های برگزاری مراسم در این زمینه می توانند کمک شایانی به زوجین بکنند.

در پایان خاطر نشان میشود که قیمت گذاری تالار و باغ تالار ها بر اساس ارایه خدماتی که به مشتریان ارایه میدهد متفاوت است اما در کل تمامی نرخ های مربوطه زیر نظر اتحادیه تالارهای پذیرایی میباشد. هیچ تالار یا باغ تالاری حق دریافت مبلغ بابت ارایه خدماتی که به طور واضح به مشتری ارایه نداده است را ندارد.

 

ساعات کار

شنبه

19 الی 23

یک‌شنبه

19 الی 23

دوشنبه

19 الی 23

سه‌شنبه

19 الی 23

چهارشنبه

19 الی 23

پنج‌شنبه

19 الی 23

جمعه

19 الی 23

آدرس

آدرس:

گلپایگان، خیابان امام حسن مجتبی، تالار پذیرایی تشریفات

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields