Address & Contact

Our Address

قزوین

خرید و فروش لوازم مرغداری در قزوین

?خرید و فروش انواع لوازم مرغداری از جمله:?

? دانخوری بشقابی

? آبخوری نیپل مکانیزه

? انواع قفس های مرغ تخم گذار و گوشتی

? هواکش در ابعاد مختلف به قیمت کارخانه

? پد سلولزی برای خنک کننده سالن ها

? دانخوری زنجیری و دانخوری دستی

? سیلوهای ذخیره و آسیاب میکسر در تناژهای مختلف

? انتقال دان با بهترین کیفیت

?سایر تجهیزات مرغداری:?
?آسیاب مرغداری

آسیاب مرغداری یک وسیله کاملاً صنعتی بوده و برای آسیاب غذای طیور استفاده میشود. به کمک آسیاب مرغداری میتوان دانه های غلات مانند گندم ، جو ، ذرت ، سویا و … را آسیاب کرد.

آسیاب ذرت ، سویا و دان در ظرفیت های مختلف تولید شده و ارائه میگردد. این آسیاب ها را میتوان در انواع سالن های پرورش مرغ ، بلدرچین ، بوقلمون ، غاز ، اردک و …نصب کرده و استفاده کرد.

?میکسر مرغداری

پس از آنکه دان ها توسط دستگاه آسیاب ، آسیاب شدند نوبت به مخلوط کردن جیره طیور با دان های آسیاب شده میرسد. این عمل در واقع توسط میکسر مرغداری صورت می پذیرد.

میکسرها برای میکس کردن و مخلوط کردن انواع دان ، گندم ، جو ، سویا و … مورد استفاده قرار میگیرند.

?بالابر مرغداری

بالابر یک تجهیزات مهم مرغداری است که برای انتقال دان از آن استفاده می شود

?سرندهای صنعتی

سرندها تجهیزاتی هستند که جهت دانه بندی و تفکیک مواد معدنی و صنعتی از۳۵۰ میکرون تا ۳۵۰ میلیمتر به کار رفته و بنا بر نیاز در یک یا چند طبقه تولید می گردند و طبقات به نحوی بر روی یکدیگر نصب می گردند که چشمه های آنها از بالا به پایین کوچک می شود. وزن مشخصی از ماده مورد نظر بر روی طبقه فوقانی سرند ریخته می شود و مجموعه سرندها بر روی دستگاه مخصوص سرند گردان قرار می گیرند که با مکانیزم مناسبی سرندها را به حرکت در می آورد (لرزشی، نوسانی، نوسانی-لرزشی) به نحوی که همه دانه ها بتوانند با سطح سرند تماس حاصل کنند و سپس مواد باقیمانده بر روی هر سرند توزین گردند.

به مدیریت:محرم خدابنده لو

 

 

 

 

 

 

تجهیزات مرغداری , انواع تجهیزات مرغداری در قزوین , تجهیزات مرغداری میهن طیور در قزوین , خرید و فروش انواع تجهیزات مرغداری در قزوین , آسیاب مرغداری , میکسر مرغداری , بالابر مرغداری , سیستم سرمایشی و گرمایشی مرغداری , سرند صنعتی , قیمت انواع تجهیزات مرغداری در قزوین , هواکش , دانخوری , آبخوری ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed