Address & Contact

Our Address

هرمزگان ، رودان ، یند ملا ، انتهای خیابان ابن سینا

تخریب بتن پیکور رمضانی 

⛏ کلیه امور تخریب بتن به صورت کلی و جزئی با تخفیف و در کمترین زمان ممکن

⛏ تخریب بتن با پیکور

⛏ امروزه از ابزارهای متعددی برای تخریب و کندن بتن استفاده می شود. تخریب بتن با پیکور ، هیلتی ، مته ، و ابزارهای ضربه ای که به صورت برقی، هیدرولیک، پنوماتیک یا بنزینی هستند از روش های معمول می باشد. این موارد روش های معمول برای تخریب ساختمان ، تخریب آسفالت جاده ها و به طور کل، تخریب سازه هاست. از نتایج استفاده از ابزارهای فوق می توان به ایجاد ترک های مویی و ترک های عمیق در سازه عنوان نمود که موجب عدم کارایی آن در سازه های حساس شده است. بسیاری از تخریب بتن ها در صنعت ساخت و ساز، اصلاح بتن ریزی، اصلاح نقشه و یا نوسازی است. در چنین شرایطی به وجود آمدن ترک در سازه موجب خسارت های جبران ناپذیر خواهد شد .

⛏ روی برخی از ماشین آلات راه سازی نیز پیکور نصب میشود و از طریق سیستم هیدرولیک بیل مکانیکی یا باب کت کار ضربه زدن قلم انجام میشود که این نوع پیکور تخریب بتن های قدرتمند مصلح شده با میلگرد در سطح وسیع براحتی انجام میدهد.

⛏ تخریب بتن با پیکور نیز مانند چکش تخریب از طریق ایجاد هوای فشرده درون سیلندر و با بالا و پایین رفتن پیستون داخل سیلندر ایجاد ضربه میکند و از این طریق کار تخریب بتن را انجام میدهد. موتور برقی این دستگاه نیروی لازم برای بالا پایین رفتن پیستون را تولید میکند و در پیکور بادی این نیرو از طریق هوای فشرده ایی که از کمپرسور وارد دستگاه میشود تولید شده و در پیکور بنزینی نیز این نیرو از طریق یک موتور درون سوز بنزینی تولید میشود.

مدیریت : آقای عادل رمضانی

 

 

دریل چکشی و بتن کن , چکش تخریب رونیکس , طرز کار پیکور , پیکور چیست , تفاوت بتن کن و چکش تخریب ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed