Address & Contact

Our Address

تهران ، سید خندان ، خیابان سهروردی شمالی ، پلاک 379

تخریب ساختمان گودبرداری و خاکبرداری گروه پیمانکاری تاجیک

⛏ گروه پیمانکاری تاجیک⛏

⛏ تخریب و خاکبرداری⛏
⛏خرید ضایعات ساختمان⛏
⛏اجرای سازه و نگهبان و نیلینگ⛏
⛏فعالیت در سراسر تهران کرج شهریار دماوند فیروز کوه و حومه⛏

⛏ تخریب ساختمان، گودبرداری، خاکبرداری

⛏ حمل نخاله و مصالح ساختمانی و …

⛏ اجرای صفر تا صد گودبرداری و خاکبرداری تهران و کرج

⛏ پاسخگویی 24 ساعته

⛏ خاکبرداری و گود برداری با اکیپ مجرب و مجهز در هر متراژ

⛏ ساختمان‌‌‌های صد در صد تخریب خود را به ما بسپارید⛏

⛏ تخریب ساختمان را به متخصصش بسپار

همان‌طور که می‌دانید تخریب ساختمان یکی از مراحل اولیه ساختمان سازی و بازسازی ساختمان است. در گذشته تخریب ساختمان و گودبرداری به کمک چند کارگر ساده انجام می‌گرفت؛ اما امروزه عملیات خاکبرداری و تخریب ساختمان فرسوده، توسط شرکت‎‌های پیمانکار ساختمانی (اکیپ تخریب ساختمان) و با کمک ماشین تخریب ساختمان، آسان‌تر شده است.

⛏ نکات مهم در تخریب ساختمان
با ارزیابی ساختمان و برنامه‌ریزی صحیح عملیات تخریب و پیاده سازی این عملیات برحسب انواع روش‌های مناسب برای انواع سازه‌های فولادی و اجزای آن‌ها، می‌توان به اهداف زیر دست پیدا کرد:

حداقل شدن خسارت به اشخاص و اموال عمومی
حفظ سلامت و ایمنی نیروهای کارگاهی
کاهش آلودگی‌های زیست محیطی

⛏ پیش از انجام هرگونه تخریب و بازسازی، انجام ارزیابی دقیق ساختمان به وسیله بررسی و سنجش مناسب ضروری است. به طور کلی ارزیابی باید شامل ارزیابی ساختمانی و ارزیابی سازه‌ای همراه با تصاویر و فیلم‌های گرفته شده جهت استفاده در آینده باشد. بر اساس یافته‌های این ارزیابی‌ها، یک طرح تخریب باید همراه با گزارش و محاسبات سازه‌ای جهت ارزیابی پایداری ساختمان مورد تخریب و کلیه ساختمان‌ها، سازه‌ها، خیابان‌ها، زمین و خدمات تحت تأثیر باشد.

⛏ طرح تخریب می‌بایست تضمین‌کننده این موضوع باشد که در طول عملیات تخریب، هیچ تأسیسات موجودی در مجاورت کارگاه تخریب به واسطه عملیات تخریب تحت تأثیر قرار نگیرد.

✳️پیمانکاری ساختمان چیست و با چه هدفی اجرا می‌شود؟

🔸پیمانکاری ساختمان در یک تعریف ساده و مختصر به تمام فعالیت‌هایی گفته می‌شود که با حوزه ساخت و ساز یک ساختمان مسکونی، تجاری یا صنعتی در ارتباط است. در این فعالیت، یک شرکت یا یک شخص حقیقی فرایند تهیه مصالح اولیه، حمل و نقل در بخش‌های مختلف، مراحل ساخت و اجرای کامل پروژه را طبق یک قرارداد رسمی‌و معتبر بر عهده می‌گیرد.

🔸آنچه در قراردادهای پیمانکاری ساختمان اهمیت دارد، حس مسئولیت‌پذیری و تعهد به تمام مفاد قرارداد است. در قرارداد پیمانکاری، کارفرما تمام آنچه در نظر دارد را به پیمانکار می‌سپارد و از او انتظار دارد با مدیریت بودجه مالی و برنامه‌ریزی دقیق برای انجام تمام کارها بتواند پروژه را در مدت زمان مشخص شده به پایان برساند.

⚜️نکات مهم در قرارداد پیمانکاری ساختمان صفر تا صد

🔰به طور کلی قرارداد پیمانکاری ساختمان در سه مرحله خلاصه می‌شود:

• عقد قرارداد پیمانکاری
• آغاز پروژه و مراحل انجام
• پایان پروژه و تحویل به کارفرما

💢در هر یک از سه مرحله فوق برای قرارداد پیمانکاری، جزئیات زیادی وجود دارد:

🔸 قرارداد پیمانکاری ساختمان را میان کارفرما و پیمانکار منعقد کنید. کارفرما همان کسی است که پروژه به او تعلق دارد.

🔹 در متن قرارداد، توافق‌نامه‌هایی را بنویسید که دو طرف قرارداد آن را تایید کرده باشند.

🔸 مدت زمان انجام پروژه پیمانکاری، مبلغ مورد نیاز برای انجام پروژه، تامین مصالح و هزینه‌های جانبی باید در قرارداد پیمانکاری درج شوند.

🔹 پیمانکار ساختمان موظف است تمام پیشنهادات و گزینه‌‌های موجود را برای انجام هرچه بهتر پروژه در یک برنامه دقیق و جدول‌بندی شده به کارفرما معرفی کند.

🔸در قراردادهای پیمانکاری ساختمان باید یک ضمانتنامه میان دو طرف برای پایبندی به تعهدات تنظیم شود. ضمانتنامه‌ها می‌تواند هزینه یا چک ضمانت باشد.

🔹برای اینکه بتوانید یک پیمانکار ساختمانی خوب را پیدا کنید حتماً به پروژه‌هایی که او قبلاً انجام داده است نگاهی بیندازید.

🔸پیمانکار ساختمان فردی است که در کار خود تجربه و تخصص کافی دارد.

🔹 قیمت پیمانکاری ساختمان برای پروژه‌های مختلف، متفاوت است. به طور مثال برای پیمانکاری یک ساختمان مسکونی، قیمت پیمانکاری به ازای هر متر مربع ساختمان محاسبه می‌شود – هزینه‌ها شامل تامین مصالح، دستمزد کارگران و وسایل حمل و نقل ابزارها و …. می‌باشد.

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

مدیریت: آقای یوسف تاجیک

 

 

 

 

 

 

 

اقدامات قبل از تخریب ساختمان , هزینه تخریب ساختمان , نکات مهم در تخریب ساختمان , قیمت تخریب ساختمان , گروه تخریب ساختمان , مراحل تخریب و گودبرداری , قوانین تخریب ساختمان , گودبرداری , شرکت مهندسی تخریب و خاکبرداری در تهران ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed