تعمیرات انواع کامپیوتر خودرو  چراغ چک عبادی

✨ افزایش توان و راندمان موتور. چراغ چک در وحیدیه 

⚜️ انجام کلیه خدمات نرم افزاری خودرو‌‌‌های داخلی و خارجی 

⚜️ افزایش توان و راندمان موتور بصورت استاندارد

⚜️ کاهش مصرف سوخت 

⚜️ گذاشتن پاپ اندبنگ

⚜️ حذف سنسور اکسیژن

⚜️ ازبین بردن ناک موتور 

⚜️ کاتاف رگباری انواع ایسیو

⚜️ سازگاری با بنزین 

⚜️ حذف کپ دریچه 

⚜️ ازبین بردن مشکل معاینه فنی 

⚜️ کاهش دمای فن

⚜️ تغییر محدوده کات آرف 

⚜️ تغییر و ازبین بردن محدودیت سرعت

🌐 مهمترین دلایل روشن و خاموش شدن چراغ چک

🌐 معیوب بودن سنسور اکسیژن خودرو

🌀 کارکرد این سنسور اندازه گیری میزان اکسیژن سوخته نشده در اگزوز خودرو است که اطلاعات را به رایانه خودرو میفرستد تا تناسب سوخت و هوا وارد سیلندر شود که البته میتواند یک سنسور معیوب باعث خراب شدن کاتالیست و شمع‌ها شود هر چند این قطعه نیز عمری دارد و و باید در زمان خود تعویض شود.

🌐 خراب شدن مبدل کاتالیست

🌀 این مبدل وظیفه دارد که کربن مونواکسید تولید شده در موتور را به کربن دی اکسید تبدیل کند. البته این قطعه پیچیدگی خاصی ندارد و در اگزوز قرار دارد و همچنین می‌توان به راحتی از خراب شدن سریع آن پیشگیری کرد. بیشتر بخوانید: تبدیل خودروهای دنده معمولی به دنده اتوماتیک
🌀 تعویض به موقع روغن موتور بهترین عامل جهت جلوگیری از خراب‌شدن مبدل کاتالیستی است و البته نباید مبدل کاتالیستی مسدود شود و هر صدای مشکوکی که از اگزوز به گوش میرسد حساس بوده و به دود غیر عادی نیز مشکوک شوید.

🌐 معیوب بودن وایر شمع
🌐 تاثیر معیوب بودن وایر شمع بر روشن و خاموش شدن چراغ چک

🌀 با خرابی وایر شمع دیگر فرایند جرقه زنی در موتور روی نخواهد داد و بدین ترتیب باعث روشن شدن چراغ چک خودرو خواهد شد که البته از نشانه‌‌‌های اولیه آن میتوان به لرزش خودرو در هنگام درجا کارکردن و اقت قابل توجه قدرت موتور اشاره کرد.نشانه دیگر میتواند روشن و خاموش شدن چراغ چک باشد.

🌐 خرابی کوئل و یا شمع‌ها

🌀 وظیفه کوئل این است که الکتریسیته با ولتاژ بالای موردنیاز برای فرآیند جرقه‌زنی در شمع‌ها را تامین کند.که در خودروهای قدیمی‌یک کوئل برای تمام سیلندرها درنظر گرفته شده است ولی در خودروهای جدید به ازای هر سیلندر یک کوئل تعبیه شده استکه به عنوان مثال بوگاتی شیرون ۱۶ کوئل دارد. که البته مهم نیست که خودرو شما چند کوئیل دارد زیرا اگر یکی از کوئل‌ها به درستی کارنکند منجر به روشن شدن چراغ چک ماشین نازنینتان خواهد شد.

مدیریت: آقای محسن عبادی 

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

روشن و خاموش شدن چراغ چک , علت روشن و خاموش شدن چراغ چک سمند , روشن شدن چراغ چک و لرزش خودرو , روشن شدن چراغ چک و افت شتاب , علت روشن شدن چراغ چک ساینا صفر , علت روشن شدن چراغ چک 206 , روشن شدن چراغ چک قبل از استارت , علت روشن شدن چراغ چک پژو پارس , روشن شدن چراغ چک گاهی اوقات , روشن و خاموش شدن چراغ چک 206 , روشن شدن چراغ چک و افت شتاب , علت روشن و خاموش شدن چراغ چک سمند ef7 , علت روشن و خاموش شدن چراغ چک دنا , علت روشن و خاموش شدن چراغ چک 405 , علت روشن شدن چراغ چک ساینا صفر , روشن شدن چراغ چک قبل از استارت , 

 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed