تعمیرات مبل مبینا

🔶 تعمیرات مبلمان راحتی و استیل

🔶 مرکز تعمیرات مبلمان راحتی

🔶 مرکز تعمیرات مبلمان استیل

🔶 تعمیرات مبل

به خاطر داشته باشید که مبلمانی که زیر شرایط مناسب تهیه و در بهترین و عالی ترین نقطه خانه جای داده می‌شود، بالاخره زمانی مندرس خواهد شد یا با توجه به محیط زندگی ساکنان خانه یا تصمیم‌گیری‌های تازه، تغییر شکل کامل یا جزئی پیدا می نماید؛ بنابراین بایستی به فکر تعمیرات مبل بیفتید. حتی ممکن است پس از زمان کمی از طرح و سبک مبل های خانه تان بدتان بیاید و قصد داشته باشید که تغییرشان بدهید.

🔶 سمباده‌ کشی و رنگ مبلمان

بهترین کاری که برای تعمیرات مبل می توان انجام داد. سمباده‌ کشی و رنگ مبلمان اعم از کاناپه، تختخواب، کابینت، بوفه،‌ کتابخانه، میز تلویزیون و از این نوع لوازم می باشد. اول بخش های شیشه‌ای (در کتابخانه) یا پارچه‌ای (در کاناپه) و هر بخش اضافی ‌دیگر را جدا نمائید و با یک سمباده چوب قسمت‌های چوبی را سمباده زنی نمائید تا در زیر آن رنگ بوجود بیاید و قسمت های ناصاف آن برداشته شود.

جاهای را که شکاف یا سوراخ داشته باشد را مقدار خیلی کمی بتونه کاری نموده و بر روی آن سمباده بکشید.وقتی در خانه کار می کنید یک رنگ آستری و روی آن رنگ پایانی بزنید. برخی اوقات برای سمباده زدن روی جلا که با سیلر و کیلر و روغن صیقلی شده باشد و به رو آمدن رنگ زیرین به رو نمای زیبا و دیدی هنری به کار می دهد که با پولیش‌های زیاد کارگاه‌های تعمیرات مبل فرق دارد.

🔶 تعویض رویه مبل ها

در سبک دیگر به تعویض رویه مبل ها نیاز خواهیم داشت. این کار برای کاناپه‌ها، تختخواب‌ها و صندلی‌هایی که بخش پارچه‌ای یا چرم‌کوب داشته باشند نمونه پیدا خواهد کرد. به این شکل که پارچه مبل یا صندلی را با پارچه نو تعویض می نمائیم. البته تعویض پارچه مبل در خانه کار خیلی سختی می باشد اما برای صندلی‌ها زمانی که زیرسازی کفی صندلی از بین نرفته باشد قادریم کفی را از صندلی جدا نموده، مبل را با پارچه مورد علاقه مان جابجا کرده و بار دیگر در جای خودش ثابت کنیم.

🔶 تغییر دادن افکت یا طرح چوب مبل ها

دیگر نکاتی که در تعمیرات مبل به ما کمک می‌ نماید و در حال حاضر هم جایی در صتعت مبلمان برای خودش باز کرده است، تغییر دادن افکت یا طرح چوب مبل ها می باشد. این تغییر طرح اکثرن (و نه همواره)، با رنگ صورت می گیرد شما قادر می باشید که یک یا دو عدد مبل کلاسیک بی کیفیت و ارزان قیمت را با این سبک تغییر شکل بدهید و دو تا مبل کلاسیک آنتیک و ارزشمند ایجاد کنید و مثلن در کنار شومینه قرارش بدهید. برای مثال در سبک‌ ورق طلا: بخش های چوبی مبل را طبق سبک ۱ آماده می کنیم و روی آن را رنگ روغنی اخرا می زنیم و تا دو روز صبر می کنیم تا خشک شود.

سپس چسب ورق طلا را که در بازار وجود دارد بر روی کار می زنیم و حدودن پنج دقیقه صبر می کنیم تا کاملن خشک بشود. سپس ورق طلا را به دقت بر‌می داریم و با قلم موی خیلی نرم روی آن می چسبانیم. اگر بخشی از رنگ اُخرا در کار نمایان شود ایرادی ندارد. شما می توانید بر روی ورق طلا شاپن قهوه‌ای سوخته با دستمال تمییز بکشید تا نمای طلایی و نو به کارتان بدهد. در نهایت روی آن لاک بزنید. اینگونه می توانید مبلی شیک داشته باشید. این سبک برای قاب آینه‌های بزرگ و کنسول و میزها هم استفاده می شود.اگر بر روی کارتان منبت کاری باشد شما قادرید آن را با آبی کپکی و کشیدن دستمال قدیمی تر نمائید.

🔶 روش پابیه ماشه

روش چهارم پابیه ماشه می باشد.امکان دارد این اسم را در کارهای کوچک شنیده باشید این روش لوازم خانگی مانند صندلی و مبل را به وسائل نو تبدیل می نماید. پایه این سبک از خرده روزنامه و کاغذ نشات می گیرد. روی کار در این روش با خرده روزنامه گرفته می شود طوری که فقط روزنامه دیده شود. شما می توانید با چسب محکم سیریش این کار را انجام داده و از نتیجه آن لذت ببرید و بعد از خشک شدن چسب ها بر روی آن سمباده بکشید.در آخر هم بتونه کاری نموده وقتی بتونه ها خشک شد سمباده بکشید و یک سطح صیقلی ایجاد کنید. آخر کار هم می توانید بر روی آنها رنگ بزنید تا زیباتر جلوه کنند.

مشاوره و تعمیر مبل در منزل با سرویس رایگان
قیمت پس از دیدن کار
می توانید عکس مبل خود را از طریق تلگرام ارسال کنید و مشاوره بگیرید

 

 

 

مدیریت: آقای محمد رونقی

 

 

 

تعمیرات مبل مبینا در اسلام شهر,تعمیر مبل در تهران,تعمیر مبل در اسلام شهر,رویه کوبی مبل در اسلام شهر

 

ساعات کار

شنبه

8 الی 17

یک‌شنبه

8 الی 17

دوشنبه

8 الی 17

سه‌شنبه

8 الی 17

چهارشنبه

8 الی 17

پنج‌شنبه

8 الی 17

جمعه

-

آدرس

آدرس:

اسلام شهر، خیابان کاشانی، کوچه 30، پلاک 20

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields