نصب و راه اندازی یخچال‌‌‌های مرکزی در ایلام

? تعمیرات و تاسیسات یخچال قیصری دارایه پروانه کسب و گواهینامه مهارت ?

❇️فروش،نصب و تعمیر یخچال‌‌‌های صنعتی و خانگی

❇️شارژ گاز در محل با استفاده از مرغوب ترین گازهای فریون هندی و انگلیسی

❇️۱۲ سال سابقه کار در صنعت برودت

❇️نصب و راه اندازی انواع سردخانه‌‌‌های تا چهل تن و یخچال‌‌‌های فروشگاهی مدل پرده هوا

? تعمیر یخچال فروشگاهی و حل مشکلات یخچال‌‌‌های فروشگاهی / صنعتی یکی از نیاز‌‌‌های اساسی کسانی می‌باشد که مغازه یا فروشگاه دارند.

?از جمله مشکلاتی که ممکن است برای یخچال‌‌‌های فروشگاهی به وجود آید می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

❄️ آب دادن در زیر یخچال

❄️ روشن نشدن کمپرسور یخچال (یخچال روشن نمی‌شود)

❄️ داغ شدن بیش از حد موتور و بدنه یخچال

❄️ برق داشتن بدنه یخچال

❄️ شکسته شدن شیشه یخچال فروشگاهی

❄️ خرابی سیستم دیفراست یا یخ زدایی یخچال

❄️ روشن بودن مداوم یخچال

❄️ سرد نبودن یا خنک نکردن یخچال

❄️یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های صاحبان سوپرمارکت یا آبمیوه‌فروشی‌ها، سالم بودن یخچال‌های صنعتی و یا ویترینی‌شان است. همواره مراقب هستند که نکند موتور یخچالشان بسوزد، علت سوختن موتور یخچال چیست؟ گاز یخچال ویترینی پر است و یا نیاز به شارژ دارد؟ یخچال خوب سرد می‌کند؟ مواد غذایی که در آن‌ها قرار می‌دهند، سالم و شاداب باقی می‌مانند؟ و هزاران دغدغه ی دیگر که در ادامه‌ی این مقاله به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

یخچال صنعتی چیست؟

⭕️یکی از وسایل بسیار پرکاربرد در صنایع غذایی، دارویی و… یخچال‌های صنعتی هستند. این یخچال‌ها در ابعاد و اندازه‌های مختلف برای مصارف گوناگون ساخته‌شده‌اند. البته باید این نکته را یادآوری کرد که یخچال‌هایی که در صنعت داروسازی استفاده می‌شوند، با مدل‌هایی که در فروشگاه‌ها و سوپر مارکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند از نظر ویژگی‌هایی همچون اندازه و دمای تولیدی متفاوت هستند.

⭕️کار این یخچال‌ها حفظ شادابی و سلامت مواد غذایی در مدت زمان طولانی است. این یخچال‌ها بنا به ظرفیتشان برای آشپزخانه‌های بزرگ صنعتی استفاده می‌شوند.

? برای تعمیر یخچال فروشگاهی خود می‌توانید با ما تماس بگیرید.?

۰۹۱۸۷۶۹۳۹۹۴

به مدیریت:سجاد قیصری

?سجاد قیصری، بهروز اتاقی،حیدر اتاقی،فرزاد اتاقی، رحیم بیگی
اعضایه اتحادیه صنف تعمیر کاران?

 

 

?تعمیر ماشین لباسشویی قیصری:

?همشهریان عزیزی که تمایل بخرید یا تعویض لباسشویی خود دارند لازم است آگاهی داشته باشند بطور کلی دوگونه لباسشویی موجود میباشد. برندهای اروپایی و دیگری برندهای آسیایی

?از آنجا که کشورهای شرق آسیا جزو مناطق مرطوب جهان میباشد و از نظر آبوهوایی شبیه منطقه خودمان است عمر و دوام محصولاتشان در محیط مرطوب بندرعباس بیش از ده برابر برندهای اروپایی میباشد از این نظر که اکثر قطعات دستگاه ضد آب ساخته شده و ژل مخصوصی بیشتر قطعات و بخصوص برد الکترونیک سیستم را محافظت میکند از طرفی اکثر محصولات اروپایی ساخت ترکیه میباشد و با نام تجاری کشور آلمان عرضه میگردد.

?لذا درزمان خرید حتما دقت لازم را بعمل آورید تا بعد از اتمام دوسال گارانتی دستگاه جهت پشتیبانی سیستم بمشکل نخورید. مشاوره کاملا رایگان میباشد و چند دقیقه وقت جهت مشاوره سالیان زیادی شمارا از خرید مجدد لباسشویی معاف مینماید تلفنهای زیر بطور شبانه روزی پاسخگوی سوالات شما عزیزان میباشد.

09187693994

 

فروش گاز یخچال، کولر گازی، کولرماشین، زیر قیمت بازار تهران

مارک ریفرینجت با سفارش شرکت انتخاب سرویس ( اسنوا. دوو)

09187693994

 

 

 

 

یخچال خانگی , یخچال صنعتی , تعمیرات یخچال خانگی و صنعتی , یخچال فروشگاهی , تعمیرات و تاسیسات یخچال قیصری در ایلام , شارژ گاز یخچال در محل , نصب و راه اندازی انواع سردخانه و یخچال فروشگاهی , صنایع برودتی , نصب و راه اندازی انواع یخچال در ایلام , فروش یخچال خانگی و صنعتی در ایلام ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed