نصب و راه اندازی یخچال های مرکزی در ایلام

🔹 تعمیرات و تاسیسات یخچال قیصری دارایه پروانه کسب و گواهینامه مهارت 🔹

❇️فروش،نصب و تعمیر یخچال های صنعتی و خانگی

❇️شارژ گاز در محل با استفاده از مرغوب ترین گازهای فریون هندی و انگلیسی

❇️۱۲ سال سابقه کار در صنعت برودت

❇️نصب و راه اندازی انواع سردخانه های تا چهل تن و یخچال های فروشگاهی مدل پرده هوا

🔴 تعمیر یخچال فروشگاهی و حل مشکلات یخچال های فروشگاهی / صنعتی یکی از نیاز های اساسی کسانی می باشد که مغازه یا فروشگاه دارند.

🔴از جمله مشکلاتی که ممکن است برای یخچال های فروشگاهی به وجود آید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

❄️ آب دادن در زیر یخچال

❄️ روشن نشدن کمپرسور یخچال (یخچال روشن نمی شود)

❄️ داغ شدن بیش از حد موتور و بدنه یخچال

❄️ برق داشتن بدنه یخچال

❄️ شکسته شدن شیشه یخچال فروشگاهی

❄️ خرابی سیستم دیفراست یا یخ زدایی یخچال

❄️ روشن بودن مداوم یخچال

❄️ سرد نبودن یا خنک نکردن یخچال

❄️یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های صاحبان سوپرمارکت یا آبمیوه‌فروشی‌ها، سالم بودن یخچال‌های صنعتی و یا ویترینی‌شان است. همواره مراقب هستند که نکند موتور یخچالشان بسوزد، علت سوختن موتور یخچال چیست ؟ گاز یخچال ویترینی پر است و یا نیاز به شارژ دارد؟ یخچال خوب سرد می‌کند؟ مواد غذایی که در آن‌ها قرار می‌دهند، سالم و شاداب باقی می‌مانند؟ و هزاران دغدغه ی دیگر که در ادامه‌ی این مقاله به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

یخچال صنعتی چیست ؟

⭕️یکی از وسایل بسیار پرکاربرد در صنایع غذایی، دارویی و… یخچال‌های صنعتی هستند. این یخچال‌ها در ابعاد و اندازه‌های مختلف برای مصارف گوناگون ساخته‌شده‌اند. البته باید این نکته را یادآوری کرد که یخچال‌هایی که در صنعت داروسازی استفاده می‌شوند، با مدل‌هایی که در فروشگاه‌ها و سوپر مارکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند از نظر ویژگی‌هایی همچون اندازه و دمای تولیدی متفاوت هستند.

⭕️کار این یخچال‌ها حفظ شادابی و سلامت مواد غذایی در مدت زمان طولانی است. این یخچال‌ها بنا به ظرفیتشان برای آشپزخانه‌های بزرگ صنعتی استفاده می‌شوند.

💠 برای تعمیر یخچال فروشگاهی خود می توانید با ما تماس بگیرید.💠

۰۹۱۸۷۶۹۳۹۹۴

به مدیریت:سجاد قیصری

🔸سجاد قیصری، بهروز اتاقی،حیدر اتاقی،فرزاد اتاقی، رحیم بیگی
اعضایه اتحادیه صنف تعمیر کاران🔸

 

 

🔻تعمیر ماشین لباسشویی قیصری:

🔸همشهریان عزیزی که تمایل بخرید یا تعویض لباسشویی خود دارند لازم است آگاهی داشته باشند بطور کلی دوگونه لباسشویی موجود میباشد. برندهای اروپایی و دیگری برندهای آسیایی

🔸از آنجا که کشورهای شرق آسیا جزو مناطق مرطوب جهان میباشد و از نظر آبوهوایی شبیه منطقه خودمان است عمر و دوام محصولاتشان در محیط مرطوب بندرعباس بیش از ده برابر برندهای اروپایی میباشد از این نظر که اکثر قطعات دستگاه ضد آب ساخته شده و ژل مخصوصی بیشتر قطعات و بخصوص برد الکترونیک سیستم را محافظت میکند از طرفی اکثر محصولات اروپایی ساخت ترکیه میباشد و با نام تجاری کشور آلمان عرضه میگردد.

🔸لذا درزمان خرید حتما دقت لازم را بعمل آورید تا بعد از اتمام دوسال گارانتی دستگاه جهت پشتیبانی سیستم بمشکل نخورید. مشاوره کاملا رایگان میباشد و چند دقیقه وقت جهت مشاوره سالیان زیادی شمارا از خرید مجدد لباسشویی معاف مینماید تلفنهای زیر بطور شبانه روزی پاسخگوی سوالات شما عزیزان میباشد.

09187693994

 

 

 

 

یخچال خانگی , یخچال صنعتی , تعمیرات یخچال خانگی و صنعتی , یخچال فروشگاهی , تعمیرات و تاسیسات یخچال قیصری در ایلام , شارژ گاز یخچال در محل , نصب و راه اندازی انواع سردخانه و یخچال فروشگاهی , صنایع برودتی , نصب و راه اندازی انواع یخچال در ایلام , فروش یخچال خانگی و صنعتی در ایلام ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed