مهندسی صوت و تصویر مهدی در کرج

 

 

🔧تعمیر صفر تا صد لوازم صوتی تصویری و ال ای دی

🔧تعویض مین برد

🔧تعمیر خرابی سوکت

🔧تعویض بک لایت

📺تعمیر تلویزیون و انواع ال ای دی و ال سی دی حتی در منزل

📺امروزه تجهیزات صوتی و تصویری علاوه بر داشتن تنوع زیاد از لحاظ مدل و کارکرد، از سیستم های پیچیده ای نیز برخوردارند.به همین دلیل، برای مشتریان، برند با کیفیت و همچنین برخورداری از گارانتی مطمئن لوازم صوتی و تصویری از اهمیت بالایی برخوردار است.

📺اما در هر صورت پس از مدتی این گارانتی به پایان می رسد و بروز نقص و تعمیرات تلویزیون برای تجهیزاتی از این قبیل، یک مشکل بزرگ محسوب می شود.

📺این مسئله در مورد تلویزیون ها از اهمیت بالاتری برخوردار است؛چرا که به دلیل پیشرفت روز افزون تکنولوژی، تلویزیون ها روز به روز به سیستم های پیچیده تر و صد البته ظریف تری مجهز می شوند.

🔧🔧یافتن یک تعمیرکار مجرب و ماهر برای تعمیر تلویزیون، یکی از دغدغه های همیشگی مصرف کنندگان محسوب می شود.

🔧تعمیر مین برد :

💎مین برد تلویزیون جزو قطعاتی است که اگر خراب شود، کل عملکرد تلویزیون با مشکل مواجه خواهد شد.خرابی مین برد نشانه ‌های زیادی دارد. با مشاهده ی هر یک از این نشانه ها، باید مین برد تعمیر شود .

💎اگر مین برد خراب شود و یا مین برد مشکل پیدا کند دو راه در پیش رو قرار می‌گیرد:

🔸یکی تعویض مین برد است و دیگری تعمیر مین برد تلویزیون است

🔸که توسط کارشناسان و متخصصان انجام می ‌شود.

💎اگر مین برد دچار مشکل شود بهتر است در اسرع وقت آن را تعمیر کرد.زیرا مشکل مین برد می تواند کل سیستم تلویزیون را دچار مشکل نماید.

🔧تعمیر بک لایت تلویزیون:

📺در تلویزیون ها و مانیتور های ال سی دی و ال ای دی نور بک لایت به صفحه نمایش می تابد و پیکسل های صفحه نمایش را قابل دیدن می کند.اگر تلویزیون ال سی دی باشد، لامپ های فلورسنت نور بک لایت یا نور زمینه را ایجاد می کنند.

📺این لامپ ها توان مصرفی بالایی دارند و گرمای زیادی نیز تولید می کنند.برای همین نگهداری از آن ها فضای زیادی را اشغال می کند.اگر بک لایت تلویزیون دچار مشکل شود، می توان تعمیر بک لایت را انجام نمود و یا بک لایت را تعویض کرد.

📺با توجه به نوع آسیبی که به وارد شده است، بک لایت باید تعویض و یا تعمیرات بک لایت انجام شود.

به مدیریت : مهدی محمدی

تعویض بک لایت ال ای دی

 

تعویض بک لایت اورجینال ال ای دی

 

 

 

 

تعمیرات و نمایندگی خدمات پس از فروش لوازم صوتی و تصویری در کرج , لوازم صوتی و تصویری , خدمات پس از فروش لوازم صوتی و تصویری و ال ای دی مهدی , عویض مین برد  , تعمیر خرابی سوکت  , تعویض بک لایت  , تعمیر تلویزیون و انواع ال ای دی و ال سی دی در منزل , نمایندگی خدمات پس از فروش کرج  , نمایندگی خدمات پس از فروش البرز , نمایندگی خدمات پس از فروش مهرشهر  , نمایندگی تعمیرات ال ای دی  , نمایندگی تعمیرات و خدمات , نمایندگی تلویزیون ال جی  , نمایندگی تلویزیون سامسونگ , نمایندگی تلویزیون پاناسونیک , نمایندگی تلویزیون هیوندای , نمایندگی تلویزیون مارشال  , نمایندگی تلویزیون بلست , نمایندگی تلویزیون سونیا , نمایندگی تلویزیون هوریون  , نمایندگی تلویزیون مجیک  , نمایندگی تلویزیون ار تی سی , نمایندگی تلویزیون اکسنت , نمایندگی تلویزیون راک  , نمایندگی اسپیکر جی بی ال JBL  , نمایندگی اسپیکر راک ROCK , نمایندگی اسپیکر میکرولب  , نمایندگی اسپیکر ویکر ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed