Address & Contact

Our Address

اصفهان ، خیابان رباط اول ، طبقه فوقانی پمپ بنزین دی

Telephone

تعمیر درب برقی نامداریان

🔹تعمیر درب برقی ( ریلی، بازویی، کرکره، اپراتور شیشه ای )

🔸دوربین مداربسته ahd, ip

🔹دزدگیر اماکن

🔻درب اتوماتیک چیست؟

⚡️درب اتوماتیک به نوعی از درب‌ها گفته می‌شود که بدون دخالت دست و اعمال فشار و با حساسیت نسبت به حرکت و جنبش به وسیله موتور الکترونیکی و برد الکتریکی که همان مدار فرمان درب اتوماتیک می‌باشد باز و بسته می‌شود.

⚡️سیستم درب هوشمند به دو گونه ی افقی و عمودی حرکت می‌کنند.عموما دربهای اتوماتیک شیشه ای به شکل افقی حرکت میکنند البته در بعضی موارد انواع پارکینگی نیز وجود دارد که به شکل افقی حرکت میکند.اما تقریبا فقط دربهای اتوماتیک پارکینگی و حفاظتی هستند که به شکل عمودی حرکت میکنند و تقریبا هیچ مدل درب نفر رو و شیشه ای وجود ندارد که به شکل عمودی حرکت کند مگر سیستم‌‌‌های خاص و ویژه ای که بیشتر به شکل دکوراتیو و نمایشی اجرا میشوند.

🔻کرکره برقی

⚡️همانطور که از نام کرکره برقی مشخص هست این نوع درب برقی در واقع مدل مدرن شده ی همان کرکره‌‌‌های معمولی هست که در سطح شهر دیده می‌شود.اما درحال حاضر نوع این سیستم‌ها کاملا متفاوت بوده و دارای انواع متفاوتی می‌باشد.استفاده از کرکره‌‌‌های اتومات برقی امروزه به عنوان درب پارکینیگ بسیار رواج پیدا کرده است و این به دلیل قیمت پایین این نوع درب اتومات پارکینگی می‌باشد.قیمت درب اتوماتیک پارکینگی نسبت به نوع و متریال استفاده شده در آن متفاوت می‌باشد.

⚡️کرکره‌‌‌های اتوماتیک برقی نیز با توجه به نوع تیغه و موتور استفاده شده در آن تقسیم بندی می‌شوند، معمولا از کرکره هایی که جنس تیغه ی آن‌ها گالوانیزه می‌باشد بیشتر در پارکینگ منازل استفاده می‌شود و از کرکره‌‌‌های اتومات با تیغه ی پلی کربنات که استحکام و مقاومت بالاتری دارند در اماکنی همچون صرافی‌ها و طلا فروشی‌ها که نیاز به امنیت بیشتری دارند استفاده می‌شود

🔻درب اتوماتیک پارکینگی

⚡️اینگونه درب‌ها را به نام دربهای حفاظتی نیز می‌شناسند، باید گفت این نوع از درب اتوماتیک پارکینگ مناسب تمامی‌اماکنی است که برای کنترل تردد به طور خودکار در مکانهای عمومی‌استفاده می‌شود و مخصوص عبور خودرو‌ها و وسائط نقلیه می‌باشند و یا جهت حفاظت از فضاها و یا اماکن کاربرد دارند و به راحتی و به شکل کاملا هوشمند قابل کنترل می‌باشند.

⚡️درب برقی پارکینگی خود دارای مدل‌‌‌های متنوعی می‌باشد که بنا به نوع کاربری و فضای مورد نظر می‌توان از یکی از مدل‌ها بهره مند شد.درب‌‌‌های پارکینگی توسط یک ریموت و بدون دخالت دست به طور خودکار باز و یا بسته می‌شوند و این موضوع می‌تواند برای افراد ناتوان و یا مسن که قادر به حرکت دربهای سنگین پارکینگی نیستند بسیار کمک کننده باشد

🔻درب اتوماتیک پارکینگ ریلی

⚡️درب اتومات پارکینگی ریلی بیشتر در اماکن صنعتی و کارخانه‌ها کاربرد دارد،درب‌‌‌های ورودی کارخانه‌ها، گاراژ‌ها، برخی خانه‌ها و … گاها پیش می‌آید که ریلی و سنگین باشند.در این زمان نقش درب‌‌‌های برقی ریلی پارکینگ پر رنگ تر می‌شود.درب خودکار ریلی دارای یک چرخ دنده بسیار قدرت مند بوده که در زمان گردش با یک صفحه ی آهنی و یا استیل به نام دنده شانه ای درگیر شده است. و از این طریق باعث باز و بسته شدن و حرکت ریلی دربهای معمولی و گاها صنعتی می‌شود.

⚡️ابعاد درب ریلی پارکینگ از عوامل مهم در تعیین قیمت درب پارکینگ ریلی ساده می‌باشد.درب ریل حیاط معمولا از سایز کوچکتری برخوردار می‌باشد به همین دلیل قیمت پایین تری نیز دارد اما درب ریلی که در ورودی کارخانه‌ها نصب می‌شود به دلیل ابعاد بزرگتر، نیازمند موتوری با قدرت و توان بالاتر می‌باشد به همین دلیل قیمت بالاتری نیز دارد.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
🔻دوربین مدار بسته

📹دوربین مدار بسته دیجیتال، از امواج دیجیتالی برای ثبت، ضبط و انتقال تصاویر و داده‌ها استفاده می‌کند. انتقال تصاویر، تحت بستر شبکه‌‌‌های اینترنت انجام می‌شود. انتقال بر مبنای امواج دیجیتال این نوع دوربین‌ها موجب شده است مورد توجه کاربران زیادی قرار گیرند. کیفیت بالای تصاویر، حداقل سیم کشی برای نصب سیستم مدار بسته، امکان ارتباط با امنیت و کیفیت بالای ارسال تصاویر به صورت بی سیم، تنها بخشی از مزیت‌‌‌های دوربین مدار بسته دیجیتال هستند.

📹به واسطه تجهیزات پیشرفته دوربین مدار بسته IP، قیمت این دوربین‌ها بالاست. از سویی دیگر، به دلیل وابسته بودن عملکرد این دوربین به شبکه، پهنای باند آن‌ها محدود است. در بازار تجهیزات مداربسته، دوربین مدار بسته دیجیتال با نام “IP Camera” نیز شناخته می‌شوند. این دوربین‌ها از طریق شبکه‌‌‌های اینترنت داخلی به شبکه جهانی متصل می‌شوند و کنترل آن‌ها به راحتی انجام می‌پذیرد.

🔻تفاوت دوربین مداربسته AHD و IP

📹تمام مدل‌‌‌های سیستم‌‌‌های مدار بسته AHD و IP برای ثبت تصاویر دریافتی از دوربین مدار بسته، به دستگاه ضبط تصاویر نیاز دارند. دستگاه‌‌‌های DVR و NVR دو نوع از این دستگاه‌ها هستند که هر کدام برای نوع خاصی از دوربین به کار می‌روند. DVR، مخصوص دوربین‌‌‌های آنالوگ یا AHD است؛ دستگاه NVR، یک دستگاه ثبت تصاویر دیجیتال است و برای دوربین‌‌‌های مدار بسته IP به کار می‌رود. این دستگاه می‌تواند ارتباط شبکه ای را برای دریافت و ارسال تصاویر ایجاد کند.

📹اگر قرار است یک دوربین مداربسته در مکانی نصب شود که از نظر نظارتی اهمیت زیادی دارد، دوربین‌‌‌های IP برای این کار مناسب هستند؛ اما اگر می‌خواهید هزینه کمتری خرج کنید و تصویربرداری را به صورت معمولی انجام دهید، دوربین مداربسته آنالوگ را باید تهیه کنید.

📹امنیت بالای انتقال تصاویر، مزیت اصلی دوربین مداربسته IP نسبت به دوربین AHD

📹امنیت سیستم‌‌‌های مدار بسته دیجیتالی بسیار بالا است. در کلیه مراحل نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته دیجیتال از کدها و رمزهای مخصوص به دوربین استفاده می‌شود. بنابراین دسترسی به آن‌ها برای افراد متفرقه امکان پذیر نیست. دوربین‌‌‌های مداربسته آنالوگ نویزپذیری زیادی دارند و الزاماً تصاویر واضحی را ارسال نخواهند کرد.

به مدیریت: سعید نامداریان

 

 

 

 

تعمیر درب برقی  , درب برقی , درب برقی ریلی  ,درب برقی بازویی  , کرکره برقی  , اپراتور شیشه ای  , درب اتوماتیک پارکینگ ریلی , دوربین مدار بسته  , تفاوت دوربین مداربسته AHD و IP , دزدگیر اماکن  ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed