زاگرس تفلون اسدی در ملایر

✳️ظروف تفلون که در اختیار شما قرار دارد یک وسیله برای پخت و پز است. لذا باید از وسایل آشپزخانه به نحو درستی استفاده شود، و مواد تفلون بر اثر استفاده و حرارت، کم کم از بین می‌رود و باید برای تعمیر آن فکری کرد که مواد غذایی به آن نچسبد. خانم‌‌‌های خانه دار باید ظروف را به درستی استفاده و به نحو صحیحی شسته و در هنگام استفاده از ابزارهای فلزی برای هم زدن غذا و تراشیدن ته قابلمه استفاده نشود، چون پوشش نچسب داخل ظروف داغ و نرم می‌باشد در اثر استفاده از اشیاء تیز و فلزی امکان پوسته شدن آن وجود دارد. پس بنابراین باید از قاشق‌‌‌های چوبی و یا تفلون استفاده شود که به ظرف شما آسیبی وارد نشود.

⭕️ظرف‌‌‌های خراب شده را باید تعویض کرد و یا تعمیر؟

هزینه خرید ظروف نو بسیار بیشتر از بازسازی ظروف خراب شده می‌باشد که در اکثر اوقات تصمیم به بازسازی آن گرفته می‌شود که عملیات بازسازی به صورت مرحله بندی انجام می‌شود

🔸مرحله اول:

ظروف پس از تحویل به کارخانه به مرحله سوزاندن وارد می‌شود که هرگونه آلودگی، چربی رنگ و پوشش نچسب سوزانده می‌شود تا برای عملیات رنگ و پوشش نچسب آماده شود.

🔸مرحله دوم:

عملیات سندبلاست: در این مرحله چربی ها، پوشش نچسب و رنگی که در مرحله قبل سوخته شده توسط عملیات سندبلاست برداشته شده ظرف به فلز خام تبدیل می‌شود تا برای پوشش نچسب آماده شود همچنین قسمت‌‌‌های ضعیفی که فلز دارد و اگر زنگ زدگی داشته باشد توسط عملیات سند بلاست برداشته می‌شود.

🔸مرحله سوم:

بعد از اینکه عملیات سندبلاست انجام شد یک لایه آستر به داخل ظرف پاشیده می‌شود در دمای 400 درجه پخت می‌شود. ظرف سرد می‌شود و بیرون می‌آید و آستر دوم پاشیده می‌شود در دمای 400 درجه پخت می‌شود ظرف سرد می‌شود بیرن آید بعد پوشش نچسب گرانیتی در ظرف پاشیده می‌شود و دوباره در دمای 400 درجه پخت می‌شود ظرف سرد می‌شود و از کوره بیرون می‌آید وبرای پاشش رنگ آماده می‌شود. مواد گرانیتی که استفاده می‌شود مواد درجه یک سوئیسی است که گواهی مورد نظر از وزارت بهداشت اخذ شده است.

🔸مرحله چهارم:

رنگ ظرف پاشیده می‌شود که رنگ‌ها متفاوتند با کیفیت متفاوت که از نوع الکترو استاتیک یا رنگ پودری و کوره ای هستند هنگامی‌که رنگ پاشیده می‌شود در کوره قرار میگیرد و در دمای 200 درجه پخت می‌شود بعد از اینکه رنگ پخته شد در تایم مشخص رنگ سرد می‌شود و از کوره خارج می‌شود و برای اسال به نمایندگی و تحویل به مشتری آماده می‌شود.

✳️به درخواست مشتری اگر ظروف خود دسته و دستگیره نداشته باشد یا خراب شده است به کار گذاشته می‌شود واین کار انواع و اقسام مختلفی دارد که آن هم به سفارش مشتری انجام می‌شود و بسته بندی شده طبق آماری که از مشتری گرفته شده به درب منزل شما بصورت رایگان آورده و تحویل داده می‌شود.

🔸(کارهای زیر باید توسط مشتری و در منزل انجام شود)

پس از بازسازی و دریافت ظروف آنها را با آب گرم، مایع ظرفشویی، ابر یا اسکاج کاموایی بشویید

🔹نکته: هرگز برای شستشو از اجسام زبر مانند سیم،شن و…استفاده نکنید

بعد از اینکه ظروف خشک شد پوشش نچسب آن را با روغن مایع چرب کرده و ۲۴ ساعت در همان حالت قرار دهید

سپس مجدد شسته و آماده استفاده میباشد

از نکات آموزشی زیر به همراه ویدیو‌‌‌های قرار داده شده برای هر کدام از آنها میتوانید استفاده مفیدتر،بهتر و طولانی تری از ظروف خود داشته و از آشپزی با آنها لذت ببرید.

به مدیریت:محسن اسدی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

واشر تابه رژیمی

 

پوشش تفلون سبز روی قطعات صنعتی

 

 

 

ظروف چدنی , ظزوف تفلون , تعمیر و نوسازی انواع ظروف چدنی و تفلون در ملایر , زاگرس تفلون اسدی در ملایر , کاربرد ظروف تفلون , نگهداری مناسب از ظروف تفلون , تعمیر و نوسازی ظروف تفلون زاگرس در ملایر ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed