تهیه و توزیع مواد گالوانیزه و فلزات رنگی امیر احمدی

مواد گالوانیزه امیر احمدی ✳️

🛢 با کیفیت ترین و مناسب ترین قیمت انواع موادآبکاری ، اسیدها ، سیانورها 

🛢 به صورت سیار در سراسر تهران 

🛢 کیفیت و مشتری مداری 
فقط یک تماس 📞

فقط با یک تماس مشتری دائمی ما خواهید شد

۰۹۲۱۱۱۰۷۴۰۴
۰۹۳۵۸۸۱۷۲۸۸

⚙️ تهیه و توزیع مواد آبکاری

⚙️ تیم ما در خدمت شماست تا تمامی نیاز خود را در زمینه آبکاری بصورت یکجا و در اسرع وقت تهیه کنید

⚙️ تمامی مواد و تجهیزات مورد نیاز خود در زمینه آبکاری

⚙️ راه اندازی خطوط آبکاری و آموزش صفر تاصد رایگان همراه با پشتیبانی

⚙️ خرید و فروش مواد آبکاری و محصولات آبکاری

⚙️ انواع اسید و سیانور

⚙️ فروش مواد گالوانیزه و فلزات رنگی

⚙️ راه اندازی خطوط آبکاری و آموزش رایگان

تمامی محصولات پویاب فلز

 

⚙️ گالوانیزه کردن یکی از رایج ‌ترین روش‌ های محافظت از فلزات در برابر خوردگی است. فرآیند گالوانیزه کردن شامل ایجاد لایه ‌ای از فلز روی (Zn) بر سطح یک فلز پایه با ضخامت بیشتر، می باشد. وجود این لایه از آلیاژ روی، باعث محافظت از فلز پایه در برابر عوامل فرساینده در محیط اطراف آن خواهد شد. اگر به تابلو های علائم رانندگی یا لامپ‌ ها در خیابان توجه کرده باشید، حتما دیده‌ اید که بسیاری از آن‌ ها رنگ نقره‌ ای دارند. این رنگ در واقع همان لایه روی است.

⚙️ چرا فلزات را گالوانیزه می ‌کنیم؟

⚙️ پاسخ ساده به این پرسش این است که در واقع عملیات گالوانیزاسیون به فلزات خواص ضد خوردگی می‌ بخشد. اگر فرآیند گالوانیزه کردن بر روی سطح فلز انجام نشود، فلز با قرار گیری در معرض پیرامون خود مانند آب یا رطوبت اکسید شده و بسیار سریع ‌تر از روند طبیعی خود فرسوده خواهد شد. گالوانیزه کردن همچنین فلز را در برابر یک نوع خاص از خوردگی که خوردگی گالوانیکی (Galvanic Corrision) نام دارد محافظت می‌ کند. این نوع خوردگی زمانی اتفاق می‌ افتد که دو فلز با آرایش متفاوت الکتروشیمیایی در تماس با یکدیگر قرار گیرند و یک الکترولیت مانند آب شور نیز حضور داشته باشد.

⚙️ بسته به نوع ساختار اتمی دو فلز یکی از آن دو آند (قطب مثبت) و دیگری کاتد (قطب منفی) می‌ شود. یک فلز زمانی که آند باشد در مقایسه با زمانی که آند نیست و تنها است زودتر خورده می‌ شود همان ‌گونه که کاتد در مقایسه با روند طبیعی خوردگی دیرتر خورده می شود. از دیگر مزایای انواع گالوانیزه این است که جایگزینی مقرون‌ به ‌صرفه برای فلزاتی مانند فولاد استنیت ضد زنگ یا آلومینیم برای محافظت در برابر خوردگی می باشد.

 

 

🛢 انواع نیکل به قیمت روز موجود میباشد.
از جمله نیکل ژاپن، نروژ و اینکو

🛢 انواع شمش روی عیار بالا ۹۹:۹۹ و۹۹:۹۸ همه روزه به قیمت روز به صورت بندیلی و قالبی موجود میباشد. با آنالیز مناسب جهت آبکاری اسیدی و سیانوری و انواع کارهای ریخته گری.

🛢 سیانور مس کره ای اصل
در حلب های ۱۵ کیلویی
🛢 سیانور روی کره ای اصل در حلب های ۱۵ کیلویی
🛢 کلراید روی چینی به صورت کیسه های ۲۵ کیلویی و بشکه های ۵۰ کیلویی
🛢 نشادور تیانجین اصل چین به شرط کیفیت کالا و اصل بودن
🛢 نشادور ایرانی
🛢 اسید بوریک ترک
🛢 اکسید روی پارازینوکس
💥فروش ویژه 200 تن اکسید آهن💥
⚙️ روش ‌های گالوانیزه کردن

فرآیند گالوانیزه کردن به روش ‌های مختلفی انجام می‌ شود که در همگی آن‌ ها از فلز روی مورد استفاده قرار می گیرد. علت استفاده از روی در فرآیند گالوانیزه کردن این است که این فلز وقتی در تماس با بسیاری از انواع فلزات قرار می ‌گیرد تمایل به سمت آند بودن دارد. از آنجا که لایه روی موجود بر روی سطح فلز گالوانیزه شده، در تماس با فلز زیر خود معمولا آند می‌ شود باعث دیرتر خورده شدن فلز زیر خود (کاتد) خواهد شد. در ادامه به انواع فرایند گالوانیزه سازی اشاره می ‌کنیم.

⚙️ روش آبکاری گالوانیزه گرم

یکی از انواع گالوانیزه، روش غوطه‌ وری گرم (Hot-Dip Galvanizing) است که در آن فلز را در حوضچه‌ ای از روی مذاب فرو می‌ کنند. در فرآیند گالوانیزه کردن به این روش، ابتدا سطح فلز را یا به صورت دستی یا با دستگاه و یا به شیوه شیمیایی کاملا تمیز می‌ کنند تا مطمئن شوند که امکان برقراری پیوند قوی بین فلز و روی وجود دارد. سپس فلز را داخل یک حمام مذاب از روی داغ قرار می ‌دهند تا پیوند متالورژیکی بین دو فلز شکل گیرد.

روی به ‌کار رفته در اینجا دارای درجه ASTM B6 بوده که حداقل ۹۸ درصد خلوص دارد. گاهی ممکن است برخی از فلزات دیگر نیز اضافه شوند تا لایه گالوانیزه شده حائز برخی ویژگی‌ های خاص شود. دمای دیگچه روی بین ۴۳۸ تا ۴۶۰ درجه سانتی‌ گراد است، یعنی همان دمایی که در آن روی به حالت مذاب در می ‌آید.

قطعات استیل با زاویه وارد حوضچه روی شده، سپس زمان داده می شود که دمای استیل هم دمای حمام شود. وقتی واکنش هم‌ آمیزی آهن و روی کامل شد، قطعه استیل را از حوضچه خارج می کنند. مدت زمان این عملیات بسته به میزان ضخامت قطعه استیل معمولا کمتر از ۱۰ دقیقه طول می ‌کشد. تنها عیب این روش این است که در آن لایه نهایی روی در مقایسه با سایر روش ‌های گالوانیزه کردن ناموزون است.

🛢 اکسید روی سپیده مهر قم
🛢 اسید کرومیک ترک
🛢 سولفات نیکل بلژیک
🛢 کلراید نیکل فرانسه
🛢 انواع سیانور سدیم ها

 

مدیریت : آقای مصطفی امیر احمدی

 

 

 

آبکاری گالوانیزه چیست , ابکاری گالوانیزه سرد , خدمات گالوانیزه سرد در تهران , خدمات آبکاری گالوانیزه سرد , قیمت آبکاری گالوانیزه سرد , آموزش آبکاری گالوانیزه سرد , آبکاری گالوانیزه کروماته , آبکاری گالوانیزه گرم , گالوانیزه، گالوانیزه در تهران، مواد گالوانیزه ،مواد گالوانیزه در تهران، راه اندازی خطوط آبکاری، آموزش صفر تا صد ،خرید و فروش مواد و محصولات آبکاری، انواع اسید و سیانور، سیانور، اسید، فروش مواد گالوانیزه و فلزات رنگی، محصولات پویاب فلز ، انواع نیکل ژاپنی، انواع کارهای ریخته گری ،نشادور ایرانی، نشادور اصل چین، اسید بوریک ترک، فروش فروش ویژه ۲۰۰ تن اکسید آهن، گالوانیزه گرم، گالوانیزه گرم در تهران، گالوانیزه سرد، گالوانیزه سرد در تهران، اکسید سپیده مهرقم ،اسید کرومیک ترک، سولفات ،نیکل بلژیک ،کلراید، نیکل فرانسه، اکسید آهن، خدمات آبکاری ،آبکاری طلا، آبکاری طلا در تهران، آبکاری کروم،آبکاری کروم در تهران، آبکاری صنعتی، آبکاری فانتاکروم، سود، چربیگیر، اسید بوریک، قلع ،ضایعات فلزی ،خزانه بخارایی، نیکل مشکی، نمک ،ضایعات فلزی در تهران ،قلع در تهران، خرید مواد گالوانیزه فروش، مواد گالوانیزه، مواد آبکاری امیر احمدی در تهران، آموزش صفر تا صد آبکاری، تجهیزات آبکاری،محصولات آبکاری با بهترین برند،

 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed