تولیدکننده سینک گرانیتی پریما

✅ تولیدکننده سینک گرانیتی در آذربایجان شرقی

✅سینک گرانیتی چیست؟

یک سینک‌ گرانیتی از ترکیب خاک گرانیت با رزین آکرلیک ساخته میشود. بیشتر تولیدکنندگان سینک‌های کامپوزیتی حدود ۸۰ درصد گرانیت و ۲۰ درصد رزین آکرلیک در ترکیب آنها استفاده میکنند. محصول نهایی تولید شده همان ویژگی‌های خالص گرانیت را دارد اما مقاوم‌تر و ارزان‌تر و البته نگهداری آن راحت‌تر است.

بیشترین ماده‌ای که برای ساخت سینک‌های کامپوزیتی استفاده میشود گرانیت است اگر چه در ساخت سینک‌های کامپوزیتی در برخی موارد و توسط برخی از کارخانجات تولیدی، از کوارتز به جای گرانیت استفاده میشود.

✅ویژگی‌های ظاهری سینک‌های کامپوزیت گرانیتی

بر خلاف ظاهری که گرانیت طبیعی دارد، سینک‌های کامپوزیت دارای ترکیب رنگ بسیار یکنواختی هستند، گرچه همچنان جذابیت گرانیت طبیعی را حفظ کرده‌اند. سینک‌های کامپوزیتی گرانیتی ظاهری بسیار زیبا دارند که با بیشتر دیزاین‌ها و چیدمان‌های داخلی هماهنگی و تناسب دارند. بیشتر سینک‌های گرانیتی دارای ترکیب رنگ‌هایی متشکل از چندین رنگ متناسب با هم هستند.
به این نکته نیز توجه داشته باشید که از آنجایی که کارخانجات تولیدی سینک‌های کامپوزیت گرانیتی توجه زیادی به تناسب رنگ و مدل این سینک‌ها دارند، همواره محدوده‌ی وسیعی از انواع مختلف آن را به بازارهای هدفشان ارائه کرده‌اند.

✅انتخاب سینک گرانیتی برای دکوراسیون آشپزخانه

امروزه، سنگ‌های گرانیتی به سبب داشتن زیبایی و استحکام مناسب در صنایع مختلف مصارف متفاوتی دارند، از جمله در صنعت ساخت و ساز و دکوراسیون و … البته این سنگ‌های شکیل و چشم‌نواز در ساخت بخش‌های مختلف ساختمان به کار برده میشوند . یکی از مصارف سنگ گرانیتی استفاده به عنوان سنگ سینک ظرفشویی میباشد زیرا هم دوام بالایی دارد و هم به زیبایی و دیزاین آشپزخانه می‌افزاید.

✅فرق سینک گرانیتی با استیل

با توجه به اینکه امروزه در هنگام خرید سینک برای آشپزخانه در دوراهی انتخاب و خرید سینک گرانیت و سینک استیل قرار خواهید گرفت، بسیار مهم است تا فرق سینک گرانیتی با استیل را بدانید.فرق سینک گرانیتی با استیل در مقاومت و سختی را می توان به عنوان یک فرق سینک گرانیتی با استیل مطرح کرد. سینک های گرانیتی دوام بالایی دارند و بسیار سخت هستند. در عوض سینک استیل سختی بالایی ندارد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در طول روز ظرف های زیادی را کثیف کرده و چندین بار شست و شو در طول روز انجام می دهید، خرید سینک گرانیتی انتخاب بهتری برای شما خواهد بود. بعد از هر مهمانی و مراسمی که در خانه برگزار می کنید هم قطعا ظروف زیادی کثیف خواهند شد و نیاز به شست و شو خواهند داشت. در چنین حالتی خرید بهترین سینک گرانیتی بهترین انتخاب شما خواهد بود و با خیال راحت ظرف های کثیف را در سینک قرار دهید.

✅مزایای سینک گرانیتی

سینک‌های گرانیتی مزایای زیادی دارند. در برابر خراش آسیبی نمی‌بیند و برای استفاده روزانه مناسب هستند. بعضی از سینک‌ها لکه‌های آب را کامل نشان می‌دهند و بعد از مدتی جلوه‌ی روز اول خود را ندارند. سینگ های گرانیتی لکه‌های آب را نشان نمی‌دهند و بعد از استفاده طولانی، درخشندگی روز اول خود را دارند. از دیگر مزایای سینک‌های گرانیتی مقاوم بودن آنها در برابر دما و حرارت است، به طوری که اگر قابلمه را از روی گاز برداشته و روی سنگ گرانیت قرار دهید، هیچ مشکلی برای آن به وجود نمی‌آید و تا ۵۳۵ درجه فارنهایت را بدون هیچ مشکلی تحمل می‌کند و در برابر گرما تغییر رنگ نمی‌دهد. از دیگر مزایای این سنگ‌ها، می توان به مقاومت آنها در مقابل رسوب و املاح اشاره کرد.

✅نحوه‌ی تمیز کردن سینک‌های گرانیتی

تمیز کردن سینک‌های گرانیتی روش خاصی دارند. سینک‌های گرانیتی را می‌توان با آب و سرکه تمیز کرد. نسبت برابری از سرکه و آب را روی سینک ظرفشویی ریخته و با یک دستمال آن را تمیز کنید. همچنین سرکه باعث از بین رفتن میکروب‌های روی سینک نیز می‌شود، در آخر شیر آب را بر روی سینک گرفته و آن را آب‌کشی نمایید. برای تمیز کردن ذرات آهک روی سینک می‌توانید از جوش شیرین استفاده کنید. مقدار کمی جوش شیرین را روی سطح رسوبات آهکی ریخته و با یک دستمال آن را پاک کنید، در آخر سینک را آب‌کشی کرده و خشک نمایید. گرد و خاک بر روی سینک های گرانیتی نمی‌چسبد، به همین دلیل دیگر نیاز به تمیز کردن روزانه سینک از گرد و خاک نداریم.

به دلیل ارتباط مستقیمی که این وسایل با مواد غذایی دارند، می‌توانند میکروب‌ها را به‌راحتی به مواد غذایی منتقل کنند. به همین دلیل باید به نظافت سینک ظرف‌شویی در خانه توجه ویژه شود. سینک‌های گرانیتی دارای ماده ضد میکروبی هستند که مانع رشد باکتری در داخل سینک می‌شوند و میکروب و باکتری را به ماده غذایی انتقال نمی‌دهند. به دلیل اینکه این سینک‌ها تحت فشار بالایی از سنگ ساخته می‌شوند دارای طول عمر بالایی هستند و تا سال‌ها بدون تغییر شکل باقی می‌مانند.

مدیریت:آقای یکتاری

 

 

قیمت سینک گرانیتی فونیکس , سینک گرانیتی خوبه؟ , سینک گرانیتی ایرانی , بهترین مارک سینک گرانیتی , سینک گرانیتی ارزان , سینک گرانیتی نی نی سایت , سینک گرانیتی شارک , قیمت سینک گرانیتی کن , 

 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed