شوینده خودرو،مایع رادیاتور،شیشه شوی،آب باطری

?تولید انواع شوینده خودرو

? آب باطری

باطری اسیدی – سربی معمولی حاوی مایعی است که در واقع نوعی الکترولیت است. این الکترولیت، مخلوطی از اسید سولفریک و آب است. در شرایط عادی، باتری فقط آب خود را به صورت گاز هیدروژن و اکسیژن از دست می‌دهد. در حین کار، آب دچار تغییرات شیمیایی شده و به گازهای هیدروژن و اکسیژن تجزیه می‌شود. این گازها با از باطری تبخیر می‌شوند و با گذر زمان، سطح آب باطری کاهش می‌یابد. کاهش سطح آب باطری موجب می‌شود که صفحات دیگر با آب پوشیده نشوند. برای این که باطری عملکرد باطری در حالت کارآمد خود باشد، باید آن را با آب مقطر پر کنید و البته فقط در صورت لزوم، اقدام به افزودن آب باطری کنید.

?مایع رادیاتور

رنگ آب رادیاتور هیچ گونه خاصیتی ندارد باور اشتباهی که فکر می‌کنند هرچه آب رادیاتور پر رنگ تر باشدخوب است ذهنیت اشتباه است آب رادیاتور بایدمقطر باشد.یعنی فاقدهرگونه املاح و موادمعدنی که حتما باید به پکیجی از موادشیمیایی که به آن ضد یخ و ضدجوش گفته می‌شود با نسبت درصدی باهم ترکیب شوند.

?مشخصات شیشه شوی استاندارد

یک محصول استاندارد دارای ظاهری شفاف است. نقطه انجماد آن بستگی به نمونه‌ای که برای استفاده در تابستان یا زمستان طراحی شده، میان منفی ۵ تا منفی ۲۵ درجه سانتیگراد در برابر سرما مقاوم است و هنگام استفاده روی شیشه خودرو، به هیچ عنوان ایجاد کف نمی‌کند. چنین محصولی درون خود ذرات معلق ندارد، بوی خوشایندی دارد و هنگام استفاده روی رنگ خودرو ایجاد لکه نمی‌کند. مهم‌تر از همه بهتر است موقع خرید به مشخصات روی بسته دقت بیشتری کنید و اگر روی آن کلمه «عاری از متانول» یاد نشده است، برای قطعات سیستم برف پاک کن و رنگ خودرو خود ارزش قائل شوید و از خرید آن جلوگیری کنید، چون که یک شیشه شوی متانولی، هم به خودرو شما آسیب می‌رساند و هم ممکن است موجب مسمومیت‌های جدی شود.

به مدیریت:عبدالحمید محمدی

 

 

 

 

 

مایع شوینده خودرو , آب باطری , مایع رادیاتور , تولید انواع شوینده‌‌‌های خودرو در تهران , شرکت لیدوما صنعت پرشین در تهران , مایع شیشه شوی خودرو , قیمت آب رادیاتور در تهران , تولیدکننده شوینده‌‌‌های خودرو لیدوما صنعت پرشین در تهران , کاربرد انواع مایع شوینده خودرو ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed