ساخت و راه اندازی کوره‌‌‌های آجرپزی،تراشکاری و جوشکاری قطعات ماشین سازی بهراد صنعت در اصفهان

✨ساخت و راه اندازی انواع نوار نقاله،نوار آجر بارکنی و ساخت خوشکن تونلی

✨برش گروهی انواع دستگاه‌‌‌های کوره

شماره‌‌‌های تماس:
09132151784
09130801784

✨مخلوط کن ساده و وکیوم دار

✨راه اندازی خط کامل کوره آجرپزی

✨آسیاب و سوخت پاش

✨میز انتظار دو کالسکه

✨میز انتظار خشت

✨خوشکن تونلی

🔴کوره‌‌‌های آجر پزی

🔷برای تهیه آجر باید در ابتدا خاک رس آن تهیه شود و بعد از اینکه عملیات مورد نیاز روی آن انجام شد خشت خشکی بدست می‌آید که این خشت‌ها را درکوره‌‌‌های آجر پزی می‌چینند تا پخته شوند و آجر بدست آید.

🔷برای درست کردن آجر، پس از اینکه خاک رس مورد نیاز جهت تهیه آجر آماده و به کارخانه انتقال داده شد باید آب شیمیایی آن گرفته شود بطوریکه خشت بدست آمده دارای استقامت شود و بتواند نیروی فشاری زیادی را تحمل کند که این عمل توسط حرارت بالا انجام می‌شود.

🔷در مرحله بعدی زمانی که آب فیزیکی خشت بدست آمده خشک شد آنها را با فاصله از یکدیگر در کوره‌‌‌های آجرپزی می‌چینند تا براحتی هوا، شعله و گاز از میان )آنها عبور کند و همه جای خشت‌ها بصورت یک دست پخته و آجر تولید شود.

🔴انواع کوره آجرپزی
🔸کوره آجرپزی با آجر و آتش ثابت یا کوره تنوره ای:

درون این کوره‌ها تنور گشاد و کوتاهی وجود دارد که آجرها بصورت دایره‌ای و با فاصله از یکدیگر درون آن چیده شدند یک برج تشکیل می‌شود که آتش درون آن سبب پخته شدن آجرها می‌شود. کوره‌‌‌های تنوری انرژی فراوانی را به هدر می‌دهند و بصورت مداوم کار نمی‌کنند بنابراین پس از تبدیل شدن خشت‌ها به آجر سر کوره را باز می‌کنند تا آجرهای درون کوره سرد شوند.حرارت درون کوره تنوری از بالا به پایین زیاد می‌شود بنابراین جنس آجرها بدلیل اینکه در ردیف‌‌‌های مختلف چیده می‌شوند با یکدیگر متفاوت است.

🔸کوره آجرپزی با آجر ثابت و آتش رونده یا کوره هوفمان:

کوره‌‌‌های هوفمان توسط فردی به نام Friedrich Hoffmann ساخته شد و از آنجایی که این کوره‌ها بشکل حلقه ای بود به آنها کوره حلقه ای هوفمان می‌گفتند البته لازم به ذکر است که فقط در ابتدا این کوره‌ها را به شکل دایره می‌ساختند اما اکنون به شکل حلقه دراز می‌سازند. این نوع کوره‌ها پیوسته هستند و گرمای موجود در آنها کمتر به هدر می‌رود. آجرها در طول کوره ریخته میشوند و برای پخته شدن آنها، آتش را متحرک می‌کنند.

🔸کوره آجرپزی با آجر رونده و آتش ثابت یا کوره تونلی:

این کوره‌ها حالت مکانیزه ای دارند. عملکرد این کوره‌ها همانند تونل خشت خشک کنی است در وسط این کوره‌ها یک تونل آتش داریم که با گاز ایجاد می‌شود و آجر نپخته از راه ورودی وارد کوره شده و آجر پخته شده از راه خروجی خارج می‌شود. کوره‌‌‌های تونلی پیوسته هستند و انرژی خیلی کمی‌در آنها به هدر می‌رود.

به مدیریت:اکبری

 

ماشین سازی بهراد صنعت در اصفهان , راه اندازی کوره‌‌‌های آجرپزی در اصفهان , خشک کن تونلی , انواع کوره آجرپزی , مخلوط کن ساده و وکیوم دار , ساخت و راه اندازی نوار خاک , آسیاب و سوخت پاش , میز انتظار خشت , کوره تراشکاری و جوشکاری , تولید دستگاه‌‌‌های برش آجر در اصفهان , قطعات و لوازم یدکی بهراد صنعت در اصفهان , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed