خشک خوراک بهشت

تولید محصولات خشک با دستگاه‌های تمام اتوماتیک با حرارت غیر مستقیم بدون مواد افزودنی

چیپس میوه در بسته های کوچک و بزرگ جایگزین خوب برای تنقلات سورخ شدنی مانند چیپس سیب زمینی پفک وغلات فرآوری شده

خانواده‌ها سلامت بامحصول طبیعی

مدارس رستورانها شیرینی فروشی ها آجیل فروش ‌ها هتل ها مراکز اقامتی وغیره سفارشی سازی محصول با نام وبرند آنها امکان پذیر می باشد

صیفیجات مانند پیاز سیر وغیره این محصولات باکمترین روغن(۱۰درصد) و کمترین حرارت(پخت سریع در کمترین زمان)به همین دلیل این محصولات همه جنبه رژیمی (روغن بسیار کم)برای پخت پز سریع (پخت در دقایق اولیه) مناسب برای پخت پزهای بزرگ وسریع بدلیل حذف مرحله پست کندن وسرخ شدن(مراسم بزرگ ٫تهیه غذا رستورانها وغیره)

به مدیریت آقای کشاورزی

*************

خواص مصرف میوه های خشک

استفاده از میوه‌های خشک می‌تواند از دور ریز شدن میوه‌هایی که در آستانه خرابی و گندیدگی قرار دارند جلوگیری کند. با این کار علاوه بر جلوگیری از اسراف به منبع مهمی از مواد معدنی دیگر دست می‌یابیم. میوه‌های خشک ماندگاری طولانی دارند و در صورت دسترسی نداشتن به میوه تازه می‌توانند تا حدی جانشین آنها شوند.

میوه‌های خشک طعم خوبی دارند و می‌توان به جای تنقلات نامفیدی مثل چیپس و پفک از آنها به عنوان نیم‌وعده غذایی برای کودکان استفاده کرد. حمل و نقل این میوه‌های خشک برای کودکان آسان است. ظاهر زیبا و رنگ‌های گوناگون این میوه‌ها باعث جلب‌توجه و برانگیختن اشتهای کودکان می‌شود.

برای خشک کردن میوه‌ها دو روش وجود دارد یکی از طریق دستگاه‌های خشک کردن سبزیجات و میوه‌ها که در اندک زمانی به میوه خشک دست پیدا می‌کنیم و دیگری از روش طبیعی یعنی خشک کردن میوه‌ها روی شوفاژ یا حتی روی میز آشپزخانه.
البته این کار در فصل زمستان امکان‌پذیر است اما در فصل تابستان ممکن است میوه‌ها قبل از خشک شدن گندیده شوند.اگر همیشه ظرفی پر از میوه خشک روی میز داشته باشیم، به تنظیم وزن خود نیز کمک می‌کنیم.جدا از تمام مواردی که برشمردیم، خشک کردن میوه زنده نگه داشتن رسمی باستانی نیز هست.

ساعات کار

شنبه

9 صبح الی 20 شب

یک‌شنبه

9 صبح الی 20 شب

دوشنبه

9 صبح الی 20 شب

سه‌شنبه

9 صبح الی 20 شب

چهارشنبه

9 صبح الی 20 شب

پنج‌شنبه

9 صبح الی 20 شب

جمعه

-

آدرس

آدرس:

قم، جمکران

تلفن:

ارزیابی شما از این مجموعه

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields