تولیدی روشویی کابین دار pvc مروارید صدف

اعطای نمایندگی فروش در شهر‌‌‌های فاقد نمایندگی

? شرکت کارخانجات تولیدی روشویی مروارید صدف پیشگام در صنعت چینی بهداشتی کشور است که با بکار گیری دانش فنی روز، مواد اولیه مرغوب، سیستم‌‌‌های کنترل کیفیت جامع TQM و همچنین با برخورداری از تکنولوژی به روز دنیا در زمره بزرگترین تولیدکنندگان چینی بهداشتی مطرح بوده بگونه ای که در حال حاضر توانایی تولید بیش از ۱۲ هزار تن در سال را دارد. این شرکت همراه با گذر زمان توانسته تولیدات خود را از نظر کمی‌و کیفی افزایش داده و مرزهای تولیدات ملی را پشت سر گذارد.

? شرکت تولیدی روشویی مروارید صدف، مفتخر به اخذ گواهینامه‌‌‌های بین المللی (ISO 9001، OHSAS 18001، ISO 14001 )، استاندارد CE اروپا و پیاده سازی سیستم IMS گردیده است.

? ما در شرکت تولیدی روشویی مروارید صدف همواره سعی نموده ایم با نوآوری، ارتقا، کیفیت و رعایت صرفه جویی در مصرف عنصر گرانبهای آب در طراحی محصولات و ارائه خدمات مطلوب، ضمن پاسخ شایسته به اعتماد مشتریان ارزشمند خود، بهداشت، سلامتی و آرامش را برای ایشان فراهم آوریم. لذا در راستای پیگیری ماموریت و اهداف سازمانی، احترام به ارزشهای انسانی ( تعهد، صداقت، مشتری مداری، عملگرایی و حفظ محیط زیست) را سرلوحه اقدامات سازمان قرار داده و همواره با تلاش و تداوم نوآوری، پیوسته درصدد ارتقاء استاندارد‌‌‌های موجود صنعت چینی بهداشتی ایران در سطح بین المللی می‌باشیم

مدیریت:آقای رسولی

شماره تماس:

09144475103

09141482416

04433821141

 

تولیدی روشویی مروارید صدف در ارومیه , تولیدی روشویی مروارید صدف , تولیدی روشویی در ارومیه , تولیدی روشویی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed