تولیدی هنر سنگ ترنج

🔻مجتمع تولیدی و فرآوری صنایع سنگ ترنج با بیش از یک دهه تجربه تولید سنگ‌‌‌های ابزاری، سر ستون‌ها، پایه ستون‌ها، نرده و گوی‌‌‌های سنگی، ابزار‌‌‌های سی ان سی و پروفیلی و همچنین انواع گلدان‌ها، کتیبه‌ها جهت برداشتن گامی‌کوچک برای ارتقاء صنعت سنگ و ایجاد تحول در حوزه نما ساختمان و ایجاد جلوه‌‌‌های بصری تاسیس  و به بهره برداری رسید.

⚡️پایه ستون سنگی

✳️پایه ستون سنگ حجاری شده ای می‌باشد که در زیر ستون‌های سنگی در نماهای سنگی کلاسیک یا رومی‌استفاده می‌شود. طبق روش ابزاردهی سنگی، بالای ستون و نیز پایین ستون‌ها ابزار دهی انجام شده و موجب افزایش زیبایی و قالب طرح می‌شود. ارتباط ستون‌های ابزار خورده بدون سطح پایین باعث ایجاد جای خالی شده و با قراردهی پایه ستون سنگی این جای خالی پر شده و طراحی تکمیل می‌شود. پایه ستون‌ها قسمتی مهم برای جذابیت بخشیدن به زیبایی و ظاهر ستون محسوب می‌شود و جنس سنگ استفاده شده در آن به دلیل تحمل وزن ستون و سر ستون بسیار اهمیت دارد.

✳️پایه ستون‌های رومی‌با هنر و خلاقیت طراح معمار از شکل‌‌های ساده تا پیچیده ساخته می‌شوند. طراح نمای رومی‌بعضی مواقع با حذف شکل هندسی پایه‌ها، ستون‌های بدون پایه ستون را طرح زده و از پایین تا بالا تنها بدنه اصلی ستون وجود خواهد داشت.

⚡️گوی سنگی

✳️گوی سنگی یکی از مصنوعات سنگی است که به دلیل طرح طبیعی و خاص آن از زیبایی خاصی برخوردار است. همچنین به واسطه ساب بسیار براق و سطح صیقلی آن زیبایی منحصر به فردی را ایجاد میکند.

🔴کاربرد گوی ها

🔹کاربرد این گوی‌ها به عنوان بخشی از آب نما سنگی و یا قرار گرفتن بر روی پایه ابتدایی نرده‌‌‌های سنگی است. البته به دلیل زیبایی آن ممکن است در قالب‌‌‌های دیگر استفاده گردد که این کاربرد‌ها را میتوانیم در دسته کاربردهای خلاقانه از گوی قرار دهیم.

⚡️نرده سنگی

✳️نرده سنگی مانند آجر، سیمان و … جز اجزای اصلی ساختمان‌ها می‌باشد، این نرده‌ها برای نمای ساختمان، راه پله‌ها و طراحی دکوراسیون خانه تان می‌باشد.نرده‌‌‌های سنگی می‌توانند از جنس سنگ‌‌‌های طبیعی و سنگ‌‌‌های مصنوعی باشند همچنین شکل آنها نیز متفاوت و می‌توانند به صورت چهارگوش یا گرد، مدل رومی‌کلاسیک، طرح تیتان، طرح آریو، طرح ژاکلین، طرح رایمون، طرح زمرد و … و دارای جنس متفاوت مانند سنگ‌‌‌های تراماربل، تراورتن، مرمریت و … باشند.

✳️نرده سنگی نسبت به سایر حفاظ‌ها محبوبیت بیشتری دارد زیرا سنگ‌‌‌های طبیعی با داشتن تنوع در رنگ و نقش‌‌‌های طبیعی زیبایی خاصی دارند و همه ی افراد با همه ی سلیقه‌ها جذب آن می‌شوند و باعث ایجاد حس آرامش در ذهن بیننده‌ها می‌شود. نرده‌‌‌های سنگی برای استفاده در راه پله ها، بالکون ها، تراس، پشت بام و … بسیار مناسب می‌باشند.

به مدیریت: فرخ اجباری

کتیبه، براکت نما رومی‌، سی اِن سی، CNC، هنر ابزار‌‌‌های پیشرفته و بروز
گروه تولیدی هنرسنگ ترنج
تراش کاری تخصصی
تولید انواع کتیبه، براکت نما رومی‌، سی اِن سی، CNC
جهت ارتباط با ما میتوانید با شماره تلفن و واتساپ
09126193010
یا ای دی تلگرام
toranjstone
یا ای دی اینستاگرام
@toranjston
در ارتباط باشید

🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸

روشویی
گروه تولیدی هنرسنگ ترنج
تراش کاری تخصصی
تولید انواع طرح‌‌‌های روشویی
🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸
نرده صراحی گرد، صراحی چهارگوش، صراحی طرح چوب، صراحی مرمریت، صراحی تراورتن، استارتر
گروه تولیدی هنرسنگ ترنج
تراش کاری تخصصی
تولید انواع نرده صراحی گرد، صراحی چهارگوش، صراحی طرح چوب، صراحی مرمریت، صراحی تراورتن، استارتر

🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸

پایه سنگی آیفون
گروه تولیدی هنرسنگ ترنج
تراش کاری تخصصی
تولید انواع پایه‌‌‌های شیک و مجلل آیفون

🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸

شومینه
گروه تولیدی هنرسنگ ترنج
تراش کاری تخصصی
تولید انواع طرح‌‌‌های شومنه

 

 

تولیدی هنر سنگ ترنج در مازندران , صنایع سنگ ترنج   ,  سر ستون ,  پایه ستون , نرده سنگی , گوی سنگی , ابزار سی ان سی ,  گلدان سنگی، کتیبه سنگی  , روشویی , نرده  , نرده صراحی , صراحی  , طرح چوب , صراحی مرمریت , شومینه   صراحی طرح چوب , صراحی تراورتن , استارتر , ستون , آیفون , پایه آیفون , سر ستون , پایه ستون , ستون طرح رومی‌, کتیبه  , براکت  , براکت نما رومی  , سی ان سی , سنگ , نما , پیکر تراش , سنگ حجمی‌, نما رومی‌, طرح کلاسیک , سنگ مرمر  سنگ مرمریت , سنگ تراورتن ,  سنگ ترنج , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed