Address & Contact

Our Address

زنجان،سایت کارگاهی،دانش یک،پلاک279

Telephone

تولیدی چاقو مهدی آهنگری

🔴تولید انواع چاقو با بهترین کیفیت

❇️شاید برایتان جالب باشد که بدانید شهر زنجان یک پایگاه بزرگ و حرفه ای ساخت سلاح در دوران هخامنشیان بوده است، که در آن زمان سلاح‌‌‌های مورد نیاز سربازان برای جنگ و دفاع از کشور را تامین می‌نموده. این در حالی است که هم اکنون نیز چاقو جزو صنایع دستی این شهر بوده و استادکاران مشغول به این حرفه، چاقو‌‌‌های بسیار مرغوب و با کیفیتی را از صفر تا صد طراحی و تولید می‌کنند.

🔷انواع چاقو

🔸چاقو سرآشپز راسته ای

🔪 این نوع چاقو، یک چاقوی همه کاره آشپزخانه به حساب می‌آید که می‌توانید با استفاده از آن به برش و خرد کردن گوشت، سبزیجات، میوه و سایر مواد غذایی بپردازید. در این نوع چاقو‌ها معمولا قسمت اصلی تیغه صاف بوده و به صورت کامل بر روی تخته برش می‌نشیند و با این کار برش‌‌‌های سریع و دقیقی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

🔪 تیغه این نوع چاقو‌ها بسته به مدل‌‌‌های مختلف، می‌تواند از فولاد و یا استیل ساخته شده باشد که در هنگام خرید باید به آن توجه نمایید.

🔸چاقو پوست کنی و سلاخی

🔪 یکی دیگر از انواع چاقو‌‌‌های زنجان، چاقو سلاخی می‌باشد. همان طور که از نام این گونه چاقو‌ها نیز پیداست، از آن‌ها برای ذبح و جدا کردن پوست حیوانات استفاده می‌شود. این نوع چاقو‌ها برای جلوگیری از پارگی و زخمی‌شدن پوست حیوانات به گونه ای ساخته می‌شوند که قسمت نوک آن‌ها تیز نبوده و از این جهت، برای جدا کردن سریع و بدون عیب و نقص پوست حیوان به قصاب‌ها کمک می‌کنند.

🔪 این نوع چاقو‌ها معمولا” از فولاد ساخته شدن و در صورت تماس طولانی مدت با رطوبت و آب زنگ می‌زنند، بنابراین بهتر است برای جلوگیری از خراب شدن و زنگ زدن چاقو، پس از استفاده آن را کاملا” تمیز و خشک کرده و کمی‌سطح تیغه آن را چرب نمایید.

🔸چاقو تاشو چوپانی

🔪 این نوع چاقو را می‌توان یک چاقوی سفر دانست که کاربرد گسترده ای دارد. از این چاقو می‌توانید برای برپاکردن کمپ، درآوردن دارو‌‌‌های گیاهی از زمین و حتی ذبح کردن حیوانات کوچک مثل: مرغ و… استفاده کنید. این نوع چاقو، همان طور که از نام آن پیداست به صورت تاشو بوده و به همین دلیل به راحتی قابل حمل می‌باشد.

به مدیریت:مهدی آهنگری

 

 

 

 

چاقو , انواع چاقو , چاقوی زنجان , تولیدی چاقو در زنجان , تولیدی چاقو مهدی آهنگری در زنجان , قیمت انواع چاقو در زنجان , کاربرد انواع چاقو , چاقو سلاخی , چاقو تاشو , چاقو آشپزخانه , چاقو میوه خوری , ساطور , صنایع دستی زنجان , چاقوی زنجان ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed