تولید کود گرانوله ورمی کمپوست بستر کشت السانا

? تولید انواع سایزهای مختلف خاک برگ و کود

? کود گرانوله ورمی کمپوست

? خاک کوکوپیت کاکتوس

? بستر کشت پرلیت پوکه

?خاک برگ

?انتخاب خاک مناسب جهت رشد و سلامتی گیاه بسیار مهم می باشد. نوع خاک و اجزای تشکیل دهنده آن بستگی به نوع گیاه دارد. خاک برگ یکی از خاک های ارگانیک می باشد که از روی هم جمع شدن، انباشته شدن و پوسیدگی دمبرگ های درختان، چمن های قیچی شده و … به وجود می آید. خاک برگ به دلیل سبک و قابل نفوذ بودنش، تهویه کننده بسیار با ارزشی برای خاک به حساب می آید و بستری مناسب جهت رشد گیاهان زینتی فراهم می آورد.

?خاک برگ ها انواع مختلفی داشته که به لحاظ خواص فیزیکی و شیمیایی متفاوت می باشند. در واقع تفاوت در انواع مختلف خاک برگ ها ناشی از متفاوت بودن نوع گیاهی است که از برگ آن، خاک برگ تهیه شده است.

?فوابد خاک برگ

? خاک برگ قابلیت نگهداری رطوبت در خود را دارد.
? این نوع از خاک از زهکشی خوب مناسبی برخوردار می باشد.
? خاک برگ باعث سبک شدن و قابل نفوذ شدن خاک می گردد.
? خاک برگ تهویه کننده خاک محسوب شده و از بهم چسبیدگی ذرات خاک جلوگیری می کند.
? خاک برگ از آبشویی، شور شدن خاک و از دست رفتن مواد مغذی آن جلوگیری می کند.
? این نوع از خاک باعث افزایش مقاومت گیاه در برابر آفات و عوامل بیماری زای خاک می شود.

?کود گرانول

?کود گرانول یا خشک یک نوع کود است که در قالب های کود خشک، خوشه ای، مایع و یا ضد پودر عرضه می شود.اکثر فروشگاه های محصولات باغداری انواع مختلف کود گرانول را همراه با مجموعه ای از فرمول های تولید شده آن عرضه می نمایند.

?البته می توان این نوع کود را به روش طبیعی نیز تهیه نمود.این کار به راحتی با جمع آوری موادی مانند کمپوست، کود و دیگر مواد در دسترس انجام می پذیرد و سپس با ایجاد گلوله هایی از مواد جمع آوری شده می توان از آن ها در باغبانی استفاده نمود.

به مدیریت:عبداله قره داغی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کود , انواع کود , خاک برگ , فواید خاک برگ , تولید انواع خاک برگ در کرج , کوکوپیت , پرلیت پوکه , تولید کود گرانوله ورمی کمپوست , بستر کشت السانا , خاک کاکتوس , انواع بستر کشت , قیمت انواع خاک برگ در کرج , ورمی کمپوست ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed