تولید انواع درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی گروه ساختمانی کبیر

♻️ درب و پنجره شیشه دوجداره، یو پی وی سی، آلومینیوم 

💠 گروه ساختمانی کبیر💠 

♻️ این برند در ایران فعالیت خود را همزمان در فرآوری محصولات صنعت ساختمان آغاز نمود و با توسعه فعالیت شرکت در زمینه تولید محصولات، شرکت، اقدام به تاسیس کارخانه تولید درب و پنجره upvc و همچنین تولید شیشه‌‌‌های دو جداره نمود.

♻️ از جمله نکاتی که گروه ساختمانی کبیر را از سایر شرکت‌‌‌های تولید کننده درب و پنجره upvc متمایز می‌نماید، فرایند تولید و نصب دقیق و استاندارد می‌باشد که این فرآیند در پازل ستاپ با دقت و وسواس بسیار انجام می‌پذیرد.

♻️ گروه ساختمانی کبیر در تولید و نصب این محصول سالهاست پروسه بسیار دقیقی را داشته و همواره سعی در بالا بردن دقت و کیفیت تولید و نصب درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی دارد.

♻️ خدمات و مشاوره حرفه ای و کارساز تیم تخصصی گروه ساختمانی کبیر همواره منافع مشتری را در اولویت قرار می‌دهد. چراکه سود شرکت در حفظ منافع مشتریان خود دنبال می‌شود.

♻️ بزرگترین سرمایه این گروه، رضایتمندی کارفرمایان می‌باشد بدرستی که مشتریان خود، بزرگترین راهبران تولید کالا و خدمات می‌باشند و این چنین است که ما همچنان پایدار و خدمتگذاری امین و صادق در صنعت ساختمان مانده ایم.

مدیریت:آقای امیر قادی 

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

قیمت پنجره یو پی وی سی , ابعاد پنجره یو پی وی سی , معایب پنجره یو پی وی سی , قیمت درب یو پی وی سی طرح چوب , قیمت درب یو پی وی سی دستشویی , درب ورودی ساختمان یو پی وی سی , قیمت هر شاخه پروفیل یو پی وی سی , قیمت پنجره یو پی وی سی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed