Address & Contact

Our Address

تهران،شهرک صنعتی چهاردانگه،خیابان 19،پلاک 22

تولید تجهیزات صنعتی و خدمات قطعه سازی رادنیک صنعت در تهران

❇️فرایند تراشکاری

🔷فرایندهای تراشکاری عموما با دستگاه تراش انجام می‌شوند که یکی از قدیمی‌ترین و پرکاربردترین ابزار‌ها می‌باشد تراشکاری به چهار صورت انجام می‌شود. این چهار روش عبارتند از: تراشکاری استوانه‌ای، تراشکاری مخروطی، بازرسی جوش و شیار خارجی.

🔷این عملیات می‌تواند شکل‌‌‌های مختلفی از مو.اد مثل سیلندر، مخروط، منحنی یا شیار بوجو آورد. در حالت کلی از وسایل برشی ساده تک نقطه ای استفاده می‌شود.

❇️قطعات تراشکاری

🔸این قطعات دارای مقاطع ای به شکل دایره هستند مثل میل‌‌‌های ساده و غیره ساده، همچنین میله هایی پیچ شده، پولکها، بوش‌ها و چیزای از این قبیل می‌باشد. که قطعه‌‌‌های اصلی ماشین و وسایل فنی را شامل می‌شوند. تعداد زیادی از وسایل‌ها مثل تیغه فرز، مته‌ها، برقوها، قلاویز‌ها هم مقاطع گرد را دارند.

🔸بنابراین مواد استعمال خاصی که قطعات تراشکاری باید داشته باشند آنها از موارد مختلفی مثل فولاد، چدن، برنز، برنج، مس، فلزات سبک، چوب یا مواد مصنوعی و موادی مثل این مواردی که نام برده شده ساخته می‌شود. همچنین وضعیت صفحات خارجی قطعات تراشکاری متفاوت است.

🔸فرم‌‌‌های قطعات تراشکاری از طریق یک سری کارهای مختلف ساخته شده که کاربردهای متفاوتی هم دارد. و تراشیدن قطعات به دو دسته تراشه خارجی و داخلی تقسیم می‌شوند.

🔴تراشه ی خارجی

قطعات استوانه ای شکل از طریق تراشیدن طول و عرض، این قطعه‌‌‌های مخروطی شکل از طریق مخروط تراشی و بالاخره قطعه‌‌‌های فرم دار با فرم تراشی و پیچها با پیچ تراشی درست می‌شود.

🔴تراشه ی داخلی

متداولترین ماشین‌‌‌های تراشکاری همان ماشین تراش معمولی یا تراش مرغک دار است. انواع مختلف کارها را چرخکاری کرده و ماشین‌‌‌های تراش را به گروه مختلفی دست بندی کرده اند.

❇️دستگاه تراشکاری cnc چیست؟

🔸دستگاه تراشکاری cnc ماشین ابزاری هست که برای تراشیدن و شکل دادن به قطعات چوبی و فلزی عموما استفاده می‌شود. بخاطر تولید اقتصادی با دقت بالا و همچنین کیفیت دستگاه تراش را در فرم‌ها و شکل‌‌‌های متفاوت میسازند بیشتر قطعات ماشین آلات دارای مقاطع دایره ای هستند و امکان تولید با ماشین تراش وجود دارد. از طرف دیگر قیمت ارزانی داشته و سرعت بالای تراشکاری نسبت به دیگر روش‌ها بکار بردن ماشین تراش یک روش استاندارد در این صنعت می‌باشد.

به مدیریت:حمید نصیری نیا

 

 

 

تراشکاری , تولید انواع قطعات خودرو و صفحات تراشکاری رادنیک صنعت در تهران , قطعه سازی در تهران , تولید تجهیزات صنعتی در تهران , خدمات قطعه سازی رادنیک صنعت در تهران , انواع دستگاه‌‌‌های تراشکاری , تراشه ی خارجی , تراشه ی داخلی , قطعات تراشکاری ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed