ریختگری برادران وفایی

?تولید انواع لقمه آسانسور مارک دار طرح ABS

?تولید و خرید و فروش انواع کرپی

?تولید انواع وزنه آسانسور

?در ریخته گری برادران وفایی انواع سفارشات با جدیدترین تکنولوژی پذیرفته می شود.

❇️لقمه آسانسور چیست؟

لقمه آسانسور یکی از قطعات مهم در آسانسور است. این قطعه بر خلاف ظاهر ساده و کوچکی که دارد، در انواع مختلفی ساخته می شود و نقش مهمی را در خصوص ثابت ماندن و محکم شدن اجسام نگهدارنده را به هم ایفا می کند. به طور مثال هنگام استفاده از لیمیت سوئیچ از همین لقمه ها برای ثابت نگه داشتن بازو یا دسته (اهرم) نگه دارنده سنسور شالتر پروانه ای به ریل آسانسور استفاده می شود.

❇️انواع لقمه آسانسور

به طور کلی می توان لقمه ها را به دو دسته تقسیم بندی کرد؛ لقمه پرسی و قالبی. لقمه ها از جنس فولاد یا چدن هستند .

❇️نصب لقمه آسانسور

?برای نصب شما ابتدا می بایست براساس ریلی که در چاه آسانسور دارید و طریقه مهار آن، براکت و بست مورد نظرتان را سفارش دهید. معمولا سه نوع لقمه A11 و A13 و A17 لقمه های رایجی اند که مثلا از لقمه a11 برای ریل T50 ,T 70 اسفاده می شود و مقدار گشتاور مهره های اتصال لقمه نگهدارنده ریل ۲۵(Nm) می باشد.

?برای نصب لقمه شما باید براکت را نصب کنید، سپس بست چدنی را در روبروی سوراخ پیچ براکت قرار دهید. سپس پیچ مورد نظر بست را به داخل بندازید و سپس یک لاتون (جهت تنظیم فواصل) یک واشر تخت و یک واشر فنری و سپس مهره مورد نظر پیچ را به داخل آن می اندازید و آن را محکم می بندید و دقت کنید که لقمه به صورت صاف و به دور از هرگونه کجی قرار گرفته باشد.

به مدیریت:قاسم وفایی

 

 

 

آسانسور , تولید انواع لقمه آسانسور در ورامین , لقمه ریل آسانسور چیست , کاربرد لقمه آسانسور , تولید انواع وزنه آسانسور , ریخته گری برادران وفایی در ورامین , تولید انواع لقمه آسانسور مارک دار ABS  , تولید انواع لقمه آسانسور وفایی در تهران ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed