تولید روکش صندلی خودرو پرنیان

🔸تودوزی ماشین

🔸دیزاین کامل ماشین

🔸تک دوزی

⭕️روکش صندلی چیست . چه کاربردی دارد ؟

روکش صندلی یکی از تزئینات داخلی ماشین می باشد که با توجه به رنگ ماشین می توان خریداری کرد و سبب راحتی سرنشینان خودرو و زیبایی و سلامتی بیشتر خودرو می شود و بر دمای داخل خودرو نیز تاثیر می گذارد .. روکش صندلی خودرو تنوع گسترده ای دارد و انتخاب آن نیز سلیقه ای می باشد . یکی از مواردی که باعث زیبایی خودرو می شود روکش صندلی خودروها است که نه تنها باعث زیبایی می شود بلکه از روکش اصلی صندلی نیز محافظت می کند .

❇️روکش های صندلی خودرو از نظر جنس به دو دسته چرمی و پارچه ای تقسیم می شوند که مهمترین ویژگی های هریک از روکش های صندلی عبارتند از :

⭕️مزایای روکش صندلی پارچه ای خودرو

🔰از مهم ترین مزیت های روکش های پارچه ای تنوع در رنگ و طرح آنها است . این روکش ها برخلاف روکش های چرم در دمای تابستان موجب تعریق سر نشینان نمی شوند و گرمای کمتری را به خود جذب می کند همچنین این روکش ها در زمستان نیز کاهش دما را کمتر منتقل می کند و باعث گرم شدن سرنشین می گردد.

🔰از دیگر مزیت های این نوع روکش ها نسبت به روکش های چرمی دوام بیشترو راحتی بالاتر آنهاست. روکش های پارچه ای ثبات رنگ بیشتری دارند و تغییر رنگ در آنها بسیار کمتر از سایر جنس ها است.
مزایای روکش صندلی چرم خودرو

🔰روکش های چرم نوع دیگری از روکش ها هستند که مزیت بزرگی دارند و آن سهولت در نظافت و تمیز کردن آن ها است ، در این نوع از روکش ها با یک دستمال مرطوب نیز می توان کثیفی ها را به راحتی از بین برد پس بسیار مناسب خانواده های دارای فرزندان خردسال است.

🔰این جنس برای خودروهای آژانس و مسافربری بسیار مناسب بوده و همچنین کسانی که بیشتر از خودروی خود با لباس کار استفاده کرده و مجبور به حمل وسایلی با خودرو هستند، بهتر است از این نوع روکش استفاده کنند روکش های چرمی نمای اسپرت تری دارند و برای افرادی توصیه می شود که به ظاهر اسپرت داخل خودرو اهمیت می دهند.

🔰این نوع روکش ها برخلاف روکش های پارچه ای در تابستان موجب گرمای بیشتر خودرو عرق کردن می شوند و در زمستان موجب می شوند داخل خودرو دیرتر گرم شود و سرنشینان سرمای بیشتری را تحمل نمایند

⭕️خصوصیات بهترین روکش صندلی برای خودرو

💠مقاومت روکش صندلی در برابر ساییدگی.

💠رنگ پارچه مناسب، این رنگ باید سبب خستگی چشم نشود.

💠 عدم تغییر رنگ روکش در برابر تابش نور خورشید

💠تعریق کمتر

💠قابلیت نظافت و شستشو راحت تر

⭕️روکش های چرمی صندلی خودرو :

مزایای روکش چرمی
🔰یکی از نکته های حائز اهمیت روکش های چرمی این است که به راحتی قابل شستشو می باشند و لکه های موجود و ایجاد شده روی آن را می توانید پاک کنید . علاوه بر شستشوی اسان روکش های چرمی ، از نظر ظاهری نیز این روکش های چرمی ] ماشین را زیباتر و اسپرت تر می کند و اکثر جوانان این روکش ها را می پسندند

معایب روکش چرمی
🔰یکی از معایب روکش های چرمی این است که اگر طولانی مدت روی صندلی بشینید باعث عرق کردن می شود . این مدل روکش ها گرما را در خود نگه می دارند به علت مناذ بسته ای که دارند هوا در آن جریان پیدا نمی کند و باعث عرق کردن بیشتر می شود .استفاده از روکش های چرمی در تابستان توصیه نمی شود .

💢یکی دیگر از مسائل مربوط به روکش های چرمی این است که به مرور زمان ترک می خورند و حالت پوسته پوسته می شود . در ضمن اگر جنس چرم طبیعی ، باکیفیت و اصلی باشد این مععایب و مشکلات اتفاق نمی افتد و دوام و کیفیت بیشتری نسبت به روکش های مصنوعی دارند .

⭕️روکش های پارچه ای صندلی خودرو :

⚜️مزایای روکش پارچه ای

روکش های پارچه ای تنوع گسترده ای در طرح و رنگ دارند و خریدار می تواند به سلیقه ی خود روکش صندلی خودروی خود را انتخاب و خریداری کند . نشستن بر روی این روکش ها بسیار راحت تر و به دلیل جریان هوا در این روکش ها عرق ایجاد نمی شود . روکش های پارچه ای قیمت مقرون دو بصرفه تری نیز دارند .

⚜️معایب روکش پارچه ای

💠یکی از مشکلاتی که در روکش های پارچه رخ می دهد پریدگی رنگ بر اثر تابش نور خورشید است . اصولا ماشین در معرض آفتاب قرار می گیرد و روکش ها نیز به مرور زمان کمرنگ می شوند .

💠یکی دیگر از مشکلات روکش صندلی پارچه ای شستشوی سخت ان است . لکه های ایجاد شده روی این روکش به سختی پاک می شود و اصولا ماندگار هستند .این مورد سبب می شود لکه ای طولانی روی روکش بماند و ظاهر داخل ماشین زشت شود .

⚜️روکش های ترکیبی پارچه و چرم :

💠تولیدکنندگان برای اینکه خریداران راحت تر انتخاب و خرید کنند و همچنین جنس بهتری را تولید کنند از ترکیب چرم و پارچه برای تولید روکش استفاده می کنند . این روکش هایی که از جنس ترکیبی پارچه و چرم دوخته شده اند معایب روکش های چرمی و پارچه ای را ندارند . مثلا در این نوع روکش ها در جای تکیه گاه در وسط از پارچه استفاده کرده اند که ایده آل ترین روکش می باشد .

 

⚜️روکش های لاکچری صندلی خودرو :

💠روکش های صندلی خودرو دارای طیف گسترده ای از تنوع می باشد که با توجه به کیفیت و کارایی قیمت های متفاوتی نیز دارند . افرادی که ساعت های بیشتری را مشغول رانندگی می باشند می توانند از این روکش ها که ماساژور هم دارند استفاده کنند .


💠در روکش های لاکچری صندلی خودرو ماساژور در قسمت کمر و نشیمن ویبره طراحی شده است که با لرزش آن بدن ماساژ داده می شود .این روکش ها به برق ماشین وصل می شوند و قابل برنامه ریزی در روش و نحوه ی ماساژ دادن دارند .

به مدیریت : ابوالفضل ابراهیمی

 

 

 

 

 

روکش فرمان خودرو

 

💢💢💢💢💢💢💢

کفی خودرو

 

 

 

 

 

 

تولید روکش صندلی خودرو پرنیان در شهرری , روکش صندلی خودرو , روکش صندلی , بهترین روکش صندلی برای خودرو , روکش صندلی خودرو پرنیان  ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed